Vlasové pásky na prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů je dnes už poměrně rozšířenou možností jak si i ty ženy, ke kterým nebyla příroda příliš štědrá, mohou dopřát krásnou dlouhou kštici. Prodlužování má však své nevýhody v podobě poškození vlastních vlasů.

Metoda prodlužování vlasů pomocí pásků

O tom, že Vám** prodloužení vlasů** zajistí oslnivý vzhled a upoutáte pozornost nejednoho muže, který se objeví ve Vaší blízkosti, rozhodně není pochyb. Prodloužení vlasů má ale i své nevýhody. Budete krásná, budete moci z dlouhých vlasů tvořit nejrůznější účesy, drdoly a ohony, ale veškerá krása má svou cenu. Teď nemáme na mysli tu peněžní. Všeobecně je o prodlužování vlasů známo, že není příliš šetrné k Vašim vlastním vlasů. Některé mohou být z prodloužení tak poškozeny, že po odstranění přidělaných pramenů, je nutno číst vlasů ostříhat. A tak je najednou z dlouhovlasé krásky slečna nebo žena s mikádem. I když existují i stylové účesy s vlasů krátkých nebo z vlasů po ramena, přeci jen se dlouhým a hustým vlasům nemohou rovnat. Tak dlouho se bádalo nad tím, jak prodloužit vlasy tak, aby nebyly poškozeny vlasy původní, až vznikla jedinečná metoda, která spočívá v prodlužování vlasů vlasovými pásky. Že jste o této metodě ještě neslyšeli? Je to možné, protože se jedná o novinku, která ale rychle zůstává v povědomí všech žen toužících po dlouhých vlasech. Metoda prodlužování pásky se stává světově proslulou a není tajemstvím, že si ji nechaly aplikovat i mnohé celebrity. Metoda má více názvů, jsou to** Tapex, Tape Hair, Pu Extension a Tape IN**.

Jak probíhá prodlužování vlasů pásky?

Prodlužování vlasovými pásky je velice snadné. Pásky se aplikují sendvičovou metodou. Spoj je silikonový a je opatřen z obou stran lepicí páskou. Na tu se vlasy přilepí. Jakmile začnou vlasy viditelně odrůstat, odrůstá tak spoj přidělaných pásků. Poté je třeba pásky posunout. Vlasy dorostou do doby potřebného posunutí zhruba za dva až tři měsíce. Při posunování stále pracujete s danými vlasy, nekupujete nové. Tento způsob prodloužení vydrží celkem jeden až tři roky v závislosti na typu vlasů, které si k prodloužení zvolíte. Všeobecně nejlepším typem vlasů s nejdelší životností jsou vlasy evropského typu. Pokud tedy sázíte na kvalitu, lesk a dlouhou výdrž, doporučujeme právě vlasy evropské, konkrétně středoevropské. Dále je možnost pořídit si vlasy východoevropského typu, které jsou z hlediska kvality hned v závěsu za středoevropskými. Cena u těchto dvou typů vlasů je sice vyšší, ale zase máte jistotu, že jde skutečně o kvalitu.

Jak dlouho trvá prodlužování vlasů pásky?

Prodlužování pásky je nejen metodou snadnou, ale také rychlou. Už jste někdy prodlužování vlasů absolvovali, ale šlo o jinou metodu? Jste zvyklí na to, že si musíte na prodlužování vymezit alespoň čtyři hodiny Vašeho času? Někdy je dokonce nutné jít na prodlužování na dvě etapy. U prodlužování vlasů pásky Vás nic takového nečeká. Vlasy jsou prodlouženy za půl až tři čtvrtě hodiny. Možná to pro některé ženy bude znít jako sci-fi, ale opravdu je tomu tak.** Prodlužování pomocí pásků** je tedy nejen jednoduché, ale celkově velmi rychlé. Spoje vlasů nejsou téměř vůbec viditelné a na dotek nehmatatelné. Nemusíte se ve vlasech vůbec cítit nesvá z toho, že někdo pozná, že nejsou Vaše. Vlasy jsou naprosto přirozené, nikde nic „netrčí“ a spoje nejdou po hmatu skoro vůbec cítit.

Je prodlužování vlasů pásky šetrné k vlastním vlasům?

Prodlužování vlasů pásky je v současnosti ta nejšetrnější metoda prodloužení a zhuštění vlasů vůbec. Vlasy se neničí, pásky Vaše vlastní vlasy nikterak nezatěžují a při odstraňování prodloužených vlasů nevzniká žádné poškození – vlasy se nelámou, nevytrhávají. S prodlužovacími pásky přišla konečně možnost mít krásnou dlouhou kštici bez toho, aniž abychom se museli obávat, co bude, až budeme chtít prodloužení sundat. S vlasovými pásky se můžete zbavit chmur a těšit se na to, až se prodlouženými nebo jen zahuštěnými vlasy vyrazíme do společnosti. Vlasy jsou nabízeny v nespočet možných odstínech, mezi kterými určitě najdete i ten Váš.

Jaký je rozdíl mezi panenskými a upravovanými vlasy?

Panenské vlasy jsou vlasy čistě přírodní, nijak chemicky upravované a nebarvené. Panenské vlasy jsou svou kvalitou na špici žebříčku. Chcete-li si nechat prodloužit vlasy a patříte mezi náročnější zákaznice, doporučujeme právě vlasy panenské, které mají všechny své původní vlastnosti a jsou přirozeně lesklé. Samozřejmě, od kvality se odvíjí také cena, takže počítejte s tím, že při koupi panenských vlasů si budete muset připlatit. Naproti tomu upravované vlasy jsou výrazně levnější, ale nejsou tolik kvalitní. Upravované vlasy jsou barvené, ošetření silikonem, peroxidem... Na pohled jsou upravované vlasy krásné, ale po postupném pravidelném mytí a používání začnou ztrácet svůj lesk.

Kde si nechat prodloužit vlasy pásky?

Prodloužit vlasy pásky si můžete nechat v profesionálním kadeřnickém salonu.** Prodloužení je rychlé, snadné a šetrné**. Při zatahání za vlasy se nemusíte bát, že by Vám pramen vlasů upadl, protože vlasy drží opravdu pevně. Vyzkoušejte nejmodernější metodu prodlužování vlasů pásky a užívejte si závistivých pohledů kolemjdoucích žen. Uvidíte, že jakmile Vaše kamarádky zjistí, že máte prodloužené vlasy, budou se zajímat o podrobnosti a za pár dní je možná taky potkáte s dlouhou a hustou kšticí. Tam, kde příroda nebyla štědrá sama od sebe, se jí musí trochu pomoci. Stačí málo a rázem se budeme cítit sebevědoměji a spokojeněji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6848 (magazinrecenze.cz#124)


Přidat komentář