Opalování nástřikem

Mít krásnou bronzovou pleť, to si přeje nejedna žena i muž. Mnozí lidé se však neradi vystavují slunečním paprskům z obavy negativních vlivů UV záření. Vyzkoušejte proto novou metodu opalování pomocí nástřiku. Výsledek se dostaví za pár hodin.

Snad každý touží mít krásně opálenou pokožku. Mnozí lidé to ale s opalování přehání, a tím si mohou způsobit poškození kůže. Ta začne ztrácet svoji elasticitu, přirozenou vlhkost a začne předčasně stárnout. V neposlední řadě je to rakovina kůže, která může vzniknout působením nadměrného slunečního záření, pokud tělo není chráněno vhodnými opalovacími prostředky s vysokým ochranným faktorem. V poslední době přišla na trh novinka, která nás může zbavit obavy z následků opalování. Je to opalování, které se provádí nástřikem.

Jak probíhá nástřikové opalování

Kosmetická studia, která tuto aplikaci provádějí, vás musí nejprve seznámit s tím, jak se na aplikaci připravit. Vaše tělo musí být dokonale zbavené nečistot, krémů, deodorantů, aby se nástřik dostal přímo na kůži. Vyberte si vhodné oblečení do kabiny. Nejlépe tmavé spodní prádlo. Po vstupu do kabiny je proveden nástřik celého těla, a budete mít nádhernou barvu jako od moře. Celá procedura trvá asi jen 10 minut a jedna aplikace vydrží více jak týden. Nástřik je velmi kvalitní a bezpečný, neboť zasahuje jen povrchovou vrstvu pokožky. Také si můžete zvolit sytost barvy.

Co se děje po aplikaci nástřiku

Jakmile je aplikace opalovacího lotia dokončena, musíte zůstat v kosmetickém salonu ještě chvíli. Nástřik musí dokonale zaschnout. Několik hodin po aplikaci pokožka nesmí mít kontakt s vodou, takže žádné sprchování. Celý proces je dokončen asi po osmi hodinách, kdy bude docíleno konečné pigmentace pokožky. Pak se můžete i osprchovat. Nemusíte mít ani strach, že vaše pokožka bude lepkavá. Opalovací lotia jsou vysoce kvalitní a jejich aplikaci si můžete dovolit opakovaně.

Výhody nástřikového opalování

Vše pleť nebude stárnout tak rychle, jako tomu je při opalování v soláriích. Nástřik je bezpečný i pro těhotné ženy. Neobsahuje žádné konzervační prostředky a ani alkohol. Jestliže se chystáte na večírek nebo na nějakou párty, můžete během chvíle získat krásné opálení, které vám budou všichni závidět.

Nevýhody nástřikového opalování

Hlavní nevýhodou** nástřikového opalování** je jeho krátká trvanlivost. Zhruba po 10-ti dnech se musí aplikace opakovat. Také si dávejte pozor, které kosmetické studio a s jakým vybavením navštívíte. Může se stát, že přípravky, které se používají k nástřiku, nebudou kvalitní a vaše pokožka může mít po proceduře oranžový nádech. Raději se předem informujte u svých přátel nebo známých, kteří mají s tímto druhem opalování nějakou zkušenost. Dále třeba vědět, že nástřik vás nechrání před UV zářením. Stále musíte používat ochranné krémy. Pro někoho také bude nevýhoda cenová relace za nástřik v kabince. Pohybuje se kolem 650,-Kč a více za jednu aplikaci. Nástřik prováděný pomocí pistole je o něco levnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6846 (magazinrecenze.cz#25)


Přidat komentář