Omlazení pleti - Peercing roller mezoterapie

Sotva jsme se narodili, začínáme stárnout. Den za dnem je naše tvář i tělo jakousi mapou života, která prozrazuje, že nám již není "náct", máme starosti, žijeme uspěchaným způsobem, nedostává se nám dostatek kvalitního spánku aj.

I když je hned na první pohled zřejmý vítěz bitvy, můžeme to být překvapivě my sami a ne čas. Ne nadarmo se říká, že jsme staří tak, jak se vnitřně cítíme. Může nám být dvacet, ale vnitřně budeme natolik zdeptaní, že se budeme cítit na čtyřicet, padesát. A naopak nám může být ve skutečnosti čtyřicet, padesát, ale vnitřně se budeme cítit plni sil. „Jen“ naše tvář bude vykreslena jemnými a hlubšími vráskami, pokožka ochablejší aj.

Estetická medicína jako úspěšný protivník neúprosného času

Tomu je však možné úspěšně čelit, a to díky možnostem estetické medicíny. Není přece nikde psáno, že, když začínáme sfoukávat na narozeninovém dortu více, než dvacet, třicet svíček, že je svým způsobem také očekáváno, že se loučíme s mladostí, krásou, atraktivitou. Ostatně, kdo má právo za nás rozhodovat a říkat nám, že je přeci normální mít v určitém věku vrásky, jizvy, skvrny, povadlou pokožku. Krásu, vyšší sebevědomí a tím i vnitřní spokojenost si můžeme dopřávat i ve vyšším věku.

Klinika estetické medicíny - Praha

Za viditelnými výsledky, díky kterým se budete moci cítit atraktivnější a štíhlejší, stojí nejen samotná technologie, ale také moderní přístroje spolu s odborností, zkušeností a profesionálním přístupem. Toho všeho se Vám dostane, obrátíte-li se na pražskou kliniku estetické medicíny Esthetic Medical, se sídlem Chlumecká 712/8 **, Praha-Černý Most** ** 198 00**. Nabídka kliniky zahrnuje botulotoxin – dermální výplně Princess, Dermyal, Teosyal – laserovou korektivní dermatologii – estetickou rázovou vlnu – biostimulační laserovou sprchu – permanentní depilaci – lékařskou kryolipolýzu – mezoterapii – dermatoskopii pigmentových projevů, více viz http://www.estheticmedical.cz/. Kromě široké škály služeb Vás jistě potěší informace, že můžete využít nabízených služeb nejen o pracovních dnech, ale také o víkendech. Vaše dotazy, poptávky, dohodnutí si konzultační schůzky můžete směřovat na paní Michaelu Terezu Jonášovou, tel.: +420 731 773 377, e-mail: info@esthetic.cz. Více na http://www.estheticmedical.cz/

Mezoterapie

Investujete do té nejdražší, nejnovější pleťové kosmetiky, přesto nejste moc spokojené s výsledkem, který „slibuje“ pleť bez nerovností, vrásek, jizviček, pigmentových skvrn aj.? Pak je možná na čase, místo vydávání poměrně nemalých částek s nejistým výsledkem, svěřit Vaši krásu odborníkům, kteří nabízí mezoterapii, kterou je možné právem označit za revoluci v odstranění vrásek.

Mezoterapie – aplikace lidských kmenových buněk

Nejnovějším systémem neinvazní, tj. bezbolestné mezoterapie, je aplikace výtažku lidských kmenových buněk. Výtažek vyvolává syntézu kolagenu, elastinu, hydratuje suchou kůži, udržuje potřebnou míru vlhkosti. Pokud nejste zrovna příznivci jehel, pak pro Vás máme dobrou zprávu. Ošetření je nebolestivé, kdy samotný výtažek není nutné vpichovat pod kůži. Výtažek se aplikuje speciálním rollerem.

Postup ošetření

Ošetření, jak se již výše uvádí, se provádí za pomoci rolleru (nanotechnologie pro pronikání účinných látek do kůže), který naruší strukturu kůže (bez bolesti). Následně dojde k aplikaci speciálního séra růstových faktorů a biomimetických peptidů. Tyto aktivní látky jsou uzavřené v nanokapslích.

Účinky aplikace lidských kmenových buněk

Vedle zmírnění již existujících vrásek, aplikace lidských kmenových buněk brání vzniku nových vrásek. Mezoterapie je pak navíc účinná i v boji s hyperpigmentací a nerovnostmi kůže, ale i léčbou akné. Mezoterapii, kdy se využívá pravých kmenových buněk, nabízí v současné době pouze 3 kliniky v ČR.

Botulotoxin

Ať už mluvíme, zpíváme, směje se, mračíme se, jíme, líbáme se, milujeme se, ale také jsme zamyšleni aj., zapojujeme obličejové svaly. „Činnost“, kterou pak vykonáváme nejčastěji, se podepíše na naší tváři v podobě mimických vrásek. Nejčastěji se pak tyto vrásky objevují v partiích čela, u očí, u pusy. Není prakticky možné. Jenže i takové vrásky, jemné linky a rýhy byť by byly od smíchu, nám v konečném důsledku přidávají roky. Mimickým vráskám se jen těžko vyhneme. Můžeme s nimi však vést boj, kdy právě my můžeme být těmi vítězi na „bitevním poli“. A právě botulotoxin, botulotoxinové injekce patří k jednomu z nejefektivnějšímu způsobu, jak mimické vrásky zmírnit, vyhladit, zbavit se jich. Botulotoxin je v moderní estetické medicíně poměrně již známou, zavedenou metodou, která je ze stran klientek i lékařského personálu velmi oblíbenou.

Možnosti botulotoxinu

Při aplikaci botulotoxinu dochází k uvolnění křeče svalů. Využívá se nejen pro odstranění již zmíněných mimických vrásek, ale také vyhlazení vrásek, jako takových, a dále v případě nadměrného pocení. Botulotoxin se vpravuje na požadované místo velmi jemnou jehličkou, kdy následně na dočasnou dobu přeruší spojení nervu s příslušným svalem. Díky tomu může zabránit konkrétnímu mimickému svalu, aby se smršťoval. Sval je jakoby „ochromen“, je nefunkční a není schopen vytvářet vrásku. Vy samotné zaznamenáte vypnutou pleť s vyhlazenými vráskami.

Laserová korektivní dermatologie

Ovšem, nejsou to jen mimické vrásky, které nás mohou potrápit. Během našeho žití můžeme vlastním, kolikráte neuváženým „přičiněním“ přispět k tomu, že se v pozdějším věku budeme potýkat například s jizvičkami po akné, kdy akné neodborně vymačkáváme, nebo s pigmentovými skvrnami, kdy to přeháníme s dosáhnutím sexy snědého těla, ať už na přímém sluníčku, nebo soláriích aj. Ovšem, nejsou to jen určité chyby, které se nám pak do jisté míry vymstí. Také život sám o sobě na nás zanechá svoje stopy. Kupříkladu těhotenství a porod nám přinese nejen malý uzlíček štěstí, ale mnohdy také strie. A takto bychom mohli pokračovat. S uvedeným se však nemusíte smiřovat a Vaše pleť i pokožka může zaznamenat výrazného zlepšení.

Možnosti laserové korektivní dermatologie

K tomu slouží laserová korektivní dermatologie, která řeší nejen odstranění jizev po akné, pigmentové skvrny, strie, ale také odstranění bradavic, léčbu mykózy nehtů, broušení jizev, žilky v obličeji a na nohách aj.

Přirozenost ne za každou cenu

Chloupky jsou sice naší přirozenou součástí, ale nevypadají zrovna esteticky. No, sami řekněte, jak by na Vás působila dívka, žena, oděna ve slušivém oblečení s krátkou sukní, či šortkami, kdy její nohy zdobí strniště, či dlouhé tmavé chloupky? A můžeme ještě „přitvrdit“, kdy by pak při zvedání rukou, aby dosáhla například na madlo, vykoukl z krátkých rukávů elegantní halenky „podpažní chomáč“? Chloupky v tomto případě nejsou jen estetickou záležitostí, ale také zasahují do našeho rozpoložení. Kdy například podpaží je centrum potních žláz. A na nedepilované pokožce se pot pěkně drží, a časem můžete pocítit nelibý zápach. Řešení k odstranění nežádoucích chloupků je hned několik.

Permanentní depilace

Bude záležet na Vás, zda budete chtít podstupovat depilační „martýrium“ opakovaně, třeba i jednou za dva dny, nebo se budete chtít chloupků zbavit jednou pro vždy. Permanentní depilace umožňuje díky IPL světlu zničit chloupek v jeho samotném kořínku. Po opakovaném ošetření se pak budete moci těšit z dokonale hladké pokožky.

Lékařská kryolipolýza

Již jsme probrali vrásky, jizvičky, žilky, strie, chloupky, ale doposud jsme nezmínili oblast, kterou možná dívky a ženy řeší ve větším měřítku, než zmíněné „drobné nedokonalosti, útrapy a stopy času“. Řeč je o postavě. Každý z nás je tzv. z jiného těsta, máme jinou kostru, dědičné znaky apod. Do jisté míry můžeme sami ovlivnit, zda budeme majiteli štíhlejšího, nebo naopak baculatějšího těla. Jenže ne vždy může být naše snaha odměněna, tak, jak si přejeme a toužíme. Jsou partie těla, na kterých se tuk velmi rád usazuje, ale zbavit se ho již není zase tak lehké, byť by se zařadil pohyb, úprava stravy. Jedná se především o oblast bříška, boků, zadečku, stehen, kolen aj. V dnešní době však máme možnost využít nejrůznějších metod, jak redukovat podkožní tuk. A protože i pokrok v estetické medicíně jde velmi rychle kupředu, pak některé metody jsou již zastaralé, respektive se nemohou stran svých účinků, výsledků srovnávat s novými, moderními metodami.

Možnosti lékařské kryolipolýzy

Lékařská kryolipolýza představuje nejefektivnější a nejšetrnější technologii v redukci podkožního tuku i ošetření pleti na trhu. Díky svému hloubkovému působení a současně cílenému ošetření dosahuje o poznání lepších výsledků, než jiné technologie. Přístroj je používán jak pro neinvazní, bezbolestnou liposukci zmražením tukových buněk, tak pro ošetření i omlazení pleti v obličeji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6845 (magazinrecenze.cz#7)


Přidat komentář