Estetická dermatologie - Praha

Není nic nového na touze zlepšit svůj vzhled, vypadat mladší nebo být přitažlivější. Vylepšování obrazu sebe samé je v dnešním pojetí zdraví žádoucí. Kosmetická operace vám může zvýšit sebevědomí a vylepšit celkový pohled na život.

Estetická dermatologie - Praha

Snad každého z nás trápí nějaký nevzhledný nezmar naší pokožky. Ať už jde o vrozené mateřské znaménka, jizvy po zranění, také vše veliké a všebarevné pupínky, u starších občanů nejspíš nemilé vrásky, dále různé pigmentové skvrny a prosvítající žilky. Nelíbí se nám ani celulitida, akné a nevzhledné chloupky.

S tím vším nám může pomoci estetická dermatologie, jeden z oborů kožního lékařství. Dříve se estetická dermatologie vztahovalo pouze na ošetření pleti a kůže mastmi, léky aj. a složitější zákroky prováděl lékař na chirurgii. Dnes je již takovému postupu zažehnáno a u estetické dermatologie veškeré tyto zákroky provádí specializovaní lékaři.

Nabídka služeb estetické dermatologie v Praze

Pokud se rozhodnete podstoupit kosmetický zákrok, je důležité se rozhodnout, zda má být proveden pomocí laseru nebo klasicky plastickou operací. Mezi nejžádanější zákroky patří vyhlazení vrásek, odstranění mateřských znamének, korekce jizev, odstranění akné a následných pigmentačních projevů na kůži, povrchové žilky, výplně s k. hyaluronovou, botulotoxin

** Vyhlazení vrásek**

Tvorba je většinou vrásek spojena s přibývajícím věkem. V mladším věku pak mohou vznikat vrásky mimické od smíchu kolem úst, nebo vějířky vrásek kolem očí. Existuje více metod jak tyto vrásky odstranit. Buď v celkové anestézii endoskopickou nebo faceliftovou metodou, při kterých budete hospitalizováni nebo metodou laserovou.** Metoda laserová** je bolestivá, protože se při zákroku musí odstranit vrchní vrstva kůže. Laserovou metodou se můžete zbavit nejen hlubokých vrásek, ale také drobných jizev, které vznikly například po akné. Výsledky jsou však dlouhodobé. Mezi další metody patří chemický peeling. Tato metoda nevyžaduje hospitalizaci. Na pokožku se nanáší koncentrované ovocné kyseliny. Metoda je vhodná pro ty, kteří ještě nemají vrásky příliš hluboké. Výsledný efekt bývá dlouhodobý. Mezi nejžádanější metodu patří kolagenové výplně vrásek. Kolagen se vpichuje tenkými jehlami pod kůži a po zákroku můžete hned odejít domů. Tento zákrok je však po nějaké době opakovat, protože kolagen se velmi rychle vstřebává.

Odstranění mateřských znamének nebo jiných kožních výrůstků

Každé mateřské znaménko musí být před odstraněním vyšetřeno odborným kožním lékařem. V případě, že je nezhoubné, může dojít k jeho odstranění. Pokud chcete ušetřit, tak je nejlepší metoda chirurgická, kterou hradí zdravotní pojišťovny. Další je metoda laserová, tu si ale hradíte sami. Tato metoda se provádí při místním znecitlivění ošetřované tkáně, zákrok je rychlý, bez krvácení a bez následné jizvy.

Aplikace výplňových materiálů

Spousta lidí si často k aplikaci botoxu i nějak přiřazuje aplikaci jiných výplňových materiálů a neví, jaký v tom je rozdíl. K výplňovým materiálům často patří kyselina hyaluronová. Tato látka zajišťuje hydrataci pokožky a sjednocuje barvu pleti. Tím, jak se vpíchne do kůže, tak vyplní prostor mezi kolagenními vlákny, a tím dojde k vyhlazení vrásek.

Proces aplikace kyseliny hyaluronové

Zákrok probíhá v místním znecitlivění. Rovněž se provádí tenkou jehličkou, takže vás to v podstatě nebolí. Výsledky vidíte rovněž za pár dní a vydrží vám půl roku až rok. Lze takto korigovat malé i hlubší vrásky (mezi tváří a nosem, jemných vrásek v okolí úst, na čele a na kořeni nosu), jizvičky nebo lze takto zvětšit a tvarovat rty či bradu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6840 (magazinrecenze.cz#2)


Přidat komentář