Chlorella a její účinky na zdraví

Vnitřní orgány bývají velmi často zatěžovány špatnou volbou jídelníčku, a to se odráži na našem zdraví. Někdy stačí využít přírodních prostředků k celkovému pročištění organizmu, abychom se cítili lépe.

Velmi mnoho lidí při projevech některých zdravotních problémů začíná dávat přednost přírodní léčbě. Jedním z preparátů, po kterých se budete cítit lépe je zpracovaná jednobuněčná řasa Chlorella, která má mnoho pozitivních vlivů na lidský organizmus. Detoxikuje a čistí organizmus, pomáhá při zácpě a plynatosti, posiluje imunitní systém, regeneruje jaterní tkáň, podporuje kožní metabolizmus a také podporuje tvorbu prospěšných bifidobakterií.

Chlorella – přírodní zázrak

Tato řasa se vyskytuje v chráněné přírodní oblasti v souostroví Rjúkjú. Ve zdejším čistém subtropickém prostředí probíhá bohatá fotosyntéza a je tak zajištěn vysoký obsah chlorofylu v této řase. Chlorella je ceněná pro svůj vysoký obsah živin a  fytonutrientů, které podporují přirozené obranné schopnosti organizmu. Používá se také pro detoxikaci a výživu těla. Je nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu, který je jednou z nejvýznamnějších substancí pro čištění střev, jater a krve. Chlorella má také antibakteriální účinky. Potlačuje růst patogenních anaerobních bakterií.

Detoxikace organizmu pomocí chlorelly

Péči o své vnitřní orgány byste neměli podceňovat. Detoxikací organizmu můžete předejít mnohým zdravotním problémům v budoucnosti. Mezi tyto problémy patří například kožní onemocnění, zažívací potíže, bolesti kloubů, nebo migrény. Nejdůležitější vylučovací orgán v našem těle je tlusté střevo. Zbavuje tělo všech jedovatých a tělu nebezpečných látek. Pokud se odpadní látky v těle hromadí, může vzniknout velké množství patogenů. Oslabí se tak váš imunitní systém. Buněčná stěna chlorelly je tvořena nestravitelnou vlákninou. Ta stimuluje růst zdraví prospěšných bakterií, absorbuje jedovaté látky a navozuje zdravou peristaltiku střev a tím vyloučení odpadních látek z organizmu. Chlorella také svým působením snižuje překyselení organizmu, při kterém se množí bakterie a plísně. Kromě** pročišťování zažívacího ústrojí** také dodává tělu důležité živiny, které vaše tělo postrádá, pokud se stravujete nevhodným způsobem. Chlorella vám pomůže i v období nemoci. Posílí váš imunitní systém a zmírní nežádoucí účinky antibiotik. Také podporuje hojení rad při úrazech. Nezapomínejte na její pomoc i při různých dietách. Chlorella je vhodná pro všechny věkové kategorie a zjistíte, že po jejím užívání bude váš organizmus krásně zregenerovaný a budete se cítit plni energie a vitality.

Použití chlorelly v kosmetice

Extrakt z Chlorelly se využívá také v kosmetickém průmyslu. Tato kosmetika je doporučována pro celoroční péči nejen o vaši pokožku, ale i o vlasy. Doporučuje se její použití pro problematickou pleť, kterou zklidní a zregeneruje. Má vysoké hydratační účinky. Vaše pleť bude projasněná a budete se cítit o  pár let mladší. Chlorella je takový malý zázrak přírody, který vám uleví od mnohých zdravotních neduhů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6843 (magazinrecenze.cz#24)


Přidat komentář