Dárky pro muže

Nevíte co koupit muži? Máme pro vás řadu tipů na dárky, se kterými se určitě nespletete. Stačí si jen vybrat, co by se nejvíce hodilo pánovi, kterého chcete něčím pěkným obdarovat.

Říká se, že koupit dárek pro muže je těžší než sehnat překvapení pro ženu. Je to částečně pravda. Není to ovšem dané tím, že pro muže je mnohem menší výběr. Pánové totiž nad dárky spíše mávnou rukou, zatímco dámy mají jasnou představu, jestli chtějí nové šatičky nebo drahý parfém. Pánové mají sice také v mysli, že by bylo příhodné zakoupit například kolínskou nebo něco do auta, z určitých důvodů se to ale ostýchají říci. Jednak neví, jestli dárek není příliš drahý a z podstaty etikety muži přeci vždy platí. Dále pánové mají ke svým věcem určitý majetnický pocit a je v nich ukrytá představa, že oni sami si mají hýčkat to, na co jsou hrdí. S tímto souvisí i pocit, že si danou věc musí sami koupit. Přeci jenom ale existuje cesta, jak pány příjemně překvapit.

Dárky pro muže – výběr

Jak začít, abyste své druhé polovičce udělali radost? Říká se, že potěší každý dárek, který je od srdce. Ruku na něj ale. Pokud se vám doma kupí spousta darů z lásky, které nijak nevyužijete, je to spíše obtíž. Mezi dospělými není nemožné se domluvit. Vnímejte partnera. Všímejte si toho, co si kupuje. Můžete odhadnout, jestli mu něco nechybí do sbírky. Pokud máte pocit, že by ho potěšil dárek, kdy se v nabídce ale nevyznáte, zeptejte se například jeho kamarádů nebo v obchodě, kde jsou odborníci. Samozřejmě, že si o dárku můžete rovnou promluvit, je to v podstatě nejsnazší cesta, jak vybrat něco užitečného. Pokud budete například kupovat mobilní telefon, můžete k němu pořídit menší příslušenství, ať má muž alespoň nějaké překvapení.

Dárky pro muže – tipy

Podívejte se, s jakými dárky většinou nešlápnete vedle.

Doplňky a příslušenství k autu

Samozřejmě nemáme na mysli přímo vozidla, ovšem pokud jste tak majetní, že můžete darovat vozidla, tím lépe. Příslušenství k vozidlům je ale velmi užitečné. Nové potahy, autorádia, handsfree, spojlery, ohřívače zamlženého okna nebo jiné doplňky jsou velmi vhodným dárkem pro ty, kteří si vozidlo hýčkají.

Nové technologie

Další oblast, kterou muži ocení. Zaměřte se na** nové technologie**, zjistěte si, jaké parametry jsou v kurzu, a podle toho vybírejte telefon. Nechte si poradit od odborníků, kteří pomohou s výběrem. Do technologií ale patří i různé pomůcky jako jsou například nanopodložky, potřeby do kanceláře a jiné vychytávky. Neopomeňte ani zábavu jako jsou MP3 přehrávače a podobně.

Kosmetika pro muže

Muži o sebe dbají čím dál více, proto je vhodné tuto příležitost využít. Jako žena snadněji rozpoznáte, co může například být dobré na problémy se suchou pokožkou, Porot kupte muži speciální kosmetiku, aby si již nemusel půjčovat vaše krémy, šampony a podobně.

Oblečení pro muže

I oděvy mohou být dobrým vánočním dárkem, zkuste ale raději volit poukazy, protože výběr je vždy složitější než u žen. Ať si muž sám vybere, co se mu hodí a co mu sedí.

Není těžké vybrat dárek pro muže, stačí jen vnímat toho druhého, co říká a po čem touží. Naslouchejte proto a hned budete mít po** starostech s dárky**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6837 (magazinrecenze.cz#62)


Přidat komentář