Nejlepší hotel v Ostravě

Máte cestu do Ostravy? Budete bydlet v ostravském Hotelu Imperial? Hotel Imperial je považován za nejkomfortnější a nejluxusnější hotel v Ostravě, který má navíc výbornou polohu v samotném centru města a bezbariérový přístup.

Ostrava je často považována za špinavé hornické město kdesi na východě republiky. Ten, kdo v** Ostravě** nikdy nebyl, je pak při své první návštěvě často překvapen, kolik je v Ostravě zeleně, kolik je zde studentů, kolik zajímavých a krásných míst a že každý druhý člověk není horník.

Hotel Imperial Ostrava – bezbariérový přístup

Pokud se i vy chystáte do Ostravy, už víte, kde budete ubytováni? Možností je hodně, pokud však hledáte hotel, který vám nabídne komfort i výhodnou polohu, pak je nejlepší volbou jednoznačněHotel Imperial v centru Ostravy, který se nachází na hranici pěší zóny jen kousek od centrálního Masarykova náměstí.Hotel Imperial Ostrava se na svém místě nachází již více než 100 let. Díky této dlouholeté tradici nesmírně úspěšného trvání máte jistotu, že se jedná o hotel, která má vskutku co nabídnout. Hotel Imperial nenabízí jen ubytování, ale navíc také 2 vlastní restaurace, bazén, saunu či masáže, salón krásy a kadeřnický salón.** Hotel Imperial** je vhodný i pro pohybově indisponované osoby, neboť všechny prostory hotelu jsou bezbariérově přístupné.

Výhodná poloha Hotelu Imperial v centru města

Všechny výhody ostravského Hotelu Imperial jsou navíc umocněny jeho velice výhodnou polohou v samotném centru Ostravy. Díky tomu je možné mnoho zajímavých míst Ostravy navštívit i pěšky. V těsné blízkosti Hotelu Imperial se nachází například Masarykovo náměstí a pěší zóna centra města, ostravské výstaviště Černá Louka nebo areál Mini Uni, v němž jsou k vidění zmenšené modely slavných staveb celého světa. Dalším velice lákavým místem, které se nachází poblíž Hotelu Imperial, je pak legendární Stodolní ulice se svými více než padesáti originálními bary, kluby, hospůdkami, kavárnami a restauracemi. Pokud vás zajímá také kulturní život, jistě vás potěší, že kousek od** Hotelu Imperial** se nachází Galerie umění, kino Vesmír a hned několik divadel – Divadlo Antonína Dvořáka, Komorní scéna Aréna, Divadlo Jiřího Myrona, Divadlo Petra Bezruče či Divadlo loutek. Kdo by chtěl Ostravu a její okolí včetně nedalekého horského pásma Moravskoslezských Beskyd vidět z výšky, ten se může pokochat výhledem z vyhlídkové věže Nové radnice z výšky více než sedmdesáti metrů.

Komfortní doprava do Hotelu Imperial

Přijeli jste do Ostravy vlakem? A nevíte** jak se do Hotelu Imperial dostat**? Pak raději než bloudit veřejnou dopravou s těžkými objemnými kufry a taškami zvolte mnohem jednodušší způsob a objednejte si taxíka. Taxi Hotel Imperial vás vyzvedne z nádraží či jakéhokoliv jiného místa za pár okamžiků a pohodlným a komfortním způsobem se zanedlouho dostanete přímo k Hotelu Imperial.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6833 (magazinrecenze.cz#71)


Diskuze a zkušenosti

Simonka | 14.05.2014 10:58
Re: Nejlepší hotel v Ostravě V Ostravě jsou novější a luxusnější hotely a některé i centru Ostravy,


Přidat komentář