Svatební koordinátor Liberec

Svatební koordinátorka je poměrně nová pozice, nová služba, která je stále více vyhledávána. Zařídit svatbu do detailů tak, aby vše klaplo perfektně, není jednoduché, ale svatební koordinátorka udělá vše podstatné.

Plánování svatby není často nic tak jednoduchého, jak by se na první pohled mohlo jevit. Zvláště v té chvíli, kdy vše nejde podle plánu a je potřeba udělat jistá opatření, aby se vše povedlo a svatební den byl nejen pro šťastné novomanžele dokonalý, ale také pro početné obecenstvo z řad blízkých přátel rodiny a dalších příslušníků, jež měli tu čest být svědky vstupu do manželství jak nevěsty, tak ženicha. Aby tedy svatba klapla a byla tou dokonalou svatbou, jakou si jen přejete, pak je nutné obrátit se na ty správné osoby.

Svatební koordinátorka – zbytečná práce?

Ale kdeže! Vyskytují se sice názory, že mnoho si stejně nevěsta zařídí sama, a navíc to dělá ráda, takže role placené svatební koordinátorky je v tomto případě zbytečná a tak nějak nadbytečná. Jenže to nejsou pravdivá slova, spíše vzplývající z nějaké neurčité představy. Kdo měl na svatbě moderní svatební koordinátorku, ten si dost dobře uvědomuje, kolik práce za něj udělala a nakonec i cena za svatbu byla o dost příznivější, než se původně zdálo. Předsudky tedy musí jít stranou, svatební koordinátorka je v dnešní moderní době potřebná funkce.

S bolavým zubem také vyhledáte zubaře

Je to jako když s bolavým zubem vyhledáte zubaře, aby se na váš problém podíval, pak s přípravou svatby by vám zajisté měla pomoci právě svatební koordinátorka. Ta je odborníkem na svatby a v době, kdy se vám zdá, že se vše hroutí a vaše vysněná svatba je v troskách, pak ona přijde s řešením, které dokonce i vaše původní představy předčí a vy se pro ně rázem nadchnete. Svatební koordinátorka moc dobře ví, co lidé chtějí, jaké mají představy, a dost dobře si uvědomuje, že právě hlavním požadavkem pro každou svatbu je, aby byla nezapomenutelná, samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. A taková také vaše svatba s odborníkem na svatby bude.

Cena za službu svatební koordinátorky

Mnohé to třeba překvapí, ale pravdou je to, že kolikrát je svatba i se službou svatební koordinátorky levnější, než bez ní. Důvodem je především fakt, že svatební agentury spolupracují s řadou firem, které mají své uplatnění v sekci svateb, ať už se jedná o svatební salony, květinářství, výzdoby, nebo tiskárny a zpracovatele svatebního oznámení, ale také řada restaurací, či podobných podniků, stejně jako hotelů a mnoho a mnoha dalších. Díky tomu, že u nich právě agentury často objednávají zboží i služby, pak mají nejen výhradní právo a dost často i přednostní, například ve jmenovaných restauračních a hotelových zařízeních, a tak jsou schopny svatební agentury prostřednictvím svatebních koordinátorek sjednat velké slevy a tudíž i v mnohém na svatbě ušetřit, než utratit.

Paradoxně je svatba levnější se svatební koordinátorkou

I za předpokladu, že cena za služby svatební koordinátorky se pohybuje v řádu pěti až deseti tisíc, samozřejmě zohledněno, co všechno je potřeba zařídit a co je na svatbě potřeba, pak i tak je celková kalkulace za svatbu často levnější, než pokud si snoubenci vše zařizují sami. A to je jistě dost zajímavé. Protože mnoho záležitostí vám svatební koordinátorka zajistí a přitom ještě svatba bude třeba i levnější a každopádně máte na svatbě někoho, kdo za celý hladký průběh svatby zodpovídá.

Zodpovědnost za hladký průběh svatby

Jako nevěsta nebo ženich, kteří svatbu zajišťují, si chcete jistě ale pak celý svatební den v klidu užít a věnovat se jen sami sobě a také navzájem. Jenže to moc dobře nejde v případě, že se jako nevěsta začnete chystat, dostaví se kadeřnice a vy se necháte líčit, zkrášlovat a česat. V době, kdy se máte oblékat do svatebních šatů se najednou vynoří otázka – kde je svatební fotografka? A vám nezbude nic jiného, než najít telefon a zavolat. Zjistíte, že se bohužel zdržela v dopravní zácpě, sice začátek obřadu stihne, ale vy potřebujete mít nafocené i to všechno předem, takže jste rozladěná, což je sice opravdu malé zlo, ale může to ve velkém napáchat škody na vaší náladě, což se následně může snadno projevit.

Svatební koordinátorka jako pravá ruka

Od toho, aby k podobnému scénáři nedocházelo, je tam právě svatební koordinátorka, která si vše předem zajistí a pokud by se snad stalo, že někdo včas nebude na svém místě, zajistí dostatečnou náhradu. Svatební koordinátorka je tou, na kterou se všichni obrací a která přesně ví, co se bude dít, tudíž dokáže na potřebná fakta včas upozornit. Díky službě svatební koordinátorky si den užijete naprosto senzačně, skvěle a nezaměnitelně. Bude to pro vás opravdu ten krásný a nezapomenutelný den, kdy se budete soustředit pouze sama na sebe a také svého snoubence, novomanžela.

Je svatební koordinátorka pro „smetánku“?

Ještě před pár lety, kdy se k nám dostala služba svatební koordinátorky, byla funkce známá spíše jako služba pro ty majetnější, tak zvanou „smetánku“. Protože i cena za tuto jedinečnou službu tomu odpovídala. Jenže jak se trh se svatebními koordinátorkami rozšířil, pak se funkce jaksi stala běžnou, ceny šly v rámci konkurenčního boje dolů, což se ale vůbec neprojevilo na poskytovaných službách, ba právě naopak. Konkurence je silná a tak se na trhu uživí jen skutečně precizní svatební agentury a velice všímavé svatební koordinátorky.

Proč není svatební koordinátor muž?

Funkce svatebního koordinátora není sice zakázaná, ale přece jen se běžně nevyskytuje. Jedná se o oblast, která je bližší určitě ženám, ty se dokážou orientovat perfektně a také většinou se svatební koordinátorkou komunikuje žena – nevěsta, která má blíže k další ženě, v tomto ohledu se tak nějak domnívá, že ji druhá žena mnohem lépe rozumí, což se domnívá velice dobře. A také ta tak dobře funguje. Mnoho žen si ani neumí představit, že by oslovilo svatebního koordinátora – muže, přece jen hbité zařizování svatby a všeho okolo je mnohem přirozenější pro ženy a jejich neuvěřitelně vyvinutý smysl pro organizaci. Muž se v tom všem může ztratit.

Mít svatbu skutečně kouzelnou

Svatbu budete mít tak, jak jí chcete mít, pokud se tedy spojíte se svatební koordinátorkou a svěříte ji péči a celkové zařizování do rukou. Je to odborník a dobře ví, co dělá, proto může být nápomocná mnohem více, než si sami předem uvědomujete. Včas vás upozorní na možná řešení, jisté nedostatky, které mohou nastat a postará se o celkově hladký průběh vaší svatby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6830 (magazinrecenze.cz#200)


Přidat komentář