Svatba na zámku Moravskoslezský kraj

Městské radnice už dávno nepatří k vytíženým svatebním místům. Mnohem oblíbenější jsou v současné době svatby na zámcích. Není divu, historické prostředí zámků dodává svatbám pohádkové kouzlo.

Pořádání svateb na zámcích

Chtěli byste, aby Váš svatební obřad proběhl na zámku? Hledáte zámek vhodný pro svatbu v Moravskoslezském kraji? Moravskoslezský kraj nabízí mnoho míst, kde si můžete říct své ano. Některé zámky skýtají pouze možnost obřadu, v jiných lze pořád také svatební hostinu.

Zámek Hradec nad Moravicí svatba

Zámek Hradec nad Moravicí patří k nejkrásnějším zámkům Moravskoslezského kraje. Jak zámek samotný, tak zámecké zahrady vytváří dokonalé pohádkové prostředí. Svatební obřad lze uskutečnit v obřadní síni Bílého zámku, nebo v zámeckém parku v případě, že počasí bude vstřícné. Jelikož je Hradec nad Moravicí oblíbeným svatebním místem, je zde i více možností konání svatebních hostin. Zámecká restaurace nabízí kapacitu 240 míst.

Zámek Šilheřovice svatba

Kdo o zámku Šilheřovice ještě neslyšel, nachází se kousíček od centra Ostravy, asi 13 km. Zámek je vhodný zejména pro** svatební hostiny s větším počtem osob**, protože k dispozici je velký a krásně zdobený sál. Svatební obřad lze uspořádat jak ve venkovních, tak vnitřních prostorech zámku. Okolí zámku Šilheřovice vybízí také ke krásným svatebním fotografiím.

Zámek Kunín svatba

Zámek Kunín se nachází blízko malebného** města Nový Jičín**. Patří k nejkrásnějším barokním zámkům na severní Moravě. Zámek Kunín je místem vhodným především pro svatební obřady než pro hostiny. V přízemí zámku se sice nachází pěkná zámecká restaurace, avšak ne příliš prostorná. Restaurace je tak vhodná spíše pro svatební hostiny o menším počtu osob. Obřadní síň je ale záviděníhodná. Nevěsta, která si přeje procházet dlouhou uličkou historického sálu s obrazy a zdobením, může si svůj sen splnit právě na zámku v Kuníně. Zámek je obehnán malebnou** zámeckou zahradou**, na níž se nachází také historická dřevěná kuželna. S výběrem míst pro fotografování by tak novomanželé neměli žádný problém.

Zámek Fryštát svatba

Zámek Fryštát se nachází v Karviné-Fryštátu. Svatební obřady na zámku Fryštát probíhají vždy první sobotu v měsíci. Zámecký park se rozkládá na ploše o velikosti 36 ha, kde si můžete užít svatební focení. Můžete se také projet po slepém rameni řeky Olše na zapůjčené loďce.

Zámek Kravaře svatba

V našem výčtu rozhodně nesmíme vynechat zámek Kravaře se svou úchvatnou obřadní síní. Obřad můžete uskutečnit jak uvnitř zámku v** Rytířském sále**, tak v zámeckém parku. Pokud nevyjde počasí, nemusíte být smutní z obřadu uvnitř, protože sál je velice malebný a také prostorný. Na zámku v Kravařích je možno pořádat také** svatební hostinu**. K dispozici Vám jsou hned tři sály.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6825 (magazinrecenze.cz#79)


Přidat komentář