Auto pro nevěstu

Tak, jako se nevěsty nejvíce těší na výběr svatebních šatů, těší se ženichové na výběr vozidla, a to jak pro sebe, tak pro svou nastávající. Vůz s nevěstou musí být vždy nejvíce viděn v koloně ostatních vozů se svatebčany. Musí reprezentovat.

Doprava na svatbu

Zná to každý. První jde slyšet troubení a pak se objeví kolona vozů s bílými stužkami ve tvaru V. Ačkoli všechny tyto vozy jsou většinou viditelně nablýskané a upravené, vždy se čeká jen na ten jediný. Ten, který je nejluxusnější a nejkrásněji ozdobený. Všichni totiž ví, že v něm sedí nevěsta.

Výběr vozidla pro nevěstu

Každá svatba je jiná, v jiném stylu a s jinými požadavky. Někdo touží po svatbě tradiční, někdo po historické, jiný po moderní se vším všudy. S celkovým stylem svatby pak souvisí jak svatební šaty nevěsty a oblek ženicha, tak výzdoba a svatební auto.

Luxusní svatební vůz

Spíše ve výjimečných případech disponuje někdo z rodiny luxusním a drahým vozem, který by bylo možno využít pro svatební účely. Pokud toužíte po luxusním svatebním voze, ale nevlastníte ho, nemusíte zoufat. Přesně pro tyto případy existují půjčovny specializující se právě na** pronájem luxusních svatebních vozů**. V půjčovnách Vám mohou být nabídnuty například vozy: Jaguar XJ, Škoda Superb, Audi A4, A5, A6, BMW 3, BMW 5, BMW X3, BMW X5, Mercedes Benz a další. Nabízené svatební vozy bývají v neutrálních barvách, aby na nich vynikla jakákoliv barevná dekorace. Nejčastější jsou vozy černé, pak bílé a stříbrné. Cena za hodinu půjčení se liší podle jednotlivých vozů. Pohybuje se cca od 700 Kč až po 5000 Kč. Částka za každou další započatou hodinu je obvykle o něco nižší.

Veterán jako svatební vůz

Veterány se pohybují sice v poněkud vyšších cenových relacích za půjčení, nicméně si můžete být jisti, že v krásně naleštěném veteránovi se stanete středem pozornosti a budete přitahovat obdivné i závistivé pohledy okolí. Během jízdy ve veteránovi se budete cítit jako v romantických černobílých filmech. Nevěstu pak možná překvapí, že jí při výstupu neotevře dveře sám filmový hrdina Hugo Haas. Setkat se můžete s nabídkou vozů Bentley Mark VI, Rolls Royce, Ford A, Laurin Klement a dalšími. Roky výroby aut se pohybují cca od let dvacátých po léta šedesátá.

Limuzína jako svatební vůz

Kdo dává přednost elegantní klasice, může pro svůj svatební den zvolit** limuzínu s řidičem**. Po obřadu, při cestě na hostinu, se v limuzínách podává novomanželům šampaňské.

Kočár pro nevěstu tažený koňmi

Pokud patříte k těm, kdo milují tradici a historii, byl by pro vás vhodnější bezmotorový způsob přepravy, a to** kočárem taženým koňmi**. Nevěsta, která do místa obřadu přijede kočárem, má právo připadat si jako skutečná princezna.

Motorka jako svatební vozidlo

Nebývá výjimkou, že ženich a nevěsta jsou** milovníky motorek**, a tak své vášni přizpůsobí i svou svatbu, na kterou přijedou společně na motorce. Nejen automobil, ale také motorka lze krásně a originálně ozdobit květinami či jinými dekoracemi. Samozřejmě by ženich a nevěsta neměli opomenout své bezpečí. Pro tyto případy lze pořídit například bílou helmu se zdobením. U nevěsty ovšem pozor na účes.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6826 (magazinrecenze.cz#80)


Přidat komentář