Dřevostavby - okres Česká Lípa

Moderní dřevostavby si dnes vybírá řada stavebníků. K dalším velmi zajímavým způsobům bydlení patří půdní vestavby. Oba typy bydlení mají jedno společné. Dřevo – zdravý a ekologický materiál.

Dřevostavby - okres Česká Lípa

Hledáte odborníka na

 • Stavbu dřevostaveb,
 • Realizaci střech(Rekonstrukce střech, Nové střešní konstrukce),
 • Tesařské práce,
 • Klempířské práce,
 • Pokrývačské práce a Půdní vestavby?

Bydlíte-li v okrese České Lípy, pak máte hledání jednoduché, neboť právě zde působí firma pana Zdeňka Vostřela, která všechny výše uvedené činnosti zvládne na profesionální úrovni. Objednávky můžete firmě** p. Vostřela** buď

 • telefonovat na** telefonní číslo: 602204468** nebo
 • posílat na e**-mailovou adresu: rioss.strechy@seznam.cz.
  **

** ** Věříme, že s pracemi firmy p. Vostřela budete spokojeni a budete ho dál doporučovat i svým známým.

Moderní dřevostavby patří ke stále vyhledávanějším stavbám. Důvodů proč tomu tak je, je mnoho. K těm hlavním určitě patří rychlost výstavby, dostupnost, energetická nenáročnost, výborné tepelně izolační vlastnosti a také zdravé klima, které je vhodné i pro alergiky. A samozřejmě i ekologický materiál s dlouhou dobou trvanlivosti, který poskytuje vysoký komfort bydlení. Přitom rozhodně dřevostavba nemusí vypadat jako klasická roubenka. Dřevostavbu si podle typu můžete pořídit do města i na venkov nebo třeba do vyloženě přírodní oblasti. To proto, že dřevostavba může mít podobu klasického srubu, roubenky nebo vzhledem může být k nerozeznání od klasicky zděného domu. Dřevostavba je zkrátka možnost, která splní sny každého stavebníka.

Dřevostavby - okres Česká Lípa

Dřevostavby opravdu mohou mít různou podobu. Největší zájem je o dřevostavby, které se vzhledově neliší od klasicky zděných domů. Způsob výstavby je však zcela odlišný. Dřevostavba je vlastně montovaným domem. Ale pozor – rozdíl mezi dřevostavbou a typickým montovaným domem je velký. Montovaný dům je postaven také suchou cestou, ale s použitím dalších materiálů. Dřevostavba Nejčastěji jde o to, že nosná konstrukce může být například z kovu či monolitického betonu. Oproti tomu dřevostavba je kompletně celá ze dřeva. Stojí sice na základní betonové desce, ale konstrukce je dřevěná a výplně také.

 

Výhody dřevostavby - okres Česká Lípa

Pro dřevostavbu mluví celá řada výhod. Začíná to finančním zatížením, rychlostí výstavby a pokračuje komfortním bydlením.

Dřevostavby a jejich cena

Pořizovací cena dřevostavby vychází mnohem příjemněji než stavba klasicky zděného domu. Již v průběhu výstavby se ušetří oproti výstavbě zděného domu 15 až 30 % nákladů. Pokud si dřevostavbu pořizujete na hypoteční úvěr, tak i tady ušetříte. Přesto je třeba si dávat pozor při výběru plánů dřevostavby. Důležitý je poměr cena a kvalita. Zde je nutné pohlídat si certifikáty vybrané firmy. Pak již můžete vybírat z dřevostaveb standartních či atypických.

Rychlá výstavby dřevostavby

Ač to zní až neskutečně, tak od zahájení výkopových prací je možné postavit dřevostavbu do tří měsíců. Je to tím, že zde je minimální množství mokrých stavebních procesů. Valná většina dřevostavby je stavěna suchou cestou. Výjimku tvoří základová deska, a pokud si zákazník přeje, pak sklepy.

Objednávky můžete firmě** p. Vostřela** buď

 • telefonovat na** telefonní číslo: 602204468** nebo
 • posílat na e**-mailovou adresu: rioss.strechy@seznam.cz.
  **

** ** Věříme, že s pracemi firmy p. Vostřela budete spokojeni a budete ho dál doporučovat i svým známým.

Úspornost dřevostavby

Dřevostavby je nejlépe pořídit si jako pasivní domy. Zde je dosahováno maximálních úspor a tudíž jen minimálních ročních nákladů na bydlení. Ovšem již standartní dřevostavby jsou velmi úsporné. Porovnáme-li je opět se zděným domem, pak stejných energetických úspor dřevostavby u zděného domu dosáhneme za mnohem vyšších investic. Je to proto, že dřevo je jeden z nejlepších tepelně izolačních materiálů s minimální tepelnou vodivostí. V zimě nepouští ven teplo a dovnitř chlad a v létě zase teplo dovnitř a ven chládek. Pokud k této vlastnosti přidáte kvalitní izolaci střechy, pláště domu a základové desky, jde o energicky úsporné bydlení.

Plán dřevostavby

Teplé a zdravé bydlení

Dřevo odjakživa působí teple. Již z toho důvodu se pocitově cítí člověk lépe v místnosti ze dřeva než v místnosti zděné. Dřevo je přírodní materiál, který nevyvolává alergie a vytváří stabilní klima v interiéru. Proto jsou dřevostavby velmi vhodné pro bydlení alergiků a astmatiků. U těch zde dochází ke zklidnění a menším zdravotním problémům.

Individualita dřevostavby

Ano, dřevostavba je výbornou volbou pro každého, kdo chce mít interiér podle svých představ. Dřevostavby umožňují nechat rozhodnutí o vytvoření vnitřních příček na zákazníkovi. Tedy nejsou zde klasické nosné zdi jako u zděných domů. Navíc nabízejí větší podlahovou plochu. Příčky jsou tenčí než u zděných domů, ale jejich izolace je stejná, nebo i vyšší. To vše pak znamená i menší finanční náklady na výstavbu.

Bezpečnost dřevostavby

Někteří lidé se obávají, že dřevostavby jsou náchylné k požárům. To však je naprostý omyl. V dřevostavbě je možné mít klidně krb, a nic se nestane. Tedy pokud jsou dodržována bezpečnostní pravidla jako v každém jiném domě. Požár samozřejmě může vzniknout. Ale ze stejných důvodů jako v jiných domech. Většinou je zapříčiněný elektrickým zkratem, nebo tím, že chybí ochrana bleskosvodem. Navíc dřevostavba je z masivního dřeva, které velmi špatně hoří. Je to tak, že hořením zuhelnatí, a tím brání dalšímu hoření.

Životnost dřevostavby

Životnost dřevostavby je stejná jako u zděných domů. Je to prověřeno staletími. Kvalitní stavby ze dřeva opravdu vydrží staletí. Proto moderní dřevostavby jsou stavěny pro více generací. A pokud se další generaci již dřevostavba nebude zamlouvat, pak je tu možnost velmi rychlé a ekologické likvidace. Vždyť jde o dřevo. A nová generace může využít stavební místo ke svým plánům.

Střechy - okres Česká Lípa

Střecha je jednou z nejdůležitějších částí domu. Chrání dům před nepřízní počasí, je jeho ozdobou, a v neposlední řadě poskytuje pod střechou prostor, který se dá různě využít. Například k bydlení.** Střechy** nabízejí v dnešní době opravdu komfortní bydlení. Nové materiály a technologie zajišťují naprostý tepelný komfort a to po celý rok. Dávno již neplatí, že pod střechou je v létě horko a v zimě zima.

Objednávky můžete firmě** p. Vostřela** buď

 • telefonovat na** telefonní číslo: 602204468** nebo
 • posílat na e**-mailovou adresu: rioss.strechy@seznam.cz.
  **

** ** Věříme, že s pracemi firmy p. Vostřela budete spokojeni a budete ho dál doporučovat i svým známým.

Náhled střechy

Rekonstrukce střech - okres Česká Lípa

Rekonstrukcí střechy se nejen zateplí dům, ale dostane i nový krásný vzhled. Rekonstrukce nabízí možnost půdní vestavby, a tedy dalšího rozšíření obytných prostor. Ve městech je rekonstrukcí střechy možné získat bydlení na atraktivních místech. Nebo je možné takto získat například ateliér či zajímavou restauraci s krásným výhledem do okolí. Rekonstrukce střechy nejen zhodnotí celý dům, ale přinese řadu úspor. Nejvíce v ročním vyúčtování za vytápění.

Nové střešní konstrukce - okres Česká Lípa

Nové střešní konstrukce se plně přizpůsobí možnostem domu i přáním majitelů. Navíc materiál a především nové technologie dovedou střechu k dokonalosti. Nové střešní konstrukce jsou trvanlivé, kvalitní a jejich životnost je dlouhodobá, tedy počítá se po několik dalších generací.

Tesařské práce - okres Česká Lípa

Tesařské práce zahrnují samozřejmě stavbu střech, ale nejen to.

Objednat si můžete dřevěné altánky, přístřešky, zahradní stavby a řadu dalších staveb.

Klempířské práce  - okres Česká Lípa

Moderní klempířské práce nabízejí okapy a klempířské prvky z materiálů, které nepotřebují údržbu. Není tedy třeba je natírat a ošetřovat. Cena je samozřejmě vyšší, ale pokud si spočítáte dnešní ceny barev a připočtete práci, pak zjistíte, že okapy z bezúdržbového materiálu se vyplatí.

Střechy

Pokrývačské práce - okres Česká Lípa

Střecha musí ladit s domem. Proto je zapotřebí vybrat odpovídající střešní krytinu. Nejlépe je pokud se poradíte s odborníky. Moderní střešní krytiny se již nedělí jen na keramické a betonové tašky a šindele. Nabídka je mnohem širší. Navíc vybírat můžete z celé škály barevných odstínů. A co je důležité. Střešní tašky mají dnes povrchové úpravy, které nejen prodlouží jejich životnost, ale ochrání je před usazováním špíny, mechů a lišejníků.

Půdní vestavby - okres Česká Lípa

Moderní půdní vestavby jsou komfortním a elegantním bydlením, nebo skvělou možností pro ateliér či firemní prostory. Základem je perfektní provedení z kvalitních materiálů a použití moderních technologií. To zajistí příjemné klima po celý rok, teplotní komfort i nízké roční náklady na bydlení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6819 (magazinrecenze.cz#194)


Přidat komentář