Wing Chun Kung Fu - recenze, diskuzeCo je to vlastně to Wing Chun?

Je to vlastně způsob, jak řešit problémy, nebo lépe, jak jim předejít. Wing Chun je jedním z nejefektivnějších bojových umění a sebeobranných systémů na světě. Zabývá se bojem na všechny vzdálenosti a využívá kopy, údery paží, lokty i koleny, páky, chvaty. Učí, jak bojovat proti skupině útočníků i proti ozbrojenému útočníkovi.

Jaký je původ Wing Chun?

Je to tradiční bojové umění, které vzniklo v Číně asi před třemi sty lety. Jednou z jeho zvláštností je neustálý vývoj. Základní myšlenky a techniky však zůstávají stejné. Wing Chun se však přizpůsobuje reálným podobám boje a nebezpečných situací, které vám venku na ulici hrozí.

Wing Chun Kung Fu vs. ostatní bojová umění

Toto umění je zcela unikátní a velmi netradiční. Obsahuje taky velmi pomalé prvky a téměř tzv. „taneční“. Na rozdíl od jiných bojových umění obsahuje jen šest forem a jen několik pohybů, které se ale různě kombinují. Bojových technik tedy nejsou stovky, nicméně na účinnosti útoku či obrany to nic nemění. Sebeobrana v tomto případě stejně velmi efektivní.

Jaký je Váš názor na Wing Chun Kung Fu?

Napiště nám diskuze Váš názor na Wing Chun, a podělte se o zkušenosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id35003


Přidat komentář