Voda, plyn, topení - Praha a okolí

Voda, plyn, topení, věci zdánlivě samozřejmé, jejichž výpadek nám však velmi znepříjemní život. Pro jejich správnou funkci se vyplatí pravidelná kontrola revizním technikem. Nové instalace pak provede prověřená odborná firma.

Voda, plyn, topení, jinými slovy instalační rozvody, které zajišťují chod domácnosti i firmy. Všechny instalační rozvody vždy patří do rukou odborníků. Moderní nabídka instalačního materiálu a technologií prakticky nepočítá s montáží a instalací svépomocí. Většinou jde o práce odborné, které pro připojení k síti potřebují revizní kontrolu a revizní zprávu. Tu může majitel instalačních rozvodů získat pouze u odborné firmy, která na základě objednávky provede kontrolu a revizní zprávu vystaví.

Nové instalační rozvody Praha a okolí

Moderní instalační rozvody jsou dnes vedeny z odlišných materiálů a tím získávají na kvalitě. Nové technologie rozvodů umožňují vést jednotlivé instalační rozvody skrytě, a to dokonce i rozvody plynu, což znamená, že interiér nehyzdí žádné trubky vedené na povrchu zdí. Trubky jsou vysoce trvanlivé, správně izolované a tím i tiché. Koncová zařízení jsou ve velké většině úsporná a využívají ekologické a alternativní zdroje.

voda plyn topení

Voda, plyn, topení - Praha a okolí - Rostislav Dokoupil

Kvalitními referencemi se pyšní firma pana Rostislava Dokoupila. Jde o zkušenou instalatérskou firmu, která přistupuje ke každé zakázce pečlivě, odpovědně a individuálně. Firma ke všem zákazníkům přistupuje solidně a veškeré zakázky dodává ve sjednaném termínu. Za zmínku stojí i příjemné ceny.

Objednat si můžete čištění vnitřní kanalizace, dezinfekce vnitřních rozvodů, kamerové zkoušky k vyhledání a určení vedení kanalizace, vody a přípojek. Rozvody vody, topení, plynu a kanalizace.

Provozovna firmy se nachází na adrese: Za černým mostem 362/3, Praha - Hloubětín, 19800.

Pokud si budete chtít předem dohodnout přesný termín schůzky, nebo se budete chtít jen informovat o nabídce, pak můžete využít


Telefonní kontakt: +420 603 263 282

Emailové spojení: instalace@volny.cz

Firma pana Rostislava Dokoupila vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Zdravotní instalace

Mnohem více je zastaralých instalačních rozvodů, než těch nových. U starších rozvodů se vždy vyplatí jejich rekonstrukce. A to u všech rozvodů, tedy vody, kanalizace, topení, i plynu. Rekonstrukci starších rozvodů se také říká zdravotní instalace. To proto, že ozdraví celé vedení, vymění závadné trubky za nové, dodá izolaci, tedy uspoří peníze, a vymění i koncová zařízení, která znamenají nejen vyšší komfort bydlení, ale další úspory. Podíváte-li se na rekonstrukci instalačních rozvodů v číslech. Tak finanční úspora ročních nákladů na chod domu či bytu, může dosáhnout až celých 60%. A to jistě není zanedbatelné. Kromě toho zásluhou citelné úspory je i návratnost vynaložených prostředků velmi rychlá. Zřejmě nejvíce se to projeví na úspoře vody, a pak vytápění.

instalatér

Instalační rozvody vody

Instalační rozvody vody to je celý komplex rozvodů od přípojky až po koncová zařízení. Starší trubky jsou většinou vedeny v pozinkovaných trubkách. To však po delším používání může znamenat únik železa do pitné vody. Takto obohacená voda je pak nevhodná a může u citlivějších osob a dětí vyvolat zdravotní problémy. Koncová zařízení starších rozvodů vody jsou málo úsporná, nebo nespoří vůbec. A všimnout bychom si měli i samotných trubek. Ty nebývají kvalitně izolovány a jsou silné. To znamená mnohem více peněz za ohřev vody, stejně jako za její odpouštění, přejete-li si napít se studené vody. A pokud vodu zrovna napouštíte, pak je rozvod hlučný.

**Rostislav Dokoupil
**

tel.: +420 603 263 282


e-mail: instalace@volny.cz

Nové rozvody vody

U nových rozvodů je vše jinak. Jako materiál se využívá měď nebo moderní hygienický a trvanlivý plast. Plast je levnější a proto se využívá častěji. Má však velmi mnoho výhod, které ho ukazují jako jasného favorita. Je zdravotně nezávadný, nevznikají u něho usazeniny, a voda se nekazí. Jednotlivé trubky se však nelepí, ale jsou propojeny pomocí flexibilních kroužků, které perfektně těsní, ale zároveň je možné je v budoucnu i rozebrat a rozvod například rozšířit. Nová je i izolace. Ta zajistí, že voda v trubkách nechladne ani se neohřívá. Koncové přístroje jsou moderní a šetřící. Zvláště vodovodní baterie, které jsou nabízeny v řadě variant, Tak můžete mít u dřezu sprchu na ovoce, v koupelně termostatickou baterii, nebo na záchodě splachování podle potřeby. Novinek, které šetří vaši kapsu j však mnohem více. Nejlépe vás s nimi seznámí odborníci.

instalatéři

Rozvody kanalizací, domovní odpady Praha a okolí

Nové rozvody jsou vysoce kvalitní a především neproblematické a tiché. Proto se doporučují nejen u novostaveb, ale i u rekonstrukcí. Zvláště pak u rekonstrukcí rozvodů panelových domů. Starší rozvody jsou velmi hlučné, kdežto** materiál a izolace nových rozvodů zajišťují klid a soukromí. Nejvíce je to vidět právě u zmiňovaných panelových domů. Kanalizace, tedy domovní odpady, však nabízejí i mnohem lepší **připojení odpadů k umyvadlům a dřezům, které se nezanáší ani nekapou. Lepší připojení je i u záchodů a kanálů.

**Rostislav Dokoupil
**

tel.: +420 603 263 282


e-mail: instalace@volny.cz

Rozvody plynu v plastu, pod omítkouplyn

Plyn je stále velmi drahý, ale přináší řadu výhod. Vyplatí se tedy zabývat se úspornými řešeními. Začít je možné již s moderními rozvody plynu. Ty mohou být vedeny v plastu a pod omítkou. Jsou bezpečnější a umožňují lepší ovládání. Plastové vedení je vysoce odolné, bezpečné a bez problémů se k němu připojí jakýkoli plynový přístroj. Plast je výhodný také proto, že nekoroduje. Plynové spotřebiče pak jsou nabízeny ve své úsporné podobě. A to na vytápění, vaření i ohřev vody. Nejčastěji se instalují plynové nízkoenergetické kotle, které je možné připojit i na starší rozvody. Pak kotle kondenzační, které vykazují vysoké úspory. Opomenout bychom neměli ani kotle** kombinované**, které vytápí i ohřívají vodu, a j možné je regulovat. Právě tyto kotle se ukazují jako velmi úsporné. Ke koncovým spotřebičům patří také sporáky. Ty na plyn jsou dnes v mnoha zajímavých podobách. A i když nabízejí celou řadu moderních funkcí, tak jsou stále úspornější, bezpečnější a kvalitnější.

 

Rozvody topení Praha a okolí

Nové rozvody vytápění se velmi liší od těch starších. Technologie postoupila dopředu a ukázala, jak je možné dosáhnout vynikajícího komfortu bydlení při velmi nízké spotřebě. Kromě klasického vytápění se dnes hojně využívá vytápění pomocí ekologických alternativních technologií. Ovšem jako zcela nejúčinnější vytápění se ukazuje vytápění kombinované. Jde o perfektně propracovaný projekt, který zajistí vytápění tak, aby pro daný objekt bylo nejvýhodnější. Samotné rozvody se dnes nejčastěji provádějí v mědi nebo moderním plastu, stejně jako u ostatních instalačních rozvodů. U plastu je rozdíl v jeho typu a potřebné odolnosti. Není tedy jedno, jaký plast použijete.** Odborníci** se orientují v nabídce a vědí, které plastové potrubí kam patří. U rozvodů potrubí se liší především síla trubek. Dříve byly trubky velmi silné, kdežto dnes jsou tenké. To znamená rychlejší a úspornější ohřev, stejně jako vyšší tepelný komfort v objektu. Často používané radiátory jsou také tenčí, ale zároveň umí vydávat více tepla, je možné je regulovat i jednotlivě a dokonce barevně sladit s interiérem.

topení

Jaké jsou možnosti vytápění

Vytápět je možné lokálně, dálkově nebo ústředně. Zřejmě nejjednodušší je dálkové vytápění, které však nabízí jen velmi málo možností úspor. Lokální vytápění může být ideální, pokud použijete moderní přístroje. Výborné jsou infrapanely, které jsou bezpečné, krásné, nebo nenápadné a velmi účinné. Ústřední vytápění může mít jeden nebo více zdrojů. Jako nejúčinnější se ukazuje kombinované vytápění. Je možné vytápět elektřinou, plynem, tuhými, kapalnými, nebo ekologickými palivy, takzvanými obnovitelnými zdroji. Kombinovat můžete způsob vytápění i jednotlivé zdroje. Jako nejúčinnější a nejméně finančně nákladné se ukazují tepelná čerpadla, rekuperace, solární ohřev a fotovoltaické systémy, spolu s podlahovým vytápěním. Ovšem kombinované vytápění vždy musí být pečlivě naplánováno, musí mít** projekt** a musí být instalováno odbornou firmou.

Odborné instalatérské firmy Praha a okolí

Sjednáte-li si instalační rozvody u prověřené odborné firmy, pak máte jistotu nejen velmi kvalitní práce, příjemného jednání, ale i dodání ve sjednaném termínu. Samozřejmostí je úklid místa a konečná revizní zpráva, včetně připojení k přípojce. Správný výběr instalatérské firmy se vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6790 (magazinrecenze.cz#133)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 07.01.2014 14:32
Re: Voda, plyn, topení - Praha a okolí Děkuji za doporučení, skvěle odvedená práce!


Přidat komentář