Půjčovna GoPro kamer

Jedete na dovolenou a přemýšlíte, jak nejlépe zaznamenat Vaše sportovní zážitky? Pokud nedisponujete malou sportovní kamerou, a nechcete si kvůli pár dnům kameru pořizovat, můžete si ji půjčit v půjčovně kamer.

Outdoorové kamery

Milujete adrenalinové sporty? Rádi se díváte na fotografie, které jste pořídili během sportování? A proč si rovnou nepustit celý záznam ze svých aktivit? Že se Vám při jízdě na kole, veslování, potápění, a dalších sportech nechce držet v ruce kamera? Nemusíte. Právě pro Vás jsou na trhu outdoorové kamery, které se připevní na helmu, kolo, a další sportovní pomůcky a Vy si můžete nerušeně užívat sportovních aktivit bez omezení. Miniaturní sportovní kamery Vám pomohou zaznamenat jedinečné chvíle, které jste při sportu prožili, a to na celý život. Outdoorové kamery jsou navíc extrémně odolné, vydrží pády, nárazy i hrubší zacházení, přičemž videa jsou nahraná ve vysoké kvalitě.

GoPro kamery

GoPro kamery patří mezi špičku sportovních kamer, které snad není třeba ani představovat. Pryč jsou doby, kdy si lidé brali klasickou kameru na vodu, na lyže či na kolo a horko těžko pak jednou rukou řídili a druhou kamerovali. GoPro kamera je lehounká a velmi malá, navíc disponuje bohatým příslušenstvím, mezi které patří i držák dle typu kamer. GoPro kamery jsou určeny pro cyklistiku, pro lyžaře, pro vodní sporty a každou z nich můžete připevnit tak, aby Vám nijak nebránila ve vykonávání Vašeho oblíbeného sportu. Kamery GoPro patří díky svým skvělým vlastnostem mezi naprosté špičky a splňují požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Půjčovna GoPro kamer

Jedete strávit s partou svých známých víkend plný adrenalinových zážitků a nevíte, kde narychlo koupit GoPro kameru, nebo nemáte dostatek financí, abyste si ji pořídili? Nic není problém. Existují půjčovny, kde si GoPro kameru můžete zapůjčit, na jak dlouho budete potřebovat. Vybírat můžete ze všech dostupných typů GoPro kamer, dle toho, co přesně požadujete, jaké funkce má GoPro kamera splňovat a pro záznam jakého sportu má být určena. Půjčení GoPro kamery Vás vyjde na pakatel, proto si ji můžete půjčit vždy, když máte zájem o nahrání záznamu Vaší sportovní aktivity a nemusíte si ji pořizovat. Zapůjčení kamery je vhodné pro ty, kteří se sportu nevěnují každý den nebo několikrát do týdne a nemají tak potřebu zaznamenávat své výsledky pravidelně. Pokud si chcete kameru vzít s sebou jednou za zimu na lyže, dvakrát do roku na kolo a v létě k potápění, určitě se Vám vyplatí si ji zapůjčit.

Vybavení GoPro kamery

K základnímu vybavení GoPro kamery patří ochranný kryt, který kameru ochrání jak před nárazy, tak i před vodou a to až do** 60 metrů**. GoPro kamery oplývají také velmi bohatým příslušenstvím, kam spadá přídavná baterie, přídavný Wi-Fi modul, držák opatřen přísavkou, samolepící držáky, dále autonabíječka, držák na řídítka a celá řada dalšího vybavení.

Proč si pořídit GoPro kameru?

V dnešní době si můžete pořídit outdoorové kamery různých značek. Ovšem mezi nejlepší kamery, které si stále drží přední příčky žebříčku sportovních kamer, patří GoPro kamery. Jde o nejoblíbenější typ kamer určené pro extrémní sporty. Sportovní kamery se dělí dle několika typů. Pořídit si tak můžete outdoorovou kameru pro vodní sporty, motorsport, surfing nebo outdoor. Všechny tyto kamery vypadají stejně, pouze se liší typem úchytu. Všechny sportovní kamery značky GoPro jsou mezi sebou naprosto kompatibilní. Obraz kamery je ve Full HD. Pokud hledáte všestrannou malou a lehoučkou kameru, pak určitě vyzkoušejte GoPro kameru.

Pro koho jsou GoPro kamery určeny?

GoPro kamery by neměly chybět ve vybavení žádného akčního sportovce, který svůj sport miluje, a rád se navrací, byť jen vzpomínkami, ke svým minulým výkonům, úspěchům, zážitkům. Na obyčejnou kameru nikdy nezaznamenáte to, co na sportovní minikamerku. Nebo si dovedete představit natáčet terén před sebou, když zrovna sjíždíte na horském kole nerovný terén v lese? Držet v jedné ruce řídítka a v druhé kameru? To je naprosto vyloučené, a i kdybyste to zvládli, zřejmě byste z takové jízdy vůbec nic neměli. Vychutnat si jízdu, a zároveň z ní pořídit kvalitní záznam, můžete jedině tehdy, když GoPro kameru s pomocí držáku připevníte na řídítka kola a pak už se o nic nemusíte starat. Později si pak projedete záznam, případně si z něj pořídíte několik kvalitních fotografií. Totéž platí u dalších sportů. Pokud jste tedy sportovci tělem i duší, pak by Vám GoPro kamera neměla chybět. Vzhledem k tomu, že se pro některé nejedná o levnou záležitost, můžou si GoPro kameru půjčit v půjčovně, kde dostanou i návod a instrukce, jak s kamerkou zacházet.

Co všechno nabízí GoPro kamera?

S GoPro kamerou, která je vybavená profesionálními funkcemi, pořídíte kvalitní záběry, ať jste ve vodě, v lese nebo na sněhu. Tato kamera má vysoké rozlišení ve FULL HD. Kamera umožňuje zpomalování záběru, přičemž kvalita je stejně vysoká. Kamera je navíc vybavena Wi-Fi modulem, vyznačuje se nízkou hmotností, pohodlným a jednoduchým ovládáním. Součástí balení je i vodotěsné pouzdro a další příslušenství. Díky GoPro kameře pořídíte variabilní úhel záběru, zpomalené záběry, kvalitní 16 MPx fotografie. GoPro kamera dokáže vyfotit několik fotografií za jednu sekundu. I při špatném světle je kvalita obrazu dosti vysoká. GoPro kamera nabízí funkci sekvenčního fotografování. Navíc disponuje kompletním českým menu.

Podpora WiFi v GoPro kameře

V GoPro kameře je zabudovaný WiFi modul, díky němuž spojíte kameru s tabletem, nebo s mobilním telefonem. Díky tomu, že je v kameře zabudován WiFi modul, můžete ovládat kameru pomocí dálkového ovládání. S WiFi budete mít kameru pod kontrolou i tam, kde by jinak její použití bylo velmi problematické. Kameru můžete díky jejím funkcím ovládat odkudkoliv a kdykoliv. S pomocí GoPro kamery natočíte video a pořídíte hodně kvalitní fotografie. Oproti jiným kamerám zvládnete natočit záznam včetně celkem kvalitního zvuku, můžete si s fotografiemi hrát, upravovat je, otáčet, sestříhat záznam. Jednotlivé fotky nebo videa můžete také nasdílet na sociální sítě.

Zpomalené záběry

GoPro kamera umožňuje provést i zpomalené záběry, které jsou opět velmi kvalitní a celému videu dodají na atraktivitě. GoPro kamera dokáže zachytit i sebemenší detail, stejně jako nejrychlejší pohyb. Video pořízené ve FULL HD rozlišení, můžete několikrát zpomalit. Tím, že má v sobě kamera nainstalované i střihové programy, je možné dosáhnout i mnohem většího zpomalení, čímž vzniknout přímo excelentní a jedinečné snímky.

GoPro kamera je určená pro všechny nadšence sportovních aktivit, kteří svůj koníček milují a rádi se zpětně dívají na záznamy ze svých sportovních akcí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6804 (magazinrecenze.cz#202)


Přidat komentář