Profesionální úklidové služby v Ostravě

Pracujete od nevidím do nevidím, staráte se o děti a k tomu navíc ještě o domácnost? S prvními dvěma činnostmi si budete muset poradit sami, ale s tou poslední se můžete obrátit na profesionální úklidovou firmu.

Nebaví Vás pravidelný úklid domácnosti?

Když se zaměříme přímo na** úklid domácností v rodinných domech a bytech**, mnoho žen má ještě zakořeněno v mysli, že by to vždy měly být ony, kdo se stará o úklid, děj se co děj. V dobách dávno minulých bylo běžné, že muži jakožto živitelé rodiny chodili do práce a ženy se staraly o dům a o děti. Tyto doby jsou však dávno pryč a většina žen stejně jako mužů chodí pravidelně do práce. Navíc, málokterý muž či žena vydělává tolik, aby mohl zajistit všechny členy domácnosti z jednoho platu. A tak se role plně vyrovnaly, ženy i muži chodí denně do zaměstnání a po příchodu domů přichází na řadu úklid, praní, žehlení, vaření. Zvládat vše najednou a k tomu se ještě věnovat dětem je však nejen časově, ale také fyzicky a psychicky náročné. Do postele pak večer uléháme naprosto unavení, vyčerpaní a usínání nám zabere asi vteřinu. Druhý den ráno začíná vše nanovo. Klasický úklid sice neprovádíme každý den, většinou jednou až dvakrát týdně, ale i tak bychom tento čas raději strávili s rodinou na výletě či věnování se koníčkům. S tím, jak jde doba dopředu, se posunují i priority a představy členů domácnosti. Nechtějí trávit svůj volný čas u mopu a vysavače. Řešením jsou pro ně profesionální úklidové služby firem, které zaměstnávají znalé pracovníky.

Jak je to se zaměstnanci úklidových firem?

Zaměstnanci úklidových firem prochází profesionálním školením, kde se dozví všechny důležité informace o čisticích prostředcích, o jejich rozdělení, způsobu použití, površích, které se čistí, jaké prostředky na co zásadně nepoužívat, jinak by došlo k poškození nebo poškrábání, co užívat k dezinfekci, jak manipulovat s čisticími pomůckami, a v neposlední řadě jsou proškoleni také o etice. Zaměstnanci úklidových firem by neměli nikdy manipulovat s osobními věcmi v domě, otevírat skříňky a šuplíky, pokud o to nebudou požádání majitelem domu v rámci úklidových služeb apod. Etika platí také u úklidu kancelářských prostorů, kde se nachází spousta soukromých dokumentů i předmětů v podobě fotografií a dalšího. Stoly v kancelářích by měly být v místech, kde jsou tyto předměty položeny, zůstat netknuté. Co se týče čisticích prostředků, firmy už dnes běžně užívají takové, které jsou šetrné k životnímu prostředí a nedráždí svou vůní či chemickým složením.

Jakou techniku používají úklidové firmy?

Úklidové firmy v Ostravě disponují profesionální technikou, kterou vy sami doma třeba nepoužíváte. Profesionální technikou jsou myšleny vysavače pro hloubkové čištění koberců, přístroje na odsávání vody (například při úklidu po přívalových deštích a záplavách), přístroje na leštění podlah atd. Při čištění ve výškách firmy užívají horolezeckou techniku nebo vysokozdvižné vozíky.

Profesionální úklid kanceláří a prodejen

Úklidové služby jsou poptávány nejen v soukromých, ale také komerčních sférách. Jedná se o kancelářské budovy, menší firmy nebo prodejny. Úklidy v kancelářích a prodejnách by měly být prováděny denně, a to v době, kdy jsou kanceláře a prodejny prázdné. Zaměstnance by nemělo uklízení rušit a nijak omezovat, takže nejčastěji je prováděno buď brzy ráno před pracovní dobou nebo večer po pracovní době. Na prodejnách, které jsou otevřeny nonstop se uklízí v čase, kdy je vypozorována menší návštěvnost, většinou také večer. Pokud má prodejna prosklenou výlohu, je třeba zajistit její pravidelné mytí. Kromě kanceláří a nejrůznějších obchodů jsou poptávány služby také na úklid skladů, výrobních prostorů a průmyslových budov. Úklidové firmy se svými speciálně proškolenými zaměstnanci mají povědomí o všech jednotlivých objektech, o tom, kde použít jakou techniku a čisticí prostředky.

Koho oslovit na údržbu zeleně a okolí domu?

Ačkoliv byste to možná nečekali, úklidové firmy nabízejí i služby týkající se údržby zeleně a okolí domu. Nemáte čas na sekání trávy? Potřebujete zastřihnout živý plot? Nebo pozorujete rozrůstající se plevel ve Vašich záhoncích, ale nechcete trávit hodiny hrbením se nad ním? Na všechny práce týkající se údržby zeleně a okolí domu můžete oslovit úklidovou společnost. Pracovník Vám také povytírá venkovní dlažbu, pouklízí kolem pergoly či altánu aj.

Úklid po malířích, úklid po rekonstrukci Ostrava

Nechali jste si vymalovat interiér bytu nebo Váš byt prošel větší rekonstrukcí a u Vás doma to vypadá jako po výbuchu? Objednejte si pracovníky úklidové služby, kteří dají vše zase do pořádku a Vy už se pak budete moci těšit jen z hotového díla. V tomto případě se může jednat o umytí podlahy a oken od cákanců barvy, odstranění nečistot ze země, odklizení nejrůznějších plachet z nábytku atd.

Profesionální úklidové služby nejsou rozmar - Ostrava

Spolupráce s úklidovou firmou v dnešní době rozhodně není přežitkem. Žijeme stále hektičtějším způsobem, nároky na nás se zvyšují, v práci trávíme nejen celé hodiny, ale i dny. Nemáme příliš času sami na sebe, na naše zájmy a koníčky. Někdy nemáme čas ani na svého partnera, což už by nás mělo donutit se zamyslet, jak to vše změnit k lepšímu, jak najít prostor k tomu, abychom v naší hlavě vypnuli všechny povinnosti a soustředili se na to, co nás naplňuje a dělá nám radost. Objednání si úklidové služby je moderní záležitost, která nám pomáhá po všech stránkách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6789 (magazinrecenze.cz#115)


Přidat komentář