Erotické masáže s tantrickými prvky

Erotická masáž s tantrickými prvky je smyslná a vede k dokonalé souhře těla, duše a mysli. Proto by ji měl každý dospělý člověk vyzkoušet a objevit tak třeba i novou stránku své vlastní sexuality.

Není na škodu čas od času si udělat čas pro sebe a třeba i svého partnera a společně užít chvilky jen pro sebe. To můžete dost dobře udělat v případě, že se objednáte na erotickou masáž, třeba i s tantrickými prvky. Dokonalá erotická masáž totiž dokonale uvolní vaše smysly, mysl, a uvede do naprosté pohody. Najednou budou problémy zcela zanedbatelné, lépe se vám bude dýchat, spát i pracovat. Vše bude hned lepší a přijatelnější. Bude se vám dařit a budete se těšit ze života. To má za následek pouze dokonale provedená erotická masáž s tantrickými prvky.

Jak se provádí erotická masáž?

Je několik způsobů, jak provést erotickou masáž tak, aby byla vskutku příjemná, a byla opravdovou masáží. V domácích podmínkách si partneři navzájem pomohou sami, aniž by potřebovali speciální školení, ale pokud si erotickou masáží někdo vydělává na živobytí, pak taková masáž musí opravdu být dokonalá a dostatečně uspokojivá, proto je také dobré, pokud má prvky tantry.

Co je tantra?

Tantrická masáž je často označována jako erotická masáž, což až tak úplně není pravda. Tantra je tantra, tantrická masáž a erotická masáž je zkrátka erotickou masáží. Nelze je zaměňovat a ani srovnávat. Je to jako bychom srovnávali chléb a rohlík. Jsou to sice pečiva, často mají podobné užití, ale jinak je to každé něco jiného. Takže i tak není možné tantru označovat jako klasickou erotickou masáž. Tantrická masáž je speciální cvičení a masáž v jednom, které učí člověka dobře dýchat a také najít svoji, často podněcovanou sexualitu. Tantra naučí dobře dýchat a vede k vyvrcholení. Je vhodné, když tantrické cvičení, masáž absolvují oba v páru a tak se naučí vnímat svoje i partnerovo tělo poněkud jinak, a tak dochází k silnějšímu požitku ze sexuálního spojení.

Erotická masáž s tantrickými prvky

Je moc těch, kteří poskytují erotické masáže, ale ty opravdové poskytují ti, kteří je mají i s prvky tantrickými. Různé erotické služby, se často prezentují jako smyslné erotické masáže, zní to mnohem lépe a také je to lákavější, proto jsou nabídky erotických masáží častěji kontaktovány, než klasické erotické služby. Jenže většinou se právě pod pojmenováním erotická masáž skrývají klasické sexuální hrátky, než vyloženě smyslná masáž pohlavního ústrojí.

Co dělá erotickou masáž erotickou masáží?

Rozdíl mezi běžnou masáží a erotickou, je zejména v tom, že při erotické masáži se děj soustředí zejména na citlivá místa, erotogenní zóny, které stimuluje pro dosažení orgasmu. Kdežto u běžné masáže jsou místa pohlavních orgánů zcela passé, i když se pracuje s nahým tělem, pak přece jen existují určitá nepsaná pravidla a osahávání v místech pohlavních orgánů bez nějakých zjevných příčin, pak bráno i jako sexuální obtěžování. Rozdíl je tak patrný.

Kdo nabízí erotickou masáž?

Není složité najít poskytovatele erotických masáží, pouze internet nabízí portály, kde se obvykle nabízí dívky, jež služby v oblasti erotiky nabízí, ale obvykle je pod tímto pojmenováním, jak už bylo zmíněno, myšlena běžná erotická služba a pojmenování masáž je tak jen jakousi záminkou, označením, jak svoji nabídku idealizovat do lákavější podoby. Ale běžnou erotickou masáž s prvky tantrickými nabízí jen některé z nich, anebo pak přímo erotické noční kluby, kde je přímá erotická masáž jednou ze služeb. Může se ji tak objednat každý platící návštěvník a dostane opravdu dokonalou rozkoš, jakou si tedy objednal. Další možností jsou pak soukromé masážní salony, které se specializují na erotické masáže.

Co je výsledkem erotické masáže

Jestliže se jedná o erotickou masáž s tantrickými prvky, pak jejím výsledkem je nejen uvolnění celého těla a především odplavení stresu, ale také sexuální vyvrcholení, které je tak známkou konce erotické masáže. Proto také erotická masáž obvykle trvá asi patnáct a dvacet minut. Ve srovnání s tím pak třeba často srovnávána tantrická masáž je dlouhá masáž, trvající devadesát až sto dvacet minut. Přitom však i u erotické masáže dojde k naprostému vyvrcholení a dokonalé souhře těla, duše v naprosté souznění, pohodu a klid. Lidé se po erotické masáži cítí opravdu uvolnění, uklidnění a často se jim pak lépe vše daří. Došlo k sladění a harmonizaci celého těla i duše a tak je dotyčnému mnohem lépe.

Problémy se sexualitou

Erotickou masáž s tantrickými prvky tak je určitě dobré doporučit nejen jedincům, ale i párům. Přitom právě** párová erotická masáž** může být novým startem třeba i pro skomírající vztah, který tímto způsobem je možno oživit a znovu objevit ztracenou sexualitu. Určitě je to vhodné, třeba i jako párová terapie tak trochu jinak. Může se stát, že pokud z partnerství zmizí sex, pak je to jistě z nějakého důvodu, a ten je potřeba odstranit. Párová erotická masáž dá najevo, že oba o hledání řešení problémů stojí a tak je jen malý krok k tomu, aby vše dopadlo dobře. Určitě se to tak tedy hodí.

Poprvé na erotickou masáž – co dělat?

Dost rozpačití jsou často lidé, kteří se prvně v životě odhodlají na erotickou masáž. Totiž moc dobře nevědí, co je čeká, přece jen nechají do své intimní zóny, intimního života vstoupit i jiné, neznámé osoby. Je tedy poměrně logické, že mohou být jaksi nesví. Masér, či masérka, který vám budou erotickou masáž provádět vás obvykle hned přivítají a seznámí s procesem. Také vám oznámí, co vše bude následovat a kde si můžete odložit svršky. Poté je vždy dobré se osprchovat, aby tak tělo, pokožka byla čistá, jemná a lépe tak vstřebávala léčivé účinky z masážního oleje.

Stud musí jít stranou

Nutno pamatovat na to, že pokud jste osobami citlivými, pak musíte ještě před tím, než erotický masážní salon navštívíte, stud odhodit zcela stranou. Pamatujte na to, že masér masírují i jiné osoby a pracovat s nahým tělem je pro něj s noblesní nadsázkou – denním chlebem. Berte jej jako doktora, který vám nalezne i lék na stres, bolesti hlavy, žaludku i zažívací obtíže. To všechno může erotická masáž dodat, pokud je opravdu dobrá a dokonale prováděná.

Po erotické masáži

Po erotické masáži byste měli načerpat novou sílu, cítit se skvěle, odpočatí a klidní. Často tak můžete najít novou stránku vlastní sexuality a tak se dopracovat k lepšímu požitku i třeba ze sexu s partnerem. Rozhodně se tak vyplatí erotickou masáž s tantrickými prvky zkusit, zejména pro své tělo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6803 (magazinrecenze.cz#201)


Přidat komentář