Antigraffiti nátěry

Bohužel jsou mezi námi jedinci, kteří o sobě dávají znát různými způsoby, jež nejsou ostatními zrovna kvitované. Takovým vyjádřením mohou být i graffiti. Některé z nich jsou vskutku vyvedené, jiné méně. Minimálně jedno však mají společné.

 

Povětšinou se totiž objeví na místě, kde nemají. Kupříkladu takový dům s novou fasádou je přímo magnetem na „umělecké“ vyjádření se. Přímo láká k tomu, aby bylo „pokřtěno“ nějakým tím nápisem, či kresbou. Nic proti tomu, pokud onen dům patří majiteli, který zamýšlí o vytvoření graffiti. Je však možné se bránit před případným výskytem graffiti? A nemyslíme tím zrovna 24hodinové hlídkování u objektu. Minimálně jedno efektivní řešení se nabízí. Spočívá v "odpuzujícím nátěru", v tzv. antigraffiti nátěru.

Preventivní ochranný antigraffiti nátěr

Prevence se vyplatí v mnoha případech, a to dokonce i ve spojení se stavebnictvím. Mnohdy si možná říkáte, proč zrovna mě by se to, či ono mělo přihodit. Jenže, jak již to tak bývá, „odříkaného, největší kus“. Nebo také, na co myslíte, to přivoláte aj. Díky preventivnímu ochrannému antigraffiti nátěru budete moci být naprosto klidní stran graffiti. Respektive antigraffiti nátěr nezabrání, aby se na fasádě, zdi, dveřích, autě aj. neobjevilo nějaké to „dílko“. Co však antigraffiti nátěr umí je zamezení, aby se graffiti nepropustilo do příslušného podkladu. Díky tomu je pak možné graffiti lehce odstranit.

Volba a výběr ochranného antigraffiti nátěru

S volbou toho nejvhodnějšího ochranného antigraffiti nátěru Vám pomůže firma, která se na antigraffiti specializuje. Často se také setkáte s nabídkou v podobě odstraňování graffiti po provedeném antigraffiti nátěru, a to třeba až na tři roky zdarma.

Vhodnost antigraffiti nátěru

Kdy je vhodné uvažovat o antigraffiti nátěru? Určitě je na místě jeho možnosti využít, jedná-li se o nový, zrekonstruovaný, či právě vyčištěný povrch. Odstraňování graffiti je totiž mnohdy náročné, a to časově i finančně. A navíc nemáte zaručené, že dojde k úplnému odstranění. Tedy v případě, pokud jste si nenechali aplikovat antigraffiti nátěr.

Antigraffiti nátěr nijak nezmění vzhled objektu

Zvažujete antigraffiti nátěr, ale máte obavy z toho, aby nějakým způsobem nezměnil barvu, odstín, či vlastnosti samotné fasády domu? Pak pro Vás máme i v tomto případě dobrou zprávu. Současné antigraffiti nátěry totiž žádným způsobem nezmění vzhled fasády domu. A co víc, ani nijak nebrání, aby vodní páry dále proudily. Fasáda tak může dál „dýchat“, nebude nijak „zaslepena“. Antigraffiti nátěr je jedinečný v tom, že zamezí barvě, aby se vsákla do povrchu. Na druhou stranu však fasádu žádným negativním způsobem neovlivní. Rozhodně tak stojí za to investovat nějakou tu „korunu“. Vzhled Vašeho domu, či firmy, je totiž svým způsobem i Vaší vizitkou. A bezpochyby i Vám samotným by se jistě nejspíš nelíbilo bydlet v „pomalovaném“ domu.

Antigraffiti nátěr na míru

Co objekt, to v podstatě originál. Kontaktujete-li firmu se specializací na antigraffiti nátěry, pak se s Vámi domluví na nezávazné konzultační schůzce, nejlépe na „místě určení“. Pracovník Vám následně doporučí nejvhodnější materiál, navrhne postup a v dohodnutém termínu zašle cenovou kalkulaci. Na Vás pak již jen bude rozhodnutí, zda budete mít o profesionální práci zájem a souhlasíte s cenovým rozpisem.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6784 (magazinrecenze.cz#22)


Přidat komentář