Restaurace se salonkem

Pořádáte oslavu narozenin, či chcete pozvat přátele na večírek? Vaše firma pořádá školení či posezení k významné události? Tyto události je nejlépe uspořádat v restauraci se salonkem. Postarají se o Vás a získáte určitou intimitu oslavy a soukromí.

Co nabízí restaurace se salonky?

Restaurace i hotely nabízí oddělený prostor, tzv. salonek, k pořádání různých akcí. Jde o místnost, která se nachází v budově restaurace, avšak je plně oddělená od běžné restaurační místnosti či jídelny a vytváří uzavřenou společnost. Salonky vytváří dokonalé soukromí, možnost nekuřáckého prostředí. Hosté se nepotkávají s ostatními návštěvníky restaurace a většinou je jim přidělený číšník, který se plně věnuje právě hostům salonku. Salonky restaurací jsou dnes již často vybaveny projektorem s plátnem, kde lze promítat různé prezentace či fotografie. Seskupení stolů v salonku je možné předem domluvit právě tak, aby to vyhovovalo funkčně pořádané akci.

Salonky jsou různých velikostí od těch malých pro 5 – 10 osob, které převážné slouží pro malé posezení přátel, malé oslavy či firemní jednání. Větší salónky, kde některé mají i 20-50 míst avšak mnohdy i větší, slouží k uspořádání oslav, jako jsou svatby, oslavy významných události v rodině či firmě, ale také pro pořádání školení, konferencí či prezentaci zboží a služeb. Často se ve velkých saloncích pořádají firemní večírky. Některé restaurace mají i více salonků různých velikostí, mnohdy různě interierově zařízené.

Výhody salonků

Jednou z hlavních výhod salonků restaurací je intimita. Jde o místnost, která dokonale vytváří oddělené prostředí od celé restaurace, dodá patřičnou atmosféru, mnohdy až rodinnou. Jde plně o uzavřenou společnost, kde mají zákaz vstupu ostatní hosté restaurace. V salonku se sejdou lidé, kteří se znají, jdou navštívit salonek se stejným záměrem, lidé stejně naladěni. O hosty v salónku se stará jeden číšník či číšnice, která je hostům plně k dispozici. V salonku je možné si předem domluvit rautový stůl tak, aby k němu měli přístup všichni hosté, a zároveň tak, aby nerušil pořádanou akci. Také interiér salónku je možné dle přání zákazníka přizpůsobit k oslavám a pořádaným akcím různorodou výzdobou.

Pořádané akce v salónku

Nejčastější pořádané akce v salónku jsou rodinné oslavy jubilantů, oslavy u příležitosti složení maturitní zkoušky či vysokoškolského titulu, svatby, ale i rodinné oslavy, které vyžadují určitou pietu, jako jsou pohřby, či nepříjemné situace v rodině. Restaurace dnes již také myslí na malé děti, které se chtějí podobat rodičům, a rády pořádají oslavy pro své kamarády a kamarádky. Je možné si objednat dětské menu, ale i různé dětské animační programy. Pro takové dětské oslavy restaurace vlastní dětské židličky i dětské jídelní soupravy a příbory.

Firmy využijí salonky restaurací pro setkání s klienty či zákazníky, i k pořádání různých seminářů, konferencí či firemních oslav a večírků. Právě firemní klientela salonku využije nejvíce technické vybavení salonků, jako jsou projektory, PC, či internetové připojení.

Salónky restaurací jsou vyhledávané místnosti, bez které se dnes neobejde žádná restaurace či hotel, která chce plně nabídnout své služby zákazníkům. Právě určitá intimita, která je základem salónku, dodá pořádané akci tu pravou atmosféru. Toužíte po uzavřené společnosti? Objednejte si salonek ve své oblíbené restauraci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6778 (magazinrecenze.cz#38)


Přidat komentář