Drink taxi Ostrava

Už se vám stalo, že jste se někam vydali autem a nečekaně jste se pak napili alkoholu? Jenže jak se pak dostat domů? Jednak je řízení automobilu pod vlivem alkoholu značně nebezpečné a navíc za to hrozí pokuta a ztráta bodů.

Když člověk dopředu ví, že bude pít, obvykle si vše naplánuje tak, aby pak nemusel jet domů autem. Občas se však stává, že vůbec dopředu neplánujete návštěvu hospody nebo nějaké oslavy, přesto se na ní nakonec octnete. Když třeba nečekaně potkáte své přátele či známé nebo třeba spolužáky, ti vás přemluví aby jste spolu zašli do hospody na pár piv či panáků a hladina alkoholu v krvi je okamžitě zvýšená. Jenže co pak? Co dělat, když jste přijeli autem, ale nyní nemůžete kvůli alkoholu v krvi řídit? Řešením je** objednat si drink taxi**.

Co je to drink taxi?

Drink taxi je velice užitečná služba určená motoristům. Drink taxi, ač k této myšlence název možná svádí, není taxík, kde vám na uvítanou nabídnou drink. Drink taxi je služba, která** vám i vašemu automobilu zajistí bezpečnou cestu domů** nebo do cíle vaší cesty kdykoliv budete potřebovat. Služba drink taxi je určena motoristům, kteří někam přijeli autem, jenže pak se napili alkoholu a nyní se chtějí bezpečně i se svým autem dostat domů. Pokud se i vám stalo totéž a nechcete riskovat řízením pod vlivem alkoholu, jednoduše si zavolejte drink taxi a máte po starostech

Jak funguje drink taxi?

Když si** zavoláte drink taxi**, zanedlouho na místo určení přijede automobil, který vám přiveze vašeho řidiče. Tento řidič se nyní bude věnovat jen vám a vašemu automobilu. Váš nový řidič vám pomůže nastoupit do auta, bude-li to potřeba a pak si sám sedne na místo řidiče a vás i vaše auto odveze k vám domů či na jiné míst určení, prostě kam budete potřebovat. Díky službě** drink taxi** už nikdy nebudete muset riskovat zdraví a majetek váš i ostatních řidičů a domů se dostanete rychle a bezpečně.

Kde si objednat drink taxi?

Už si nikdy nechcete zopakovat chvíle, kdy jste jeli domů autem pod vlivem alkoholu prostě proto, že vám nic jiného nezbývalo? Alkohol za volantem je velice nebezpečná věc a podle statistik patří alkohol k nejčastějším příčinám silničních nehod. Kolik osob by nemuselo zemřít nebo se vážně zranit či zmrzačit, kdyby řidiči nikdy nevyjížděli pod vlivem alkoholu? Čísla hovoří zcela jasně – alkohol na silnicích je doslova zabijákem. Proto si raději někam uložte kontakt na drink taxi, který najdete na této internetové adrese:** http://www.drink-taxi-ostrava.cz/**. Kdykoliv pak budete potřebovat, aby pro vás a vaše auto přijel řidič ze služby drink taxi, neváhejte zavolat třeba i uprostřed noci. Drink taxi totiž funguje** nonstop**, což platí i o víkendech či svátcích, prostě kdykoliv.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6781 (magazinrecenze.cz#72)


Přidat komentář