Rekonstrukce koupelen a bytů - Opava

Rekonstrukce dnes využívají celé řady moderních technologií a stavebních materiálů, které nabízejí výborné možnosti. Moderně provedená rekonstrukce nabízí vysokou kvalitu a pohodové bydlení.

Rekonstrukce je dnes oblíbeným způsobem získání kvalitního bydlení. Mnohdy se takto dosáhne naprosto neobvyklého a designově krásného, přitom účelného bydlení, které vyhovuje životnímu stylu majitelů. Z toho plyne, že rekonstrukce by vždy měla být šitá na míru majitelů. V úvahu by se měly vzít současné i budoucí potřeby majitelů, jejich věk, to zda jde o mladou rodinu, či o manžele, kteří již žijí sami. Rekonstruovat je možné prakticky jakékoli bydlení. Starší byt či domek, si zaslouží rekonstrukci a přestavbu podle současných potřeb majitelů s pohledem do budoucna. Rekonstruovat však můžete i starší prostory, které jste zakoupili. To se vyplatí zejména z finančních důvodů, a pokud chcete bydlet na místě, kde již nejsou stavební místa. Jako velmi výhodná se jeví rekonstrukce půdních prostor. Zde se získají další obytné prostory, a zároveň se zhodnotí celý dům. Rekonstrukce může proběhnout jako celková nebo částečná. Přitom nejčastěji se u částečných rekonstrukcí provádějí rekonstrukce bytových jader, koupelen a kuchyní.

Jak rekonstruovat?

Rekonstrukce svépomocí má celou řadu úskalí. Těmi nejhlavnějšími je neznalost stavebních technik a moderních materiálů. Pak i dostupnost těchto materiálů. Mnoho moderních materiálů nenajdete v hobby marketech a stavebninách, poněvadž jsou dodávány přímo výrobcem do stavebních firem. Tyto materiály spolu s technologiemi se používají k rekonstrukcím, které dosahují vysokých kvalit. Podmínkou je ovšem profesionální zpracování. Tedy oslovení firmy, která celou zamýšlenou rekonstrukci provede. Ideální je oslovit prověřenou firmu, která má k nahlédnutí dostatek referencí a poskytuje kompletní služby ve stavebním oboru. Jako naprosto nejvhodnější se dnes ukazují rekonstrukce na klíč.

Rekonstrukce koupelen a bytů – Opava

Mezi firmy s velmi kvalitními doporučeními i řadou referencí patří stavební firma pana Petra Matějčka. Jde o firmu, která se specializuje na rekonstrukce všeho druhu. Zejména pak na rekonstrukce bytů a koupelen. Z rukou profesionálů stavební firmy pana Petra Matějčka vychází rekonstrukce, které jsou vysoce kvalitní, a to po všech stránkách, jejich dodání je vždy ve sjednaném termínu, a na veškeré práce i dodaný materiál se poskytuje záruka. Hledáte-li tedy v Opavě a jejím okolí kvalitní stavební firmu, pak můžete vyzkoušet právě firmu pana Matějčka. Najdete ji na adrese Petr Matějček, Poštovní 122, Pustá Polom, 747 69. Můžete si i sjednat termín schůzky na e-mailové adrese petr-matejcek@email.cz nebo telefonním čísle +420 603 573 308. Oba kontakty slouží i pro informace.

Rekonstrukce bytů Opavsko

koupelny Opava

Rekonstrukcí bytu získáte mnohem komfortnější bydlení a navíc i ušetříte za provoz bytu. Moderní zařízení i přístroje dokáží snížit spotřebu energií až na minimum. Za zmínku jistě stojí zhodnocení celého bytu. Rekonstrukce bytů probíhá povětšinou jako částečná nebo kompletní. Částečná rekonstrukce znamená rekonstrukci bytového jádra, které je největším problémem všech bytů. Kompletní rekonstrukce bývá ve znamení změn dispozičního řešení, rekonstrukce koupelny, záchodu i kuchyně, výměny oken a dveří, zateplení, vyřešení vytápění, úprav stropů, omítek, podlah a samozřejmě i technických věcí, jako jsou veškeré instalační rozvody. Celkově kompletní rekonstrukce bytu přináší pohodlnější, estetičtější, praktičtější a bezpečnější bydlení, které odpovídá životnímu stylu a potřebám celé rodiny.

Kompletní rekonstrukce bytu Opava

Do kompletní rekonstrukce bytu byste se vždy měli pouštět jen s ověřenou firmou, která provádí veškeré stavební a zednické práce na klíč. Samozřejmě včetně instalačních rozvodů a dalších montáží. Kompletní rekonstrukce bytu znamená využití celé řady technik, které zahrnují mokrou i suchou výstavbu. Využití obojího dává možnost** účelné** stavební přestavby. Tam, kde není možné velké zatížení, se použije suchá výstavba, která je mimochodem rychlá a velmi kvalitní. Na ostatních místech se použije klasická mokrá výstavba. Ta je zapotřebí u výměny oken a dveří, ale i u úpravy zdí, nebo tam, kde budete stavět zděné příčky či omítat. Suchá výstavba zase zajistí odhlučnění, zateplení, i změny dispozičního řešení včetně designových prvků a vestavěného nábytku. Co se týče rozvodů, tak ty se uzpůsobí potřebám majitele bytu. Zde je možné provést prakticky cokoli. Domácí síť, instalaci úsporných koncových zařízení, které maximálně šetří, kompletní výměnu vytápění, nebo zajištění moderního vybavení koupelny, záchodu a kuchyně.

  • Petr Matějček
  • Tel: +420 603 573 308
  • E-mail: petr-matejcek@email.cz

Rekonstrukce koupelen Opava

Rekonstrukce koupelen se liší v základním provedení. Jiná je u zděných koupelen a jiná u bytových jader z umakartu. U umakartových jader může nastat problém s únosností zdí. Zde je řešením suchá výstavba, která nabízí kvalitní materiál určený právě pro rekonstrukce bytových jader. S jeho použitím získáte komfortní sociální zařízení, které bude tiché, teplé, úsporné a rozhodně podle vašich představ a přání. Výhodou je rychlá instalace a pak i možnost řady povrchových úprav. Pro koupelny, kromě klasických kachlí, je velmi vhodný benátský štuk, který je odolný vlhku i plísni a má nádherný design.

Rekonstrukce zděných koupelen Opava

Většinou se říká, že zděná koupelna je tak nějak na věky. Ono to ale zdaleka není pravda. I u zděných koupelen se projevují po letech užívání problémy. Často to jsou plísně, odpadávající kachle, nevhodné odvětrávání a mnoho dalšího. Minimálně je nutná výměna vany, umyvadla, záchodu a baterií. Přidávají se rozvody vody, odpadů, a elektřiny, která má dnes v koupelnách zcela jiná pravidla zabezpečení. A někdy je třeba kompletní rekonstrukce, kdy se rozvede i odvětrávání, nebo vymění okno, přidá se sprchový kout, nebo jiná zařízení a položí se nové obklady i dlažba. Možností rekonstrukce koupelen je velmi mnoho. Výběr začíná na nejzákladnějším vybavení a končí na luxusním wellness zařízení. Vždy záleží jen na přáních majitelů.

Zednické a stavební práce Opavsko

Zednické a stavební práce nabízejí širokou nabídku služeb. Od již zmíněných rekonstrukcí, přes opravy a modernizace až po novou výstavbu. Přitom využívají moderních technik a materiálů, což znamená, že si poradí téměř se vším, co si zákazník objedná. Tak si můžete objednat suchou výstavbu pomocí sádrokartonu, i mokrou, kde se využívá moderních stavebních materiálů spojovaných maltou či lepícími směsmi. Moderní stavební materiály pro klasické zdění jsou vysoce úsporné, teplé a zajišťují příjemné klima. Zdi i příčky stavěné těmito materiály potřebují mnohem menší vrstvu omítek. To přináší nejen úsporu, ale i lepší vzhled a možnost využití dekorativních a speciálních omítek.

  • Petr Matějček
  • Tel: +420 603 573 308
  • E-mail: petr-matejcek@email.cz

Speciální zednické a stavební práce Opava

Kromě klasické výstavby a rekonstrukcí se nabízí i speciální stavební práce. Jde o práce, které řeší problémy staveb. Tedy vzlínání vody, plísně, opadávání omítek, kachlí, propadávání dlažby, padání zídky, problémy s balkony a zatékáním. Pokud i vy potřebujete vyřešit nějaký problém s vaším bytem nebo domem, tak to rozhodně nevzdávejte. Stavební firma si po provedení diagnostiky problému bude vědět rady a problém vyřeší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6735 (magazinrecenze.cz#94)


Přidat komentář