Návrhy a stavba krbů - Brno

Krb se stává součástí rodinných domů, ale i dalších prostor. Krb vynikne v moderním, praktickém i rustikálním interiéru. Ve všech typech zařízení je dominantou, která je příjemná, přitahuje pohled a vydává velmi příjemné teplo.

Proč vlastně krb?

** V Brně a okolí nabízí firma pana **Aleše Juráčka návrhy a stavby krbů** . Tato firma je prověřená nejen počtem realizací, které má již na kontě, ale také spokojenými zákazníky. Firmu pana Juráčka si můžete objednat na kompletní **realizací krbů a kamen. Jejich prioritou je vysoká profesionalita a garance použití osvědčených a předepsaných materiálů, dle platných norem. Spolupracují s předními dodavateli na našem trhu a nabízí rozmanitou šíři možných řešení, vždy s ohledem na přání zákazníka. Přejeme si, aby Vám od firmy pana Juráčka  teplo z krbu vždy zpříjemnilo domácí pohodu.** ** S panem Juráčkem se vždy domluvíte na nejlepším řešením i ceně. Více naleznete na http:/http://www.teplozkrbu.cz//.Pro sjednání schůzky využijte telefonní číslo: +420777336010** či e-mail: juracekales@gmail.com.Firmu pana **Juráčka vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

Krby Juráček

Krb vám udělá z domu domov. Vyžene zimu a rozvede po celém domě příjemné teplo. A když si sednete před krb s šálkem kávy nebo čaje, a zadíváte se do hořících plamenů, rozhostí se pohoda i ve vás. Příjemné teplo, krása plamenů, to je zkrátka potěšení z ohně, teplo domova. Krb má však i další kladné stránky. Zásluhou vytápění v krbu opravdu** ušetříte**. Náklady na dřevo do krbu jsou o mnoho nižší než na vytápění elektřinou nebo plynem. A věřte mi teplo z krbu je i mnohem účinnější. Zvláště, pokud máte krb postavený na míru odborníkem – krbařem.

Jaký krb?

Někdo tvrdí, že krb nevytopí dům tak, jako ústřední topení. Samozřejmě, pokud budete mít pouze krb, který bude například v obývacím pokoji, nebo v hale, a nebude vypočítán na vytápění celého domu, ale jen na daný prostor, ve kterém je umístěn, pak dům plně nevytopíte. A pokud krb bude mít větší kapacitu vytápění, ale bude stále jen osamocený, pak budete mít u krbu horko, a v ostatních místnostech malé teplo. Aby krb vytopil plně celý dům, a poskytl i příjemné potěšení z ohně, pak je dobré napojit ho na vzduchovod nebo ústřední topení. Získáte levné vytápění, a teplo bude všude. A pokud se bojíte, že v krbu vyhasne a bude vám v noci zima, pak můžete krb napojený na ústřední topení jednoduše zkombinovat s plynovým nebo elektrickým kotlem, a při vyhasnutí krbu se automaticky zapne právě přidaný kotel a teplo máte stále.

Krb na míru

Krby JuráčekPokud vás možnosti krbu zaujaly, a chcete vytápět příjemně a levně, pak je dobré vyhledat odborníka, který se stavbou krbů zabývá. Ten vám na míru vašeho domu sestaví** projekt**, nabídne vám možnosti krbových vložek,** obezdívek** a nakonec vám vše i** instaluje a zprovozní**. Většinou vám konečný výběr ukáže i ve 3D provedení, tedy v takzvané vizualizaci, a vy se ještě můžete rozhodnout pro úpravy. Jakmile projekt odsouhlasíte, pak již změny nebudou možné.

Stavba krbu

Krby Juráček

Krb sám o sobě je těžký. Proto je nutné znát nosnost stropu, je-li umístěn v patře. Další, co je nutné znát, je velikost a vložkování komínu. Pokud neodpovídá parametrům pro krb, je nutné komín vyvložkovat znovu, nebo i nově postavit. Pro** krb** je nutné mít komín širší, aby dobře táhl a hořel. Samotná stavba krbu začíná umístěním krbové vložky a instalací vybraných** rozvodů**. Teprve pak se začne obezdívat vybraným materiálem, který dá krbu tu pravou krásu. Vše končí izolací, zkouškou hoření a zkouškou správnosti funkcí. Ale pozor, v čerstvě obezděném krbu je možné zatopit až asi za 3 týdny. Tedy až celá stavba náležitě vyschne.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6729 (magazinrecenze.cz#26)


Přidat komentář