Nábytek na míru - Ústí nad Orlicí

Nábytek na míru je ideálním řešením, když chcete originalitu, funkčnost a vysokou estetiku. Zaměřme se více na výrobu kuchyní na míru a výrobu luxusních dřevěných van a umyvadel.

nábytek na míru

Výběr nového nábytku do vašeho domova není jednoduchou záležitostí. Zařizování je běh na dlouhou trať. Mnohdy se nám stane, že v obchodních domech nemůžeme najít nic podle našich představ a v takové chvíli je vhodné obrátit se na profesionální truhlářství. Výroba nábytku na míru je ideálním řešením do atypických bytů a domů a podkrovních místností. Nábytek na míru je určen pro ty, kteří dávají přednost originalitě. Tento typ nábytku bude přesně odpovídat vašim představám a rozhodně jej nenajdete u vašich známých. Profesionální truhlářství nabízejí svým zákazníkům odborné poradenství, pomoc při výběru materiálu, realizace požadované zakázky a její montáž. Jednou ze špičkových firem na našem trhu je Truhlářství LESK.

Nábytek na míru - Ústí nad Orlicí

Atypický nábytek vyrobený na míru nebo také kompletní dodávku interiéru pro domácnosti a firmy vám může nabídnout truhlářství LESK. Truhlářství LESK se specializuje na zakázkovou výrobu, která vychází z představ zákazníka. ** ** Ve firmě vám mohou nabídnout odbornou konzultaci i široký výběr materiálů. Výroba se zde uskutečňuje z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek, nábytek může být v kombinaci s kovem i sklem. Truhlářství LESK poskytuje svým zákazníkům kompletní služby, které zahrnují prvotní návrh, zpracování výrobku a montáž. Truhlářství LESK vám může nabídnout např. výrobu designových dřevěných van, dřevěných umyvadel, interiérové dveře, kuchyňské linky, schody, realizace nábytku do hotelů, interiérové doplňky, nábytek do exteriérů a mnohé další. Své služby vám firma může nabídnout kdekoliv po celé České republice.

Více informací o firmě získáte zde:

  • Jméno: Leoš Skalický
  • Adresa: Tyršova 215, Žamberk, 564 01
  • E-mailová adresa: info@truhlarstvi-lesk.cz
  • Telefonní číslo: +420 773 589 108
  • Internetové stránky: http://www.truhlarstvi-lesk.cz/

Výroba kuchyně na míru Ústí nad Orlicí

nábytek na míru

Kuchyně se často považuje za křižovatku celého domu. V jedné z nejdůležitějších místností domova se schází celá rodina, stoluje se zde, sdělují se zážitky atd. Záleží jen na vás a vašich přáních, jak bude vaše kuchyně vypadat? Čemu dáváte přednost? Potřebujete především světlo, moderní prvky nebo máte raději klasiku? Kuchyně na míru bude přesně taková, jakou si ji vysníte.

Jak vypadá moderní kuchyně

V současné době dává mnoho domácností přednost funkční a zároveň vysoce designové kuchyni. Při návrhu kuchyně je důležité respektovat tzv. pracovní trojúhelník. Do pracovního trojúhelníku patří dřez, lednice a sporák. V ideálním případě by vzdálenost mezi těmito třemi prvky měla být optimální k vaření. Funkční kuchyně musí dále zahrnovat dostatečné skladovací prostory. Ideální kuchyně je také taková, která vyniká snadnou údržbou. Všechny materiály v kuchyni by měly být snadno omyvatelné, udržitelné a trvalé. Nejvyšší nároky připadají na pracovní plochy a podlahu v kuchyni.

V moderní kuchyni najdeme také chytré pomocníky, kteří nám usnadní práci. Mluvíme o spotřebičích. Vestavěné spotřebiče jsou chytře zabudované a kuchyně pak působí celostnějším dojmem.

A jaké materiály a barvy jsou dnes v kuchyních oblíbené? V posledních letech se stala trendem bílá barva kuchyně s lakovanými dvířky. Samozřejmě, že stále oblíbeným materiálem je masiv. Zákazníci se často rozhodují pro kuchyně jednoduché a elegantní. Mezi velmi oblíbené barvy se řadí bílá a odstíny jako café latte, vanilka nebo pistácie. Zaujmout vás může také fialová kombinovaná s černou a šedou. U pracovních desek se nemusíte bát použít sklo (kalené sklo).

Proč si vybrat kuchyni na míru

Když se rozhodnete pro kuchyni na míru, můžete si ji plně přizpůsobit. Dejte přednost nadčasové kuchyni, která bude krásná a moderní i za několik let. Výroba kuchyně na míru znamená, že si splníte svůj sen o dokonalé kuchyni. V takovéto kuchyni bude příprava jídla radostí.

  • Jméno: Leoš Skalický
  • Adresa: Tyršova 215, Žamberk, 564 01
  • E-mailová adresa: info@truhlarstvi-lesk.cz
  • Telefonní číslo: +420 773 589 108
  • Internetové stránky: http://www.truhlarstvi-lesk.cz/

Nábytek na míru do koupelny Ústí nad Orlicí

Nábytek na míru si můžete pořídit také do vaší koupelny. A teď nemluvíme pouze o skříňkách. Dnes si můžete nechat zhotovit dřevěnou vanu, umyvadlo nebo sprchový kout.

Dřevěné vany Ústí nad Orlicí

nábytek na míru

Skutečným skvostem ve vaší koupelně se může stát dřevěná vana. Dřevěné vany se liší svými tvary, styly i velikostí. Na výrobu dřevěných van je potřeba luxusního exotického dřeva. Na trh se tento typ van poprvé dostává přibližně před 4 lety. Mnohé může odradit vysoká pořizovací cena těchto skvostných koupelnových prvků.  Pokud však toužíte po kvalitě a luxusu, je dřevěná vana to pravé pro vás. Dřevěné vany si můžete vybrat v mnoha typech a tvarech, jako je např. samostatně stojící vana, rohová, ovální, hranatá nebo dřevěná vana v japonském stylu. Dominantou vaší koupelny se vždy stane samostatně stojící dřevěná vana.

Dále si můžete také vybrat druh dřeva. Mezi nejčastěji používané dřevo se řadí africké středně tmaví iroko nebo velmi tmavé tropické dřevo sapele, dále se používá také světlý evropský jasan nebo dub. Dřevěné vany mohou být vyrobeny také z borovice, cedru nebo ořechu.

Proč se rozhodnout pro dřevěnou vanu

Moderní nátěry a ošetřující technologie zajistí, že dřevo bude dokonale chráněno před vlhkostí, teplem a poškrábáním. Dřevo poskytuje také lepší tepelnou izolaci. Dřevěná vana se může stát unikátním kouskem v celém vašem domě. Dokonalý design dřevěné vany vytvoří z vaší koupelny kouzelné místo.

Sprchové kouty ze dřeva Ústí nad Orlicí

Nejen vany a umyvadla se dnes vyrábí ze dřeva. Svou koupelnu si můžete vybavit také dřevěným sprchovým koutem. Sprchové kouty se vyrábí nejčastěji z dubového nebo tmavého amerického dřeva.

Dřevěná umyvadla Ústí nad Orlicí

V případě, že máte obavy z dřevěné vany i sprchového koutu, můžete vyzkoušet dřevěné umyvadlo. Také dřevěná umyvadla jsou vyráběna v různých tvarech, velikostech a z různých typů dřeva. Dřevěné umyvadlo může mít klasický kulatý tvar nebo zcela atypický. Dřevěná umyvadla se mohou kombinovat s různými kovovými doplňky.

Dřevěné prvky ve vaší koupelně vytvoří velice příjemnou atmosféru. Relaxace v takovéto koupeli je velkým zážitkem.

Nábytek na míru

nábytek na míru

Nábytkem na míru si můžete kompletně vybavit váš dům, byt nebo kancelářské prostory. Tento typ nábytku je vždy originální a vychází z přání a představ svého zákazníka. Firmy zabývající se výrobou nábytku na míru nabízí svým zákazníkům odbornou konzultaci, návrh, zhotovení zakázky a konečnou montáž. Vy si můžete vybrat, zda se rozhodnete pro kuchyně na míru, vestavěné skříně, nábytek do dětského pokoje, obýváku, pracovny, ložnice, předsíně. Dnes máte také možnost zakoupení dřevěných van, umyvadel a sprchových koutů. Dále vám truhlářství mohou nabídnout dřevěné schody nebo interiérové dveře. Vytvořte si dokonalý domov, s nábytkem vyrobeným na míru to bude hračka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6752 (magazinrecenze.cz#117)


Přidat komentář