Nábytek na míru - Ostrava a okolí

Výběr nábytku byste nikdy neměli podcenit. Mnohý nábytek si totiž vybíráte na spoustu let, někdy i do konce života. Nábytek by měl být nejen krásný, ale i praktický a kvalitní. Tyto vlastnosti splňuje nábytek na zakázku.

Nábytek vyrobený na zakázku V Ostravě

má oproti nábytku z prodejny několik výhod. Především pasuje do vašeho interiéru jako ulitý a to i na obtížně využitelná místa, například pod šikminy střechy aj.

Před výrobou nábytku si truhlář místo, kam bude nábytek umístěn, samozřejmě přesně přeměří, díky čemuž se nebude mrhat prostorem, a naopak bude využita každá skulina.

Nábytek na míru by měl být kvalitnější a mít podstatně delší životnost než hromadně vyráběné kusy.

Truhláři v Ostravě si na své práci dávají určitě záležet více než pracovníci v hromadné výrobě, kterým jde především o rychlost a množství vyrobených kusů než o kvalitu. A v neposlední řadě, nábytek na míru bude vypadat tak, jak si to budete přát. V nábytku na míru se tedy bude odrážet váš vkus a vaše osobnost.

Výroba a montáž nábytku na zakázku – Ostrava a okolí

Portfolium firem na Ostravsku je široké:

  • výrobu kuchyňských linek,
  • ** vestavěných skříní,**
  • ** obývacích stěn,**
  • ** nábytku do dětského pokoje i do ložnice,**
  • ** vybavení šaten nebo kanceláří**
  • a dále také schodiště či pergoly aj.

Samozřejmostí je i montáž nábytku u vás doma nebo ve firmě pro oblast Ostrava a okolí.

Kuchyňská linka na míru Ostrava

Budete si zařizovat nový byt nebo rodinný dům v Ostravě? A co kuchyně? Kuchyně, ač se to možná nezdá, je jedním z nejdůležitějších míst v domě. Zvláště pro toho, kdo v ní denně vaří, je důležité, aby byla zařízena prakticky a účelně a aby zároveň splňovala estetické požadavky.

Pokud máte velkou kuchyni, kterou užíváte zároveň jako jídelnu a denně se v ní scházíte na společné jídlo nebo si do ní občas pozvete hosty, plní vaše kuchyně zároveň společenskou funkci, takže je obzvláště důležité, aby vás reprezentovala a nemuseli jste se za ní stydět. Pokud chcete kuchyni zároveň krásnou i praktickou, která bude vypadat tak, jak si budete přát, pak zvolte** zakázkovou výrobu nábytku v Ostravě.**

Zasazení kuchyňské linky do kuchyně - Ostrava

Častým problémem s nábytkem kupovaným v obchodě je to, že určených prostor nepasuje přesně. Tento problém se ještě znásobuje v místnostech, kde se objevují nějaké nezvyklé stavební prvky, jako třeba šikminy střechy v podkrovním bytě nebo nejrůznější výstupky či výklenky.

Protože dispozice prostoru samozřejmě nezměníte, je potřeba, aby se zvláštnostem vašich prostor přizpůsobil nábytek.

A to dokáže jedině** nábytek na míru Ostrava**. Ovšem také tam, kde je místnost pravoúhlá, nemusí kuchyňská linka z obchodu vždy pasovat přesně. Většinou nějaké to místo zbude nebo v malých prostorách místo naopak nedostačuje. A mezi linkou a sporákem nebo lednicí vždy vznikají spáry, kam čas od času spadnou třeba příbory nebo kousky jídla. Dostat je pak odtamtud může být hodně obtížné. ** **

Kuchyňská linka na míru

však bude do vašich prostor pasovat naprosto přesně, takže se nemusíte obávat ani mezer mezi spotřebiči, neboť ty budou důmyslně zakryty. Kuchyně na míru se prostoru vždy dokonale přizpůsobí a dokonale ho využije do poslední skulinky.

Moderní a praktické kuchyňské linky v Ostravě

Moderní kuchyňské linky od firmy v Ostravě nabízejí efektivní způsoby řešení uložení nádobí. Různé vysouvací nebo otočné plochy, drátěné programy aj. zajistí, že i hrnce uložené až vzadu budou okamžitě přístupné bez nutnosti vynadávat nejdříve ty před nimi.

Při výběru kuchyně si můžete vybírat také z různých typů pracovních desek (masiv, dřevotříska, umělý kámen aj.), takže kuchyně bude vždy podle vašich představ a vkusu. A když už budete mít novou kuchyňskou linku na míru, je výhodné nechat si na zakázku vyrobit i další kuchyňský nábytek, především stůl a židle, tak aby k sobě vše dokonale ladilo, čímž se vytvoří opravdu nádherný a zároveň funkční celek.

Pracovní deska v kuchyni - Ostrava

Pracuje se vám na vaší staré kuchyňské lince obtížně? Vadí vám že je pracovní deska umístěnou moc nízko nebo naopak příliš vysoko? Každý z nás má jinou tělesnou výšku, to je naprosto přirozené. A stejně tak by mělo být přirozené, že se výška pracovní plochy přizpůsobí naší výšce.

Pokud je tomu naopak, pokud se musíte při práci na vaší lince hrbit protože je moc nízká, nejenže vás vaření brzy omrzí, ale ještě vás budou bolet záda. Běžné** kuchyňské linky** jsou navrženy pro osoby s průměrným vzrůstem.

Pokud však vaše tělesná výška není průměrná a chcete mít pracovní desku kuchyňské linky v takové výši, která vám bude vyhovovat, zvolte výrobu kuchyňské linky na zakázku, při níž je zohlednění vaší tělesné výšky naprostou samozřejmostí.

Kuchyně na míru jsou vždy navrženy pro toho, kdo bude vařit nejčastěji. Pokud se v kuchyni často střídáte kupříkladu s manželem nebo stálým partnerem, je možné vytvořit dvě pracovní plochy, jednu umístěnou výše a jednu níže.

Další variantou je použití ostrůvku, jehož pracovní plocha bude v odlišné výšce než zbytek linky. Správná** výška pracovní plochy** je u kuchyňské linky důležitější než se zdá, neboť její nesprávné umístění mívá za následek bolesti v oblasti bederní páteře.

Vestavěná skříň na míru Ostrava

Máte doma místo, kam se běžná skříň vleze jen obtížně nebo vůbec?

Kupříkladu místo pod šikminou střechy, místo kudy procházejí trámy, prostor pod schodištěm nebo zděný výstupek apod?

Využít takovéto kouty je velmi těžké a když už do nich nějaký menší nábytek seženete, spousta prostor okolo nich stejně zůstane volná, nevyužitelná, nevypadá to pěkně a jen s v těchto místech shromažďuje prach.

Řešením pro hůře využitelná místa, ale samozřejmě nejen pro ně, je vestavěná skříň na míru. ** **

Vestavěná skříň na míru dokáže oproti běžné skříni prostor využít naprosto dokonale a to i v případě atypických jinak nevyužitelných míst. Truhlář místo přesně vyměří a navrhne nejvhodnější řešení pro konkrétní prostor.

U vestavěné skříně je nejdůležitější čelní stěna, která je většinou tvořena posuvnými dveřmi. Pokud je skříň ode jedné stěny k druhé, její boky tvoří zeď místnosti, což samozřejmě platí také pro podlahu a strop skříně. Díky tomu není konstrukce vestavěné skříně nikterak složitá a proto dokáže i členitý prostor využít zcela dokonale a do posledního místečka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6768 (magazinrecenze.cz#137)


Přidat komentář