Montáž sádrokartonu - Praha

Sen o útulném bydlení je dnes velmi snadno dosažitelný. Postačí kvalitní řemeslná firma, která má potřebné znalosti moderních materiálů a umí je využít k rekonstrukcím bytů i rodinných domů.

Není rekonstrukce jako rekonstrukce. Každá** rekonstrukce** se liší podle toho, co se od ní očekává. Někdo uvažuje o rekonstrukci svého bydlení z důvodu, že si chce splnit své sny ohledně komfortu, designu a svých představ, jiného vedou k rekonstrukci důvody finanční, kdy chce snížit náklady na provoz bydlení a zároveň i zvýšit komfort a tepelnou pohodu. Každý důvod k rekonstrukci má jedno společné. Jde o zkvalitnění bydlení, o zhodnocení objektu a také o to, že je vlastně dosaženo obou představ. Tedy úspory i vyššího komfortu bydlení.

Montáž sádrokartonu – PrahaSádrokartony Praha

Jednou ze stavebních firem, které se zabývají mimo jiné i rekonstrukcemi, je stavební firma František Gottlieb. Jde o společnost, která patří mezi prověřené a velmi spolehlivé. Pro stavební firmu František Gottlieb je samozřejmý individuální přístup ke každé zakázce, ohled na přání zákazníka, i doporučení, která zajistí maximální kvalitu a efektivnost vykonaných prací, stejně tak dodržení sjednaných termínů. Ze stavebních prací si můžete mimo jiné objednat** odborné montáže sádrokartonu, obkladačské práce, rekonstrukce budov, zateplování budov, nebo zděné ploty z KB-bloků**. Objednávky můžete učinit pomocí e-mailové adresyfranta.gottlieb@seznam.cz, nebo telefonního čísla 605 105 780.

Jak na kvalitní rekonstrukci?

Nejlépe s odborníky. Jistě, existuje množství materiálů, které svádějí k rekonstrukci svépomocí. Ovšem zde je cesta spíše lichá. To proto, že moderní materiály mají často vzhled jednoduché stavebnice, která však má přesný technologický postup vyžadující školení a montáž či instalaci vyškoleným odborníkem. Proto je vždy lépe svěřit své záměry a sny do rukou odborné stavební firmy. Ve výsledku to vyjde velmi dobře i po stránce finanční.

Montáž sádrokartonového systému v Praze

Montáž sádrokartonového systému patří mezi odborné práce, které by měla provádět stavební firma. To proto, že dnes existuje velké množství druhů sádrokartonových desek, běžných profilů pro připevnění i speciálních pro designové prvky a výrobců, jejichž zásluhou se jednotlivé řady sádrokartonových systémů liší a tudíž je nevhodné je spolu kombinovat. Právě proto je lépe, objednat si montáže sádrokartonového systému u stavební firmy, která materiál objedná přímo u výrobce, a montáž provede s dodržením technologického postupu. Podle vašeho přání pak dokončí vše úpravou povrchu, která může být pouhou výmalbou, nátěrem, tapetou, obklady, nebo sádrovou omítkou. Použití sádrové omítky znamená, že sádrokartonová příčka nebude k rozeznání od zděné.

Obkladačské práce PrahaObladačské práce Praha

Pod pojmem obkladačské práce je třeba si představit obklady zdí i dlažbu na podlahy. Obkladačské práce zahrnují obklady vnitřní i venkovní. Každý z nich má svá specifika. Venkovní obklady i dlažby musí být mrazuvzdorné, a protiskluzové. Vnitřní musí být především protiskluzové. U obou je pak vhodná snadná údržba. K nejčastěji používaným obkladům patří keramické v různém provedení. Může jít o velké kachle i o maličké kousky mozaiky. Často se využívají kamenné obklady i obklady z jiných materiálů, které je také možné kombinovat. Zde se pak pokládají kachle podle kladečského plánu, který jasně ukazuje jak kterou kachli položit, jak široká má být spára, nebo zda má být zcela vynechána. Obkladačské práce vyžadují velmi mnoho speciálních znalostí. A mimo jiné i zručnost, bez které by obkladačské práce prostě stály za nic. Proto je vhodné svěřit je vždy do rukou odborníků.

Rekonstrukce budov Praha

Co si vlastně představit pod pojmem rekonstrukce budov? To je jednoduché. Rekonstrukce budovy znamená opravy a výměny všeho, co již dosloužilo, nebo potřebuje vyměnit z hlediska bezpečnosti, úspornosti, zdravotní nezávadnosti, ale i vzhledu, tedy designu. Rekonstrukce budovy může znamenat rekonstrukci komerční budovy stejně jako rodinného domu. Liší se jen velkostí. U obou je možné provádět rekonstrukci jednotlivých místností, instalačních rozvodů, zateplení i způsobu vytápění. Všechny tyto činnosti vyžadují velmi odborný přístup.

Jak začíná rekonstrukce?

Začátek má ještě velmi daleko k provádění stavebních prací. Začíná se totiž důkladnou prohlídkou celého objektu a sepsáním všeho, čeho se bude rekonstrukce týkat. U velkých rekonstrukcí se připraví projekt a projektová dokumentace. Právě v této fázi je vhodná konzultace s odborníky o tom, co vše si přejete změnit a jak. Rekonstrukce má za úkol nejen zlepšit stav objektu a přinést i úspory, ale také splnění vašich snů, přání a představ. Stavební úpravy mohou zahrnout změny dispozičních řešení, přístavby, nebo designové úpravy.

Zateplování budov v Praze

Aby bylo zateplení budovy účinné, je nutné ji zateplit komplexně. Tedy fasádu, střechu, okna, dveře, suterén a podlahy. Takto dosáhnete maximálních úspor, přitom ozdravíte celý objekt, a dosáhnete vysokého tepelného komfortu.

Zateplení střechy, zateplení podkroví

Zde je nutná nejprve kontrola a pak rozhodnutí, jak střechu zateplit. V podstatě existují jen dva způsoby. A to střechu zateplit rekonstrukcí, což umožní využít podkroví pro půdní vestavbu, nebo zateplit pouze podlahu podkroví. Obojí je pro tepelný komfort i úsporu energií velmi přínosné.

Výměna oken a dveří Praha

Okna je možné utěsnit a zateplit zvýšením počtu skel. To však mnohdy je jen málo účinné. Proto se vyplatí vyměnit okna i dveře za nová, s větším tepelným efektem, výhodnějším způsobem větrání a také stínění. Výměna oken i dveří je velmi jednoduchá a prakticky trvá jeden den. Přitom okolí oken i dveří je jen minimálně poškozeno.

Zateplení podlah Praha

Od suterénu je nutné zateplit podlahy. To je možné obložením stropu suterénu, nebo instalací nové podlahy, která kromě klasické hydroizolace má i zateplení. Pomůže i instalace podlahového vytápění.

Zateplení fasády, kontaktní, bezkontaktní

Zateplení fasády je možné provést hned dvěma způsoby, které se liší instalací a zejména tím, na které budovy patří. Pro problematické objekty je tu odvětrávaná fasáda, nebo také bezkontaktní zateplení. To se zavěšuje na fasádu a ta pak vzniklou mezerou neustále odvětrává. Proto odvětrávaná fasáda. Pro suché fasády se používá kontaktní zateplení, které se na fasádu lepí a následně se na povrch natáhne barevná stěrka. Oba typy zajišťují tepelnou izolaci, zvyšují komfort bydlení a zároveň poskytují i velmi hezký vzhled budovy.

Zděné ploty z KB-bloků Praha

Víte, co jsou KB bloky? I když vás to teď hned nenapadá, tak jste je již určitě viděli. KB bloky jsou zdící tvarovky. Ty je možné využít prakticky neomezeně. Je možné s nimi postavit celý dům, nebo jen plot. Liší se svým vzhledem, profilem, i úpravou povrchu. Nejlépe se zdí z broušených tvarovek, které jsou přesné. Pro ploty se pak používají tvarovky s povrchovou úpravou a probarvené. Takto je možné vytvářet nízké kombinované ploty, stejně jako vysoké neprůhledné plotové zdi. Problémem nejsou ani zdi opěrné, které jsou velmi pevné, a je možné na ně navázat zděným plotem.

Rekonstrukce kvalitně

Pokud tedy chcete kvalitně provedenou rekonstrukci svého bydlení, pak se obraťte na prověřenou firmu, která zajistí, že vše bude odpovídat nejen technickým předpisům, ale i vašim představám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6746 (magazinrecenze.cz#110)


Přidat komentář