Kvalitní nábytek - Uherské Hradiště

Chcete si zařídit kuchyň, obývací pokoj, podkroví nebo třeba dětský pokoj? Byli jste se podívat v prodejnách s nábytkem, ale nic vám nevyhovuje? Chcete nábytek, který se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům? Pak zvolte nábytek na míru.

Nábytek na míru předčí kusový nábytek ve všech ohledech. Nábytek dělaný na zakázku se přizpůsobí prostorám, do kterých je určen, takže každá, byť sebemenší skulina bude využita. Díky tomu nebudete plýtvat s prostorem. Nábytek na míru se přizpůsobí také vám, což je důležité zvláště tehdy, vybočuje-li vaše tělesná výška z běžného průměru. Vždyť připravovat pokrmy na kuchyňské desce, která je pro vás umístěna příliš nízko nebo naopak příliš vysoko, to může být pěkně únavné o bolesti zad nemluvě. U nábytku dělaného na míru máte také výhodu výběru materiálu, můžete ovlivnit designové a funkční prvky, barevné varianty apod. Nábytek na míru se vám vždycky přizpůsobí k vaší plné spokojenosti.

Kuchyně na míru Uherské Hradiště

Pokud máte malou kuchyni, ve které může pracovat jediný člověk, pak je pro vás dokonalé využití prostoru velmi důležité. V malé kuchyni, kde si nemůžete dovolit plýtvat místem, obzvláště oceníte dokonalé využití prostoru. Neznamená to však, že velká kuchyně, která slouží zároveň jako jídelna, si nábytek na míru nezaslouží. Ba právě naopak. Velká kuchyň, ve které se scházejí členové rodiny na společné jídlo, má status společenské místnosti, do které určitě čas od času zavítají také vaši přátelé či jiná návštěva. Velké kuchyně tak nejsou jen o vaření, ale jde také o místo setkávání s rodinou a přáteli či známými. Pokud se za svou kuchyni nechcete stydět, chcete místnost zároveň krásnou i praktickou, do které promítnete svou osobnost a jedinečnost, volte kuchyňský nábytek na míru.

Kuchyně na míru se vám přizpůsobí

Kuchyně se vyrábějí ve standardizovaných rozměrech. Jenže ne všechny místnosti, kde si chcete kuchyň zařídit, jsou stejné. Stejně tak nejsou všichni lidé stejně vysocí. Proto je velkou výhodou kuchyně na míru přizpůsobení vašim požadavkům a prostorám, do kterých bude kuchyně umístěna. Kuchyně na míru jsou vždy navrženy s ohledem na konkrétní dispozice prostoru, výšku zákazníka a jeho další specifické požadavky a nároky.

Nejčastějším problémem standardně vyráběných kuchyní je jejich výška. Výsledkem práce na kuchyňské lince, která je pro vás výškově nevyhovující, mohou být nepříjemné bolesti zad a s tím související ztráta chuti do vaření. Stejně tak mohou být problematické skříňky umístěné příliš vysoko – chcete se snad tahat se stoličkou pokaždé, když potřebujete něco z horní skříňky? Kuchyně na míru jsou vždy projektovány s ohledem na váš vzrůst, tedy tak, aby pro vás bylo vše snadno dostupné a aby se vám pohodlně pracovalo na kuchyňské lince.

Kuchyně na míru a prostor

Je prostor ve vaší kuchyni nějakým způsobem omezen nebo neodpovídá standardu? Nejčastějšími problémy jsou zkosená střecha v podkroví, blízkost dveří nebo výklenky ve zdi apod. Zatímco kuchyň z prodejny s nábytkem atypickým prvkům místnosti nepřizpůsobíte, kuchyň navržená zkušeným designérem padne do vašich prostor jako ulitá. Dalším plusem je možnost volby materiálů a barev, typů kuchyňské desky či dřezu, způsob řešení zásuvek a dvířek atd. A nejen to, dobrého designéra bude zajímat také počet členů domácnosti, intenzita využívání kuchyně, zda jste pravák či levák aj.

Praktická kuchyně na míru

Úložné prostory, skříňky, police, výklenky – to vše se přizpůsobí rozměrům a případným atypickým prvkům místnosti, vaší tělesné výšce a také vašim představám a požadavkům. Spotřebiče a nádobí budete mít vždy po ruce. Vše bude uspořádáno efektivně, pohodlně a prakticky.

Vestavěná skříň nebo šatna na míru Uherské Hradiště

Do menších nebo atypických prostor (podkroví) je zcela ideální volit vestavěnou skříň. Vestavěná skříň totiž dokonale využije každý prostor. V menší místnosti se zpravidla volí řešení „ode zdi ke zdi“. To znamená, že celá jedna stěna bude zastavěna vestavěnou skříní nejen od jedné zdi ke druhé, ale i od podlahy ke stropu. Toto řešení je výhodné hned ze dvou hledisek. Jednak bude stěna s vestavěnou skříní vypadat celistvě – nebude „rozbitá“ rohy a hranami skříně a navíc se takto ušetří za materiál, protože při tomto řešení není potřeba stavět boční a zadní stěny skříně ani její podlahu a strop. Díky řešení vestavěné skříně přes celou zeď tak můžete mít opravdu prostornou skříň za příznivou cenu. Ve velké místnosti, kde je prostoru dostatek, se může vestavěná skříň rozrůst až do rozměrů šatny.

Jak vypadá vestavěná skříň?

Vestavěná skříň na první pohled nepůsobí jako skříň. Pro neobeznámeného návštěvníka může stěna s vestavěnou skříní působit jako decentní dřevěný obklad se zrcadlem. Dokud skříň neotevřete a neodkryjete její vnitřní prostory, může na pohled zůstat zcela skrytá. Pokud si to však budete přát, může se vestavěná skříň naopak stát viditelným solitérem místnosti. Vše tak záleží jen na vašem vkusu a vašich požadavcích.

Pokud máte vlastní představu, můžete si vestavěnou skříň navrhnout sami. Pokud necháte všechno na designérovi, také nevadí. Pro designéra je důležitá výška osoby, která bude skříň používat, stejně jako její pohlaví, životní styl, zájmy a koníčky, a v neposlední řadě také její věk. Samozřejmě se zohledňuje také umístění vestavěné skříně. Jinak bude vypadat vestavěná skříň v dětském pokoji, jinak v ložnici nebo obývacím pokoji apod. Pro větší praktičnost se u vestavěných skříní často používají posuvné dveře, ale v případě vašeho přání je samozřejmě možné volit klasické otevírání.

Postel na míru Uherské Hradiště

Stejně jako každý nábytek, tak i postel lze postavit na míru. U postele jsou důležité rozměry ale také její výška (pro starší osoby se doporučuje vyšší pro snadnější vstávání). Dále je možné volit postel s úložnými prostory nebo bez. A co design postele? Upřednostňujete masiv, dřevotřísku nebo kov? Vyžadujete u postele čelo, případně boční ochranu proti otěru zdi? Vybírat můžete sami, ale porada se zkušeným designérem vám může hodně pomoci. Pro příjemné a zdravé spaní je důležité nepodcenit výběr typu roštu a matrace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6753 (magazinrecenze.cz#118)


Přidat komentář