Kvalitní nábytek - Trutnov

Pokud vybavujete dům či byt nábytkem, pak byste měli zvážit, jak celý interiér skloubit po stránce designové, praktické, i to jak si splnit svá přání. Zřejmě nejvíce osvědčeným způsobem je vybavení nábytkem na míru.

 

Interiér bytu či domu je čistě soukromí prostor, který má zachovávat určitou intimitu i harmonii. Měl by také být i obrazem životního stylu celé rodiny. Rozhodně by neměl být zařízen je pro ukázání se přátelům. Takový interiér je možná luxusní, ale časem se ukáže jako zcela neuspokojivý. Interiér by neměl být zařízen ani jako veřejná ubytovna. Měl by prostě být zázemím, místem, kde je bydlícím dobře, kde se rádi schází a kam se rádi vracejí. To jistě není jednoduché. Právě proto je výborným nápadem zařízení domova** nábytkem na míru**. V odborné provozovně se vám budou věnovat odborníci, kteří si vyslechnou vaše představy, sny, přání a plány, vyptají se na možnosti a dohodnou zaměření interiéru. Pak na základě všech poznatků vytvoří nábytek na míru vašeho domova. Vy pak začnete s konzultacemi a úpravou ve vizualizaci. Výsledkem bude interiér zařízený nábytkem šitým na míru celé vaší rodiny.

Nábytek na míru

 

Vestavěné skříně na míru

 

Vestavěné skříně na míru jsou ideálním řešením pro každý prostor. Plně nahrazují šatnu, ale i konkrétní úložné prostory, nebo dokonce při nedostatku místa pracovnu nebo ložnici. Vestavěné skříně se vyrábějí na míru daného prostoru. Tak vyplní každou skulinku, každý prostor, i ten zcela atypický, nebo prostor pod schody, či v půdní vestavbě. Vnitřní zařízení odpovídá** účelu** vestavěné skříně. Pokud jde o zmiňované náhražce pracovny a ložnice, tak vestavěná skříň může uschovat pracovní stůl a počítač, stejně jako jedno nebo více lůžek. Klidně i manželskou postel. Přes den je postel ukrytá za dveřmi skříně a přes noc se dveře otevřou a postel se vyklopí. Jinak vestavěné skříně běžně doplňuje vnitřní vybavení, jako jsou pevné a výsuvné police, zásuvky, pevné i sklopné šatní tyče, držák na kravaty, šátky i kalhoty, držák na žehličku, žehlicí prkno, koš na špinavé prádlo, drátěné police, nebo otočný drátěný koš.

Kam se hodí vestavěné skříně?

Jejich místo je v podstatě v každém interiéru. Běžně se instalují do dětských pokojů, ložnic i obývacích pokojů, ale i do kancelářských prostor. Podle umístění se volí i design dveří skříně. Je možné vybírat z plných i prosklených dveří, ze dveří různě zdobených, posuvných i shrnovacích. Pokud je použito sklo, vždy je bezpečnostní.

Předsíňové stěny na míru

Snad každý byt se potýká s úložným prostorem. Zvláště pak v chladném období, kdy je třeba někam uložit bundy, kabáty, deštníky a další svršky. Toto velmi elegantně vyřeší předsíňové stěny na míru. Ty zahrnují vše potřebné. Od věšáků, skříně, botníku až po police a místo k sezení.

Šatny, komody, knihovny

Pokud řešíte problém kam uložit všechny věci, pak potřebujete úložné prostory. Ty mohou mít podobu** vestavěných skříní a skříněk, ale i šatny nebo komody či knihovny. Šatna** může být zhotovena jako část ložnice a vybavena řadou věšáků a polic. Nebo může jít jen o vestavěnou skříň na míru, která splní účel, ale zabere mnohem méně prostoru. Komody na míru jsou vhodné zejména na chodby, do hal, a jídelen. Jsou účelné, ale i velmi zajímavé. Kdo má mnoho knih, tak se vždy potýká s tím, kam je uložit. Knihovna se vejde i na místa, kde to není zcela běžné. Může být instalována například na chodbě, kde nezabere příliš prostoru, ale zato zajistí mnoho prostoru pro knihy. I zde může jít o pouhé police, nebo o uzavřenou knihovnu se sklem nebo plnými dvířky.

Kuchyně na míru

střechy

Kuchyně bývá srdcem každého domova. Proto je důležité, aby byla zařízena účelně, prakticky a především na míru. Pro kuchyňskou linku jsou důležitá ergonomická pravidla, která je nutné přizpůsobit osobě, která zde bude nejvíce vařit. Jde o výšku pracovních desek, o výšku skříněk, o to, zda dotyčný je levák či pravák. Dále je pak nutné zvážit, jak často a kdo bude kuchyni využívat. Jiné je to u velké rodiny, zvyklé denně se scházet u stolu, jiné u rodiny, kde se všichni střídají a jen v rychlosti sní něco malého a vypijí kávu. V prvním případě bude velký stůl nutností. Ve druhém bude nutné spíše barové posezení, které umožňuje velmi rychlé stolování.

Jak vybrat kuchyni na míru?

Nejlépe přímo v provozovně truhlářství, kde vám ve vizualizaci ukáží, jak by vaše kuchyně mohla vypadat. Po zaměření vám připraví návrh vzhledu i doplňků. Doplňky mohou být z drátěného programu, mohou mít podobu účelných polic a zásuvek, vestavěných spotřebičů, osvětlení, zásuvkových lišt, nebo vodovodní baterie se sprchou. Možností je velmi mnoho, a proto je vhodné nespěchat a dát si na konečné rozhodnutí čas. Výsledek pak bude stát za to.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek by měl být reprezentativní, měl by zaujmout, ale zároveň by neměl být vyzývavý a rušivý. Určitě je zde důležitá praktičnost a účelnost, která vychází i ze zaměření firmy. Do kanceláří se hodí vestavěné skříně na míru, kartotéky, počítačové a jednací stoly, malé kuchyňky a také pojízdné zásuvkové moduly. Pro jednání s klienty je vhodný i malý stolek a posezením. Vestavěné skříně umožní uschování všech dokladů. Jejich výhodou je, že vnitřní prostory mohou být uzpůsobeny pro uschování šanonů, projektů i dalších materiálů. Pro doklady se hodí kartotéky na míru. Jsou mnohem hezčí, než kartotéky kovové, a zároveň i praktičtější. Pracovní stoly jsou uzpůsobené pro práci na počítačích. A velké jednací stoly poskytují dostatek prostoru pro více lidí. Přitom je vše v jednom designu, sladěné a v duchu, který je blízký zaměření firmy.

Nábytek na míru od profesionálů

Takový nábytek vás bude těšit po dlouhá léta, ať již u vás doma, nebo ve vaší firmě. Bude přesně podle vašich potřeb a také podle toho, jaký styl se vám líbí. Investice do nábytku na míru se vždy vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6750 (magazinrecenze.cz#114)


Přidat komentář