Kvalitní nábytek - Klatovy

Není nad bytelný nábytek, který je nejen pěkný na pohled pár týdnů, měsíců po zakoupení, ale i po letech používání. Nechcete-li fórovou náhražku nábytku, pak zvažte nabídku výroby kvalitního nábytku na zakázku.

nábytek na míru

Nábytek, podle svého typu a zaměření, plní hned několik účelů. Kromě estetické hodnoty, se kvalitní nábytek na zakázku může také pyšnit precizností zpracování, vyhotovením na míru, a dlouhou užitnou hodnotou. Trocha toho čekání na nábytek na míru, se rozhodně vyplatí, jedno, zdali pořizujete, či obměňujete nábytek do jednoho pokoje, či celého bytu, domu. Stále naštěstí platí rčení o zlatých českých ručičkách. Stále je možné najít firmy, pro které je kvalita služeb a spokojenost zákazníka na prvním místě. Najít odborníka truhlářského řemesla, nemusí být nikterak složité, pokud máte k dispozici doporučení, ať už od známých, kamarádů, nebo také přes internet.

Kvalitní nábytek – Klatovy

Podíváme-li se do Klatov, pak zde najdeme zakázkové truhlářství Kučerka Michal, se sídlem Malá Víska 47, 339 01 Vrhaveč. Proč oslovit zrovna námi doporučenou firmu? Díky odborným znalostem, dlouholeté praxi a sledování posledních trendů, není pro pana Michala Kučerku problém vyrobit prakticky jakýkoli nábytkový kousek. Bude záležet čistě na Vás, zda pana Kučerku oslovíte za účelem vyhotovení a následné montáže jednoho kusu nábytku, nebo také za účelem vybavení celého domova, kanceláře, firmy. Vše je o domluvě a možnostech. Pan Michal Kučerka nabízí také nezávaznou a bezplatnou konzultaci, zaměření, návrhy nábytku na PC ve 3D, cenovou kalkulaci. Více informací se můžete dozvědět na http://truhlarstvikucerkamichal.wgz.cz/. V případě Vašeho zájmu můžete Vaše dotazy, poptávky, domluvení si nezávazné konzultace, směřovat na e-mail: michal.kucerka@seznam.cz. Připojujeme také tel. č.: +420 731 171 283.

Nábytek na zakázku Klatovy - chodbová stěna

Chodba, předsíň, či hala, jak chcete, je bezpochyby vstupem každého domova. Chodba slouží jak pro oblékání, obouvání, tak svlékání, zouvání. Chodba však není, či by spíš neměla být pouhým úložištěm svršků a bot. Mít věšák s kabáty a bundami, kdy visí jeden oděv přes druhý, stejně tak mít vyrovnané páry bot v řadě, či nad sebou, může i přes organizovanost, působit chaoticky, neuspořádaně, a neútulně. Chodba je také místem vítacím, když k nám zavítá návštěva. Jinými slovy je chodba, více, než jiná místnost, naší vizitkou. Jednoduchým řešením můžete mít z chodby praktický i estetický prostor, pokud si zvolíte vhodný styl a řešení nábytku do chodby. Takovým řešením může být právě nábytek na zakázku. Inspiraci, jak by měla Vaše chodba vypadat, můžete získat z odborných časopisů, na internetu, ale také přímo u truhlářské firmy, která Vám nejen vyhotoví nábytek na míru, přesně podle Vašich představ, ale také ho navrhne, budete-li při volbě nábytku tápat.

  • Michal Kučera
  • Tel: +420 731 171 283
  • E-mail: michal.kucera@seznam.cz

Nábytek na zakázku  Klatovy – kuchyňská linka

Chodba však nepatří k jediným místnostem, kam nejčastěji směřují Vaše kroky. Pomineme-li koupelnu a toaletu, pak je to bezpochyby kuchyň, jídelna, kde trávíte značnou část času, ať už při přípravě pokrmů, nebo při konzumaci, ale také možná, při vyhotovování úkolů do práce, školy atp. Zaměříme-li se na přípravu pokrmů, pak se neobejdete bez kuchyňské linky, která Vám může vaření, pečení, zpříjemnit, ale také usnadnit a urychlit. To ovšem v případě, pokud Vám ovšem kuchyňská linka pasuje na míru, a to z hlediska výšky pracovní plochy, objemu a uspořádání úložného prostoru, zvoleného materiálu aj. Ať už je Vaše kuchyně malá jako dlaň, nebo se můžete pyšnit velkým prostorem, zaslouží si kuchyně, stejně jako Vy, praktické řešení kuchyňské linky.

Výhody výroby kuchyňské linky na zakázku

nábytek na míru

Zajdete-li do běžného obchodu, pak se musíte spokojit s tím, co Vám je nabídnuto. Zajdete-i však do zakázkového truhlářství, pak jste to naopak Vy, kdo si může definovat požadavky. Je dobré skutečně nepodceňovat například již zmíněnou výšku pracovní plochy, a to zvláště, pokud vaříte častěji, například každý víkend. Bolavá záda by pro Vás jistě nebyla žádnou odměnou za uvařené jídlo, spíše naopak. U kuchyňských linek na míru je také nezanedbatelná výhoda v podobě maximálního využití úložného prostoru pro kuchyňské pomocníky, náčiní, nádobí atp. Byla by škoda mít sice pěkné skřínky, které by však působily jen na pohled efektně, ale co do využití, by Vám nenabízely to, co skříňky, které byste si mohly nechat navrhnout, vyrobit, v podstatě až ke stropu.

Stoly jídelní, počítačové a konferenční Klatovy

Jste-li doma, pak mnohdy neřešíte, kde sedíte, respektive si můžete i sednout na zem, což je ostatně kolikráte velmi pohodlné a příjemné, jen tak se uvelebit na zemi, a odpočívat. Budete-li však chtít pracovat s počítačem, luštit křížovku, jíst aj., pak se neobejdete bez „podložky“, konkrétně pak stolu. I v případě stolu se můžete spokojit s málem, nebo si můžete dopřát kvalitu za rozumnou cenu. Takový stůl vyrobený na zakázku, se může stát chloubou Vaší kuchyně, pracovny, Vašeho obývacího pokoje. Je na Vás, zda takovou krásu pak zakryjete ubrusem, nebo se budete těšit z přírodního vzhledu stolu v celé jeho kráse. Mít kvalitní jídelní, či počítačový, nebo konferenční stůl, není rozhodně mrháním peněz. Ať už jste totiž v jakékoli místnosti, pak Váš zrak může spočinout nejčastěji právě na stůl, který slouží pro práci, konzumaci pokrmů, hraní. I návštěvě neunikne, kde sedí, respektive u čeho sedí. A bez stolu, by byla příslušná místnost pustá, a smutná. Nechte si navrhnout a vyrobit stůl od šikovného truhláře, a uvidíte, že investice nebude marná.

  • Michal Kučera
  • Tel: +420 731 171 283
  • E-mail: michal.kucera@seznam.cz

Manželská postel – patrová postel Klatovy

Také si někdy říkáte, když uleháte po celodenním stresu, honění, něco ve smyslu zlaté postýlky? V jakém stavu jste však ráno, když se probudíte? I přesto, že jste například spali šest, sedm hodin, se cítíte celí rozlámaní? Pak, než začnete obviňovat měsíc v úplňku, štěkající psi, či chrápajícího partnera, zvažte, na čem vlastně spíte. Celý problém, co do kvality spánku, totiž může být v kvalitě postele. I postel, ať už manželskou, jednolůžkovou, dětskou, patrovou, si můžete nechat navrhnout a vyrobit u profesionálů přes dřevo. Postel na míru není jen o fortelnosti a kvalitě, ale také o vyrobení postele na rozměry, které potřebujete, či chcete. U postele na míru nebudete muset řešit její přílišnou mohutnost, či naopak její malý rozměr. Oslovíte-li zakázkové truhlářství, pak bude mít Vaše postel vzhled, tvar i rozměr, jak si budete přát.

Kancelářský nábytek Klatovy

nábytek na míru

Přesuneme-li se do pracovního prostředí, pak ani zde se nevyplatí podceňovat úlohu kvalitního nábytku. Kancelářské prostředí je, oproti soukromému prostředí, ještě více vystavené okolí, kdy o to více je vhodné hledět na kvalitu a estetickou hodnotu nábytku, stejně tak jeho praktičnost. Můžete si dát do kanceláře starý, vyřazený nábytek. Pak je ovšem třeba počítat s tím, že případní obchodní partneři, klienti, nemusí na Vaši nabídku spolupráce, obchodu, kývnout. Při podnikání totiž hrají svoji roli i detaily, na kterých mnohdy klienti i obchodní partneři vsází. Rozhodnete-li se pro vyhotovení kancelářského nábytku na míru, pak můžete nábytkem zařídit jednu, ale také všechny kanceláře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6754 (magazinrecenze.cz#119)


Přidat komentář