Kvalitní nábytek - Jihlava

Budete si zařizovat nový byt nebo rodinný dům? Nebo chcete jen jednu novou místnost, například kuchyni, obývací pokoj či ložnici? A přemýšleli jste o nábytku na zakázku? Čtěte dále.

Nábytek vyrobený na zakázku, neboli na míru má spoustu výhod. Především jde o to, že do vašeho interiéru padne jako ulitý. Krom toho si můžete zvolit také jeho design a materiály použité pro výrobu, v neposlední řadě také barvu. To však nejsou jediné výhody nábytku na míru. Pokud si zvolíte ověřeného truhláře, pak se dočkáte kvalitního nábytku, jemuž se hromadně vyráběné kusy nemohou rovnat.

Kuchyňská linka na míru Jihlava

Mít kuchyňskou linku nebo rovnou celou kuchyni úplně novou a zařízenou přesně podle svých představ, to je snem snad každé ženy i nejednoho muže. Zvláště pak, pokud jste v kuchyni často a vaření vás baví, je důležité, abyste se v kuchyni cítili dobře, aby byla zařízena prakticky i vkusně zároveň, aby vyhovovala vašim potřebám a také abyste se za ni nemuseli stydět, pokud za vámi do kuchyně přijdou hosté. Pokud chcete mít kuchyňskou linku a další kuchyňský nábytek, který přesně padne do vaší místnosti, pak jedině nábytek na míru.

Kuchyně na míru se vám přizpůsobí

Každý z nás má jinou tělesnou výšku. Běžné kuchyňské linky jsou však navrženy pro osoby s průměrným vzrůstem. Pokud chcete mít kuchyňskou linku v takové výšce, která vám bude vyhovovat, při výrobě nábytku na míru je to samozřejmostí. Kuchyně na míru jsou vždy navrženy s ohledem na tělesnou výšku toho, kdo bude v kuchyni vařit nejčastěji. Pokud se v kuchyni často střídají například manželé a každý má jinou výšku, je-li v kuchyni dost místa, není problém vytvořit dvě pracovní plochy, jednu vyšší a jednu nižší. Správná výška pracovní plochy kuchyňské linky je velmi důležitá, neboť v opačném případě bývají důsledkem bolesti v oblasti bederní páteře.

Nová kuchyňská linka na míru

Kuchyně na míru se samozřejmě přizpůsobí také konkrétním dispozicím prostoru a dalším specifickým požadavkům zákazníka. Linka z obchodu bude do vašich prostor málokdy pasovat zcela přesně. Pokud si však objednáte kuchyni na míru, padne do vašich prostor jako ulitá. Ani takové věci jako různé výklenky či výstupky nebo šikmina střechy v podkroví případně trámy v podkroví nejsou pro kuchyni na míru problémem. Kuchyně na míru se prostoru vždy dokonale přizpůsobí a dokonale ho využije. A když už budete mít** novou kuchyňskou linku na míru**, je ideální nechat si na zakázku vyrobit i ostatní kuchyňský nábytek, především stůl a židle. Vše tak k sobě bude pěkně pasovat a ladit.

Pokud máte kuchyni větší, takže ji používáte zároveň i jako jídelnu, ve které se denně schází celá rodina, je důležité, abyste se v ní cítili dobře a pohodlně. Rovněž tak vaše návštěvy se často podívají také do kuchyně. Pokud chcete udělat dobrý dojem, nechte si na kuchyni záležet.

Vestavěná skříň na míru Jihlava

Vestavěná skříň na míru je mnohem praktičtější než běžní skříň. Vestavěná skříň totiž dokáže prostor využít naprosto dokonale a to i v případě, že se jedná o místa atypická, jak třeba obtížně využitelná místa v podkroví pod šikminou střechy nebo tam, kde jsou masivní trámy, dále pak pod schody, různá místa s výklenky či výstupky a další. Vestavěná skříň se staví bez zadní stěny a obvykle nemá také jednu stěnu boční. Protože vestavěná skříň se standardně staví od země až ke stropu, nemá ani podlahu ani strop. Pokud se vestavěná skříň buduje v menší místnosti, často se volí řešení „ode zdi ke zdi“ – pak má skříň vlastně jen přední stěnu a všechny ostatní stěny včetně podlahy a stropu skříně jsou tvořeny zdmi, podlahou a stropem místnosti. Vestavěná skříň tak na svou realizaci potřebuje poměrně málo materiálu, díky čemuž je její cena příznivá. Vestavěná skříň nabízí variabilní uspořádání vnitřních prostor vždy šité na míru zákazníkovi a také bohatou škálu designových řešení a materiálových i barevných provedení.

Vestavěná skříň na zakázku podle vašeho vkusu a potřeb

Vestavěná skříň se vždy přizpůsobí vašim potřebám a také vašemu vkusu. Chcete mít ve skříni hodně místa na šaty na věšácích, aby mohlo vaše oblečení volně viste, anebo raději preferujete větší množství polic, do kterých se toho více vejde? Chcete mít ve skříni místo také na boty nebo i na kufry, vysavač, cvičební pomůcky a další věci? Pak je možné udělat vestavěnou skříň dostatečně prostornou, takže do ní schováte i to, co by se do obyčejné skříně vejít nemohlo. Máte-li v pokoji dost místa, vestavěná skříň se může rozrůst až do rozměrů šatny s vlastním zrcadlem a osvětlením, do které budete moci vejít a oblečení či obuv si zkoušet přímo v ní.

Jak vypadá vestavěná skříň?

Stejně tak design skříně může být velice variabilní. Skříň může být velmi nenápadná a připomínat dřevěné obložení místnosti. Může být také polepená tapetou anebo může tvořit zrcadlovou stěnu, čímž místnost opticky zvětší a prosvětlí. Skříň může být spíše nenápadná, takže kdo o ni neví, bude ji považovat za zeď s obložením nebo tapetou, ale stejně tak může být viditelná na první pohled díky použití výrazných barev a lesklých materiálů. Dveře vestavěných skříní se dnes již dělávají posuvné, neboť toto řešení je prostorově praktičtější a elegantnější. Dveře mohou být celodřevěné, ale také s výplní z mléčného či jinak zabarveného skla, ozdobené chromovými lištami apod.

Vestavěné úložné prostory Jihlava

Vestavěné úložné prostory se však nemusí omezovat jen na skříně. Vestavěné úložné prostory se často skvěle hodí tam, kde jsou vysoké stropy, mnohdy najdou své využití na stropě v předsíni nebo pod nejvyšším bodem šikmé střechy aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6766 (magazinrecenze.cz#135)


Přidat komentář