Kvalitní koupelny - Frýdek Místek

Ať již stavíte nový dům, nebo rekonstruujete byt, tak nastane otázka, jak má vypadat koupelna a celkové sociální zařízení. Je tedy nutné vždy plánovat s pohledem do budoucna a s trochou fantazie, rovněž tak s pomocí profesionálů.

Koupelny ve Frýdku Místku

rekonstrukce bytu

Pohled na sociální zařízení a zejména koupelny se podstatně změnil. Dnes již nejde o místnost v pozadí, kde se kromě očisty také umývá, uklízí a pere, ale především jde o zařízení, které má nabízet pohodu, klid, a relaxaci. Mnoho lidí se naučilo využívat koupelnu pro nabrání nových sil. Právě zde relaxují, dostávají se do dobré nálady a odplavují stres. Koupelna tak dostala zcela nový rozměr. A celkem je jedno, zda jde o koupelnu maličkou v panelovém bytě, nebo velkou stavěnou na míru v rodinném domě. Obě mohou nabízet přesně to, co si jejich majitel přeje. Možností je opravdu nespočet. Stačí se obrátit na odborníky.

Kvalitní koupelny - Frýdek Místek

Odborníkem na koupelny je stavební firma Petr Juřičný. Jde o firmu, která nabízí kvalitní koupelny na té nejvyšší možné úrovni a zároveň na míru přání každého zákazníka. Objednat si můžete koupelny velké i malé, různě vybavené, nově stavěné i rekonstruované. Kromě toho firma nabízí také veškeré zednické a stavební práce, a rekonstrukce bytů. Ono je pravdou, že pokud se rozhodnete pro rekonstrukci koupelny, pak je velmi vhodné zvážit i kompletní nebo alespoň částečnou rekonstrukci bytu. Získáte tak bydlení na míru a s odbornou firmou i bydlení vysoce kvalitní a funkční. Nabízené služby a práce je možné objednat přímo v sídle firmy na adrese Petr Juřičný, Valčírská 186, Frýdek Místek, 738 01. Nebo je možné provést objednávku pomocí uvedených kontaktů. Ty poslouží i pro informace nebo sjednání vhodného termínu schůzky. E-mailová adresajuricnypetr@seznam.cz, telefonní číslo +420 605 250 605.

Stavební práce - Frýdek Místek

rekonstrukce bytu

Stavební práce nabízejí velmi mnoho. Může jít o nové stavby všech velikostí i o rekonstrukce různých objektů. Pro nové stavby se využívají moderní materiály a technologie, které zajistí jejich nejvyšší možnou kvalitu a zároveň i úspornost. Moderní technologie umožňují stavět objekty velmi nenáročné na energie. Vše je promyšleno od základů až po technická zařízení a vybavení. Co se týče rekonstrukcí, pak i zde se využívají moderní materiály a technologie, ale je to o něco složitější. Je velmi důležité umět skloubit staré materiály s těmi novými. Například u nové fasády nebo vnitřních omítek je velmi důležitý stav samotné zdi. Podle toho musí odborník zvolit směs, která je obohacena o vhodné látky, které například zajistí, že omítka nevlhne, neplesnivý nebo neopadává. Stavební práce zahrnují také malé stavby, úpravy okolí domu, dláždění nebo výstavbu zídek a plotů.

  • Petr Juřičný
  • Tel: +420 605 250 605
  • E-mail: juricnypetr@seznam.cz

Zednické práce- Frýdek Místek

V dnešní době nejsou zednické práce pouze práce s maltou a cihlami. Toto je zařazeno mezi takzvanou mokrou výstavbu. Pak je tu výstavba suchá, která využívá zejména sádrokartonového systému, který je dnes na vysoké úrovni a nabízí ideální řešení zvláště u všech možných rekonstrukcí a pak u komerčních staveb. Oba typy zednických prací nabízejí zkušené stavební firmy. Dokáží je i výborně kombinovat a vytvořit tak naprosto originální objekty vhodné k bydlení i pro pracovní účely.

Rekonstrukce bytů- Frýdek Místek

V České republice je velmi mnoho bytů, které jsou takzvaně vybydlené. Tyto byty se často nacházejí na krásných místech. Stojí tedy za to je rekonstruovat. Byty staré zástavby vyžadují kompletní rekonstrukci. Chybí kvalitní instalační rozvody, je třeba snížit stropy, provést nové podlahy, omítky, vyměnit okna i dveře. Rekonstrukce bývá náročná, ale vyplatí se. Odborné stavební firmy dokáží byt nejen kvalitně zrekonstruovat, ale provést vše přesně podle potřeb a přání majitelů. Pak tu máme panelové byty. Zde se rekonstruují nejen byty samotné, ale i celý dům. U panelových bytů se majitelé často zaměřují na** rekonstrukci bytového jádra.** Je však mnohem lépe provést kompletní rekonstrukci celého bytu. Značně se tak sníží náklady na provoz bytu, změní se akustika bytu, zvýší se bezpečnost a komfort bydlení. Po rekonstrukci panelákový byt rozhodně nevypadá jako panelákový, ale jako bydlení snů.

Rekonstrukce koupelny ve Frýdku Místku

rekonstrukce bytu

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci koupelny, pak ta stará musí rozhodně pryč. Jde o to, že rekonstrukci koupelny je třeba provést jako kompletní, tedy i s výměnou rozvodů a pokud jde o koupelnu s umakartovými příčkami, pak i ty musejí pryč. Nahradit je může zděný ytong, nebo kvalitní sádrokartonový systém. Výběr materiálu závisí na možnostech domu a jeho únosnosti. V některých případech je nutné vyjádření statika, který vhodný materiál doporučí. Samotné tavební firmy však dokáží sami doporučit vhodný materiál a koupelnu nově postavit takzvaně na klíč. Na majiteli zbude jen příprava plánů, tedy vyjádření k tomu, jak má koupelna vypadat a jaký účel má plnit.

  • Petr Juřičný
  • Tel: +420 605 250 605
  • E-mail: juricnypetr@seznam.cz

Nová koupelna - Frýdek Místek

Nová koupelna může pro každého znamenat něco jiného. Pro mladé rodiny určitě bude vhodné volit koupelnu s ohledem na děti. V malé koupelně se vyplatí kombinace vana – sprcha. Pak určitě je vhodné myslet na bezpečí dětí a koupelnu jim přizpůsobit. Pro střední generaci se vyplatí pohled dopředu. Koupelna se staví na mnoho let. Nemění se každé dva roky. Proto je vhodné myslet na doplňující prvky, které usnadňují život v pokročilém věku. Jde o různá madla a opory. Ostatně ty nejsou k zahození nikdy. Nová koupelna by měla být funkční, vkusná, měla by splňovat účel a přání majitelů. Kromě výběru sanitárního zařízení a obkladů je nutné pamatovat i na vytápění, větrání, osvětlení, police, a doplňky, které zajistí očistu i správnou relaxaci.

Zděná koupelna- Frýdek Místek

Zděná koupelna se zpravidla staví v rodinných domech. Pak je možné s využitím lehkého ytongu stavět ji v bytových a někdy i panelových domech. Výhody zděných koupelen jsou pevné zdi, které kdekoli unesou cokoli. Zděné koupelny bývají větší a tak umožnují více možností. Mohou být doplněny vanou, sprchovým koutem, i malou saunou. Dnes jsou moderní vany masážní, stejně tak i sprchové kouty a co se týče sauny, tak posledním hitem jsou infra sauny, které umožňují relaxaci a zpevnění zdraví i lidem s různými zdravotními problémy, kteří jinak do sauny nesmí. Přitom infra sauna se zásluhou své velikosti vejde i do menší zděné koupelny. Velké zděné koupelny mohou velkoryse využívat místa a tak být opravdovou oázou v domě.

Koupelna suchou cestou- Frýdek Místek

rekonstrukce bytu

Suchou cestu volí ti, kdo mají problém s únosností domu. Jde o bytové a panelové domy a pak také o půdní vestavby, kde vznikají nádherné byty právě suchou cestou. Hlavním materiálem zde je sádrokartonový systém. Je velmi variabilní a je uzpůsoben pro každou situaci. Pro koupelny se využívá** zelená řada**, která je určena do vlhkého prostředí a je odolná plísni. Nebo je možné použít i kombinovaný sádrokarton, který je odolný vlhku, plísni, požáru a zároveň výborně izoluje hluk. V příčkách sádrokartonu se vedou rozvody, povrch se upravuje jakoukoli metodou. Může se klasicky obkládat keramickým obkladem, omítat sádrovou omítkou, nebo použít dekorativní štuky, které jsou odolné vodě i plísni a jsou velmi krásné. Sádrokartonový systém je možné využít i pro koupelnový nábytek, designové prvky a světelné rampy. Navíc má vysokou nosnost, kterou je možné zvýšit promyšlenými plány a zpevněním konstrukce.

Stavební práce spolehlivě- Frýdek Místek

Ať již budete stavět nebo rekonstruovat, vždy se spolehněte na profesionální služby stavební firmy. Ušetříte tak čas i nervy. Odborníci pracují perfektně a velmi zodpovědně a zakázku dodávají ve sjednaném termínu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6774 (magazinrecenze.cz#151)


Přidat komentář