Pivní lázně recenze

Toužíte po odpočinku a relaxaci a chtěli byste při tom zažít něco originálního? Navštivte pivní lázně, které nabízí koupele v tomto zlatém moku. Samozřejmostí je i výčep, kde můžete svůj oblíbený nápoj ochutnat.

Pivní lázně jako relaxační prostředek

Chcete posílit své zdraví a zároveň si odpočinout. Pak neváhejte a vydejte se na relaxační pobyt. Nemusíte jezdit na lázeňskou léčbu, stačí třeba jen na prodloužený víkend. Mnoho hotelů a penzionů nabízí skvělé relaxační kúry. Tomu jsou přizpůsobeny různé produktové balíčky. Vyberou si prostě všichni. V areálu těchto zařízení můžete většinou najít nejen restauraci a snack bar, ale i sportovní využití jako jsou šipky, biliár, stolní tenis, šipky, nebo půjčovnu kol. Ženy zase ocení kosmetiku, pedikúru nebo kadeřnictví. Wellness  odpočinkové programy jsou naplněny špičkovými procedurami. Jejich skladba je navržena s maximálním důrazem na celkovou regeneraci organizmu. Velmi žhavou novinkou je** návštěva pivních lázní**. Ti, kteří mají v oblibě tento lahodný mok, budou nadmíru spokojení, neboť pivní koupele jsou většinou spojené i s ochutnávkou.

Pivo a jeho historie

Pivo bylo objeveno starými Sumery asi  v 7. tisíciletí před naším letopočtem. Tento objev byl pouze náhodný, když našim předkům zkvasilo špatně uskladněné obilí. Díky tomu si dnes můžeme tento lahodný mok vychutnávat. Výroba piva se od té doby mnohem více zdokonalila, i když princip kvašení zůstal stejný. Pivo se dnes vaří v pivovarech a pro jeho výrobu se používá chmel, slad, voda a kvasnice. Některé pivovary vyrábí i různé pivní speciály, do kterých přidávají koření, med nebo bylinky. Také barevnost piva je různorodá. Můžeme si pochutnávat na pivu světlém, polotmavém, tmavém, červeném a také se již objevilo pivo zelené. Tyto barvy jsou způsobeny právě příměsí různých bylin.

Pivní lázně

Pivní koupele jsou sice pro mnohé z nás novinkou, ale koupel ve chmelu měli v oblibě již ve středověku. Pokud se rozhodnete tuto proceduru absolvovat, budete se cítit jako znovuzrození. Speciální pivní vany fungují na principu perličkové koupele, jen místo vody s aromatickými oleji je ve vaně** pivní koncentrát**, který dodá vašemu tělu vitamíny, sacharidy a proteiny. Při této proceduře můžete samozřejmě konzumovat jakékoliv množství oblíbeného pivečka. Některé firmy mají stáčecí zařízení přímo u vany. Je to pohodlné a praktické. V průběhu koupele se také zrychlí látková výměna a tím se vyplaví z těla škodlivé látky a toxiny. Zbavíte se stresu, únavy a celkového napětí. Po půlhodinové koupeli pak budete relaxovat v zábalu na lůžku, aby se všechny účinné látky vstřebaly do těla. Mnohé lázně vám následně nabídnou ještě masáž celého těla. Tuto proceduru je dobré si dopřávat jednou za měsíc. Blahodárné účinky piva dodají vašemu tělu energii a chuť do života. Pobyt v pivních lázních můžete také darovat svým blízkým nebo známým jako dárek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6725 (magazinrecenze.cz#34)


Přidat komentář