Pronájem chat a chalup

Rozhodli jste se pro strávení dovolené nikoliv v zahraničí u moře, ale v českých luzích a hájích? Chcete objevovat krásy Česka a hledáte vhodné ubytování? Nevyhovují Vám přeplněné hotelové komplexy? Pronajměte si chatu nebo chalupu.

Dovolená v Česku

Stále více lidí v současné době upouští od zahraničních zájezdů k moři a rozhoduje se pro trávení dovolené v Česku. Dovolená v Česku je nejen finančně výhodnější, ale z hlediska přírodních krás také mnohem malebnější. Nechcete letošní dovolenou trávit celodenním poleháváním na pláži a vytřepáváním písku z oblečení? Chcete se bavit i relaxovat v některé z** oblíbených českých rekreačních oblastí? Už jste přemýšleli nad **ubytováním?

Chaty a chalupy k pronájmu

Pokud Vás neláká prožití dovolené v neosobních hotelových komplexech nebo přelidněných kempech s nedostatkem soukromí, máme pro Vás skvělý tip, a to v podobě** pronájmu chaty nebo chalupy**. Můžete zvolit chatu úplně na samotě, kde lze nerušeně relaxovat, chodit na houby apod. nebo chatu, která je blízko zajímavých turistických míst, jako jsou hrady, zámky, přehrady, aquaparky, koupaliště a další. Někdo dává přednost vytouženému klidu po celoročním pracovním shonu, a někdo naopak hledá možné vyžití pro děti, které bere s sebou. Chatu nebo chalupu si můžete pronajmout přesně podle toho, co Vám vyhovuje. Stačí si zvolit oblast, kde chcete dovolenou trávit a už jen prohlížet** nabídku pronajímaných chalup**.

Oblíbené rekreační oblasti v Česku

Oblíbená místa pro trávení malebné dovolené v Česku jsou: Jeseníky, Beskydy, Krkonoše, Orlické hory, jižní Čechy, Vysočina a jižní Morava.

Kapacita pronajímaných chat a chalup

Co se týče velikosti chat a chalup a jejich kapacity, setkáte se jak s menšími pro čistě rodinnou dovolenou ve čtyřech, tak s chatami i pro patnáct osob, pokud budete plánovat větší akci s přáteli nebo ostatními členy rodiny.

Vybavení pronajímaných chat a chalup

Někomu stačí, když má chata základní vybavení v podobě sprchy, toalety a kuchyňky. Pronajmout si však lze i** luxusní chatu** s vířivkou, saunou či krbem. Stejně tak může chata disponovat vlastním** venkovním bazénem** nebo dětským hřištěm. Od velikosti a vybavenosti chalupy se pak odvíjí cena za noc.

Druhy pronajímaných chat

Pronajímají se chaty všech druhů, a to od roubenek, dřevěnic, klasických rekreačních chatek, až po zděné pohádkové chaloupky.

Výhoda pronájmu chaty a chalupy

Stěžejní výhodou pronájmu chaty nebo chalupy je především soukromí, které poskytuje. Chata, kterou si pronajmete, bude po danou dobu jen Vaše a nebudete se muset bát, že by Vás přišel někdo vyrušovat. Pronajatá chata, to je soukromý prázdninový ráj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6721 (magazinrecenze.cz#85)


Přidat komentář