Ozvučení a osvětlení firemních večírků

Organizace firemního večírku není jednoduchou záležitostí. Kromě správného výběru místa, cateringové firmy a programu je také důležité osvětlení a ozvučení firemního večírku.

Pořádáte firemní večírek a lámete si hlavu s ozvučením a osvětlením celé akce? V současné době nabízí řada firem zajištění ozvučení a osvětlení vaší akce. Vyberte si firmu a ona se přizpůsobí vaším požadavkům. Každá akce potřebuje jiný druh ozvučení a osvětlení. Firma by vše měla přizpůsobit v závislosti na tom, zda se jedná o koncert, firemní akci, svatbu, oslavu narozenin atd. Při výběru profesionální firmy si můžete být jisti tím, že váš večírek bude velmi dobře ozvučen a osvětlen. Hosté si tak užijí celou akci naplno a nebude je rušit zbytečně hlasitá muzika nebo nedostatečné osvětlení.

Výhody spolupráce s profesionální firmou

Každý jsme odborníkem v jiné oblasti lidské činnosti. Kvalitní firemní večírek musí být souhrou, dobře zvoleného místa, cateringové firmy, ozvučení a osvětlení a dalších prvků. Když nemáte žádné zkušenosti s ozvučením a osvětlením, může se stát firemní večírek dosti velkým propadákem. Naštěstí existuje velké množství firem, které se přímo specializují na ozvučení či osvětlení firemních večírků a jiných akcí.

Ozvučení firemního večírku

Zvukařská firma zařídí zvukovou techniku, zapojení aparatury, výběr hudby atd. Firma si také poradí s problémem, když je firemní večírek pořádaný venku nebo je potřeba ozvučit více prostor najednou. Firma vám může zajistit nejvyšší kvalitu zvuku. Na firemní večírek je také potřeba domluvit výběr hudby dle vašich přání. Vy si vyberete hudbu a DJ ji pak zajistí. Záleží jen na vás, jakou hudbu si vyberete (současná hudba, česká nebo zahraniční). Mnoho firem je také přístupných k možnosti dodání vlastní hudby na CD nebo USB Flash Disku. Domluvit se můžete také na zahrání písní na přání. Součástí ozvučení může být také drátový či bezdrátový mikrofon. Dále si vyberete ideální hlasitost na firemní večírek. Firemní večírek může velmi dobře prezentovat celou firmu nebo společnost. Tyto večírky se většinou pořádají na konci roku a tak je dobré zajistit si ozvučení s dostatečným předstihem. Profesionální firmy vám mohou také zajistit moderování, videoprojekci, ozvučení, osvětlení a další pestrý program podle vašich představ.

Osvětlení firemního večírku

Součástí firemního večírku je kromě ozvučení také správné osvětlení. I toto vám zajistí profesionální firma. Na vašem firemním večírku tak bude dostatek světla v momentě, kdy bude potřeba (např. tombola a podobně) a naopak bude vytvořena intimnější atmosféra podle nutnosti. Součástí osvětlení mohou být také různé světelné efekty.

Kompletní realizace firemních večírků

Firmu si můžete objednat na kompletní realizaci vašeho firemního večírku. Profesionální firmy nabízí kompletní technické zajištění vaší akce. To znamená, že bude zajištěno osvětlení, ozvučení, videoprojekce, stavba pódia, zastřešení a pronájem Led obrazovek. Podle přání zákazníka může firma také zajistit kulturní a zábavní program. Profesionální firma vám může zajistit naplánování firemního večírku podle vašich představ, zajištění potřebných prostor pro konání akce, realizace osvětlení, ozvučení a projekci, zábavný program a catering. Při koupi tohoto komplexního balíčku nebudete mít se zajištěním akce už žádné starosti.

Kvalitně připravený firemní večírek

Profesionální ozvučení a osvětlení je potřeba na akce různého typu. Služby profesionální firmy využijete, když pořádáte firemní večírek, vánoční večírek, ples, stužkovací večírek, rozlučku se svobodou, divadelní představení, oslavu narozenin atd. Vaše akce bude bez jediného problému, když si zajistíte profesionální firmu na osvětlení a ozvučení.

Jak najít profesionální firmu

Existuje velké množství firem, které se zabývají zvukovou a světelnou technikou. Zadejte si do internetového vyhledávače ozvučení a osvětlení a můžete vybírat z velkého množství firem. Vhodnější je vybrat firmu poblíž místa konání akce, nebudete tak muset platit více peněz za dopravu. Ne každá firma však zajišťuje osvětlení a ozvučení dohromady. Řada firem se specializuje pouze na osvětlení nebo ozvučení. Jsou zde však také firmy, které nabízejí kompletní zajištění vaší akce. Komplexní balíček pak zahrnuje světlo, zvuk, zábavní program atd. Vždy je vhodné hledat profesionální firmu s dostatečným předstihem. Profesionální firmu hledejte podle doporučení vašich známých a recenzí. Vybírejte firmu podle druhu akce, kterou budete pořádat. Reference a osobní schůzka pak mohou pomoci ke konečnému rozhodnutí ohledně výběru té nejlepší firmy.

Kolik stojí ozvučení a osvětlení

Ceny jsou vždy velmi individuální a odvíjí se od samotné akce, velikosti prostorů. Cena také záleží na tom, zda se jedná o akci vnitřní nebo akci ve venkovních prostorech. Náročnost ozvučení a osvětlení závisí dále na členitosti prostorů, množství vystupujících, požadavcích pořadatele atd. Ceny za ozvučení akce začínají na 2 000 korun. V případě komplexnějších balíčků (osvětlení a ozvučení) se ceny pohybují okolo 5 000 korun.

Jak připravit firemní večírek

Když dostanete za úkol zorganizovat firemní večírek, nemáte před sebou zrovna jednoduchý úkol. Na začátek je důležité zodpovědět si několik otázek. Za prvé pro kolik lidí je večírek určený? Přijdou na večírek pouze zaměstnanci nebo také jejich rodiny? Kdo bude večírek financovat a jaký bude rozpočet večírku. A nakonec, jaký bude mít večírek program a bude se večírek pořádat v nějakém stylu? Pečlivě si promyslete tyto body, a když budete znát odpovědi, můžete začít plánovat celý večírek.

Nejdříve vyberte vhodné datum, čas a místo večírku. Vhodné je rezervovat si místo přibližně rok dopředu. Tak budete mít jistotu, že nebudete shánět na poslední chvíli prostory, cateringovou společnost, ozvučení a osvětlení. S dostatečným předstihem také pošlete pozvánky všem zaměstnancům. Udělejte si jasno v tom, kolik můžete utratit. A poté tomuto přizpůsobte své plány na večírek. Zodpovězte si také otázku otevřeného baru.

Program na večírek

Důležité je také zvolit vhodný program na váš večírek. Rozhodněte se, zda zajistíte koncert, taneční vystoupení nebo barmanskou show. Program bude vycházet z vaší fantazie a také by se měl odvíjet od formálnosti celé akce. Mnoho firem vám může nabídnout komplexní zařízení celé akce i s programem. Stačí, když si promyslíte své nároky týkající se občerstvení, prostor, hudby, zábavního programu atd. Profesionální firma s vámi vaše požadavky probere a nabídne řešení pro váš večírek. Vy se pak už nebudete muset o nic starat a firemní večírek si naplno užijete.

Tematické zaměření večírku

Určitě budete stát před otázkou, zda firemní večírek zaměřit tematicky. Součástí by měla být také vhodná výzdoba prostor. Záleží na době večírku, v případě, že se jedná o večírek předvánoční, neuděláte chybu, když budou dekorace laděny do červené a podobně. Vánoční firemní večírky se neobejdou bez svíček, jmelí a chvojí. Dekorace na běžném firemním večírku mohou zahrnovat balónky nebo jiné veselé ozdoby.

Nyní se můžete pustit do pořádání firemního večírku. Kvalitně zorganizovaný firemní večírek ocení všichni vaši kolegové.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6723 (magazinrecenze.cz#179)


Přidat komentář