Finanční poradenství a hypotéky - Praha a okolí

Finanční poradenství nabízí komplexní služby, které umožňují optimalizovat finanční situaci rodiny i jednotlivce s pohledem do budoucna. Výhodou je, že si služby finančního poradce můžete objednat podle svých potřeb.

Finanční poradenství se dostalo na vysokou úroveň. Finanční poradci jsou dnes vyškolení profesionálové, kteří jsou schopni nabídnout služby na velmi vysoké úrovni a to i přímo u vás doma.

Máte své finance pod kontrolou?

Mít dostatek peněz je opravdu fajn. Jenže dnešní doba ukázala, že mít opravdu dostatek peněz je téměř nereálné. Zvyšují se životní náklady ve všech směrech, stravování prodražilo a zábava také. Dovolená? Tu si užívá každý, ale každý jinak. Společným rysem se však stalo zkrácení dovolené. Doba, kdy se dovolená vybírala, co nejdelší, je pryč. Dnes je trendem kratší dovolená, ale zase častěji. Vyjde to levněji. Ale i tak jsou celoroční náklady vysoké. Poměrně dosti velká část populace se snaží chybějící finance zajistit různými úvěry. To je však cesta do pekla. Zvláště pokud se jeden úvěr kryje druhým a splácení pokulhává. Mnohdy to jde tak daleko, že exekutor téměř klepe na dveře. V tomto okamžiku není dobré házet flintu do žita a obviňovat se ze selhání. Naopak. Pokud chcete mít své finance opět pod kontrolou, pak je nejvyšší čas oslovit finančního poradce.

Jak pomůže finanční poradce?

Finanční poradce je odborník na finance. Umí zhodnotit finanční situaci a optimalizovat ji. To všechno na míru potřeb klienta. Finanční poradce umí pomoci lidem, kteří to nějak neustáli a mají opravdu i velké finanční problémy zásluhou svého neuváženého jednání, anebo velmi špatného odhadu finanční situace. Finanční poradce toho umí ještě víc. Obrátit se na něho mohou i lidé, kteří problémy nemají, ale chtějí se finančně zajistit. Nebo chtějí své finance rozumně využít a získat z nich víc. I dnes platí, že peníze dělají peníze. Je třeba však vědět, jak na to. A finanční poradce to ví. Finanční poradce umí optimalizovat finančníFinanční poradenství a hypotéky - Praha a okolí situaci rodiny a vypracovat finanční plán do budoucna, který zajistí určitý standard i krytí v případě neočekávaných problémů. Oslovit finančního poradce se vyplatí i v případě, že potřebujete jen jeden finanční produkt. Například pojištění. S finančním poradcem získáte takovýto produkt ve vysoké kvalitě, což znamená, bez skrytých poplatků a s co nejvyšší účinností, případně s optimálními platbami. A to se dnes vyplatí.

Jak ven z platební neschopnosti?

Platební neschopnost získaná špatným finančním plánem je dnes častým problémem jednotlivců i celých rodin. Dostat se z dluhové pasti je bez odborníka prakticky nemožné. Pokud nechcete žít pod hrozbou exekuce, pak jediným možným východiskem je optimalizace vaší finanční situace. Mnohdy to znamená spolknout hořkou pilulku a oslovit odborníka na finance. Finanční poradce bude potřebovat všechny uzavřené smlouvy všech finančních produktů. Bude potřebovat znát vaše příjmy i výdaje. Pak vypracuje** finanční plán na míru** dané situace a začne ho s klientem řešit. Výsledkem bývá podstatné snížení výdajů a zabezpečení klienta pro případ neočekávaných problémů. Dlouhodobě pak klient může žít v určitém standardu, beze strachu z exekutorů, ale s klidným splácením, které povede k cíli. Tedy k okamžiku, kdy bude žít tak, jak si sám přeje.

Pojištění je dnes důležité

Pojištění by mělo být samozřejmou součástí života. Pojistit se je dobré, již pro klidnější spánek. Po celý život nás provází řada rizik. To nejlepší, co můžeme udělat je rizika minimalizovat. To umožňuje kvalitní pojištění. Pojištění zajistí, že v případě nenadálé situace nezůstanete na ulici, nebo zcela bez prostředků. Pojistit se je možné proti řadě rizikům. Pojištění může být osobní, životní, rizikové, odpovědnosti, nemovitosti, domácnosti, za škody, cestovní a mnohé další. Nejlépe se vyzná v pojištění finanční poradce. Ten umí sjednat jednotlivé i** komplexní pojištění na míru** přesně podle potřeb klienta. A protože profesionální finanční poradce se svými klienty zůstává v kontaktu a stále s nimi spolupracuje, tak není problémem sjednat si opravdu kvalitní pojištění nejen v dlouhodobém horizontu, ale i v krátkodobém. To je výhodné zejména u cestování.

Cestovní pojištění Praha a okolí

Stalo se standardem, že se lidé prostě připojistí u své zdravotní pojišťovny. To však může být zcela nedostatečné. Cestovní pojištění by mělo být sjednáno podle toho, co budete na cestách dělat. Pokud se například těšíte na adrenalinové sporty, tak by pojištění toto mělo jistit. Stejně tak by mělo pamatovat na to, abyste se dostali bezpečně domů.

Povinné ručení a havarijní pojištění Praha a okolí

To první je povinností každého řidiče. Havarijní pojištění si sjednávají majitelé nových vozů. Povinné ručení je sice opravdu povinné, ale neznamená to, že je všude stejné. Liší se tím, co obsahuje, jaké služby zajišťuje a samozřejmě i cenou. Pravdou je, že za stejnou cenu povinného ručení můžete mít sjednány pouze základní služby, anebo základní služby, s dalšími službami, včetně služeb asistenčních. Proto i povinné ručení a samozřejmě i havarijní se vyplatí sjednávat s finančním poradcem.

Penzijní připojištění se stále vyplatí Praha a okolí

Nechcete-li po odchodu do důchodu výrazně snížit svůj životní standard, pak je dobré myslet na penzijní připojištění již s nástupem do svého prvního zaměstnání. Sjednání penzijního připojištění je také vhodné nechat na finančním poradci. Ten doporučí, kde je sjednání penzijního připojištění nejvýhodnější a také spočítá optimální měsíční vklad podle vašich možností. Počítat je potřeba i s věkem, poněvadž čím člověk zakládá penzijní připojištění později, tím větší vklad je nutný pro udržení životního standardu.

Stavební spoření nabízí možnosti Praha a okolí

Stavební spoření se hodí v každém věku. Je vhodné založit ho již dětem, kterým se pak bude hodit, až se osamostatní. Je vhodné i pro lidi starší, kteří počítají s rekonstrukcí. Je vhodné i v případě, že potřebujete náhle peníze. Stavební spoření totiž není jen o spoření. Nabízí možnost úvěrů, které je možné využít na pořízení bydlení, jeho stavbu či rekonstrukci. S výběrem stavebního spoření na míru vašich potřeb opět pomůže finanční poradce.

Na bydlení s hypotékou Praha a okolí

Snad každý sní o bydlení ve vlastním. A nemusí to nutně být vlastní dům. I vlastní byt je velkou výhrou. A pro mnoho lidí dokonce splněným snem. Bydlení, ať již jakékoli je možné koupit, nebo si pořídit stavbou či rekonstrukcí. Pokud chybí prostředky na realizaci, pak je vhodné poradit se s finančním poradcem. Ten umí vybrat hypotéku na míru potřeb klientů a to dokonce v případě, že nemají žádný počáteční vklad. Umí hypotéku nejen sjednat, ale i skloubit s dalšími finančními produkty, které usnadní cestu k cíli, ale nepovedou do dluhové pasti.

Finanční poradenství Praha a okolí

Patří k moderní době a nabízí profesionální služby, které umí řešit finanční situace. Pomoci může i vám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6697 (magazinrecenze.cz#175)


Přidat komentář