Bytový design - interiérová studia

Zařídit a vybavit byt vhodným nábytkem a doplňky je pro mnohé velkou neznámou. Proto jsou zde interiérová studia, která vám se vším poradí a dokonce vám nábytek nejen vyrobí na míru, ale i smontují.

Bytový design – interiérová studia

Patříte-li mezi ty, kteří si přejí sladit každý detail interiéru svého bytu, pak je nejlepší obrátit se přímo na bytové designéry, kteří pracují pro interiérová studia. Pomohou vám s kompletní realizací interiéru od návrhu až po dodávku nábytku a vhodných doplňků.

Architektonický návrh

Interiér by měl být funkční, pohodlný a praktický. Všechny prvky v interiéru by měly být rozmístěny tak, aby vše dokonale ladilo. Proto je důležité vypracovat architektonický návrh. Některé firma vám tento návrh dodají i v 3D vizualizaci, abyste si mohli vše prohlédnout popřípadě návrh opravit nebo doplnit. Architekt nebo bytový designér vám samozřejmě navrhne i materiál, ze kterého bude nábytek vyroben. Základem je vybrat vhodný styl interiéru, podle kterého se budou vybírat i ostatní doplňky.

Dodávka interiéru na klíč

Interiérová studia vám mohou v rámci svých služeb nabídnout dodávku celého interiéru na klíč. Pokud bude potřeba přemístit některou příčku, vyměnit podlahovou krytinu, provést drobné stavební úpravy, tak i toto vám firma udělá.

Návrh a dodávka kuchyní

V současné moderní době se začíná měnit i funkce kuchyně. Ta bývá součástí obývacího prostoru, hraje si s barvami, je tvárnější a tajemnější. Odehrává se v ní společenský život rodiny. Výrobci a dodavatelé kuchyní se novému trendu přizpůsobují a snaží se pobyt v kuchyni zpříjemnit. Interiérové studio vám navrhne kuchyň přímo na míru. Samozřejmostí jsou i zabudované elektrické spotřebiče a patřičné osvětlení kuchyňské linky. Moderní kuchyně se navrhují ergonomicky, abyste měli vše po ruce a snadno dostupné. Ať už si zvolíte kuchyňský kout v rámci otevřeného prostoru, kuchyňskou linku volně v prostoru nebo jako samostatnou místnost, nezapomeňte, že je to prostor, který má těšit hlavně vás.

Návrh a dodávka obývacího pokoje

Obývací pokoj bývá většinou reprezentativní zónou, ve které trávíme společné chvíle s rodinou nebo s přáteli. Někteří jej chtějí mít navržen tak, aby vyvolal odiv návštěvníků, ale nezapomeňte, že je to především váš domov, tak si jej navrhněte podle svých představ. Každý má rád jiný styl. Obývací pokoj proto můžete mít ve stylu rustikálním, moderním nebo skandinávském. Hlavně by měl být útulný.** Nezbytnou součástí návrhu obývacího pokoje jsou doplňky jako například záclony nebo dekorace.**

Návrhy osvětlení

V každém interiéru byste se měli cítit dobře, proto je nutné, aby splňoval podmínky takzvané světelné pohody. Při návrhu interiéru se na tuto skutečnost nesmí zapomenout. Pro specifické činnosti potřebujete různou úroveň osvětlení. Přirozené denní světlo je sice nejpříjemnější, ale v mnohých prostorách musíte použít světlo umělé. Rozmístění světel proto důkladně prokonzultujte s architektem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6681 (magazinrecenze.cz#4)


Přidat komentář