Výživový poradce - jak zhubnout

Zima už pomalu klepe na dveře a vy už začínáte mít hrůzu z toho, že budete mít zase pár kil navíc? Potřebujete účinně zhubnout? Pomoci Vám může profesionální výživový poradce.

Chcete účinně a dlouhodobě zhubnout?

Zima bývá dlouhá a to se také projevuje na Váze nejednoho z nás. Dlouhé zimní večery nás nutí uvelebit se pravidelně po práci u televize se zajímavým filmem a mísou brambůrek nebo podobných kalorických pochutin. A jak postupně zimní měsíce ubíhají a začíná se blížit jaro, zjistíme, že je něco špatně. Najednou nedopneme své jarní kalhoty, které nám ještě před rokem perfektně seděly, a v uplém letním tílku se nám rýsují stopy špíčků. Jak se dostat znovu do formy, a to jak fyzické, tak psychické? Jak navrátit svému tělu jeho ztracenou rovnováhu? Jak dostat do těla všechny potřebné živiny, která nás nabijí potřebnou energií? Jak snížit svou váhu zpevnit povislou kůži? Pomoci nám může výživový poradce. Doporučujeme Vám svěřit se do péče profesionální výživové koučce, paní Marii Duspivové, kterou zastihnete na telefonním čísle: 777477734 a emailu: studio-h24@seznam.cz. Pomůže Vám dosáhnout viditelných výsledků, o kterých se ostatně můžete přesvědčit na fotografiích klientů, kteří pod vedením paní Marie Duspivové podstoupili cestu za zdravým životním stylem, redukcí váhy, procesem nabírání svalové hmoty i detoxikací. Výsledky jsou ohromující! Další proměny a příběhy klientů paní Duspivové můžete shlédnout ZDE.

 

Jmenuji se Roman Simurník a je mi 40 let.

"Celý život jsem se snažil cvičit i když s různými přestávkami, ale nikdy jsem neřešil stravu. Až najednou při váze 103kg jsem se přestal cítit dobře a řekl jsem si, že ještě nejsem tak starý, abych byl obézní. Ze začátku jsem zmenšil porce, což mi pomohlo shodit asi 7 kilo, ale časem se váha zastavila. Jednoho dne jsem se potkal s kamarádkou, která mi nabídla pomoc a já jí rád přijal. Na prvním měření mi poradkyně Marie vysvětlila výsledky, které byly katastrofální a moje rozhodnutní přišlo včas. Potřeboval jsem také upravit stravu, protože mám 14 denní turnus a nemám možnost si cokoliv obstarat. Po vysvětlení a úpravě stravovacího plánu jsem se pustil do shazování nadbytečných kil. A v tom mi zařazení stravovacího výživného plánu moc pomohlo. Začal jsem se cítit lépe, přestal jsem se večer přejídat, odpadly chutě a celkově se snažil o změnu jídelníčku. Za 4 měsíce jsem shodil celkem 15 kg, ale co pro mě bylo důležitější, že jsem si udržel svalovou hmotu a snížil celkový tuk z 24% na 11,8% a vnitřní rizikový tuk z 10 kg na 4 kg. Celkem po obvodech jsem se proštíhlil o 55 centimetrů. V současné době se snažím nabrat více svalové hmoty a vytvarovat si tělo. Díky Herbalife se mi vše daří a můžu říct, že mi změnil i životní styl. Když si zavazuji boty, už nemusím dávat nohu výš, abych se mohl k nim ohnout :-)."

Vypracování analýzy stavby těla

Znáte své tělo skutečně dokonale? Víte jak vše ve Vašem těle probíhá? Nebo byste rádi zhubli do plavek? A nevíte jak na to? Zjistěte, jak na tom skutečně jste, nechte si vypracovat analýzu stavby Vašeho těla.

Paní Marie Duspivová nabízí vypracování individuální analýzy stavby těla ZDARMA a to jak osobně, tak na dálku.

Analýza stavby těla je speciální program, který přímo Vám, individuálně, podle Vaší výšky, typu postavy, váhy a věku spočítá ukazatel celkové kondice a pohody; doporučí jaká by měla být Vaše ideální váha; kolik kalorií spalujete v klidové poloze a naučí jak si spočítat, kolik kalorií vlastně můžete konzumovat pro udržování či snižování váhy. Dále vygeneruje správné minimální denní množství čistého proteinu v gramech a zahrnuje i doporučení na pohyb a lepší kondici.

Co Vás čeká u výživového poradce?

Při první návštěvě výživového poradce Vás diagnostika Vašeho momentálního stravování. Výživový poradce se Vás zeptá čím se stravujete a jak často se stravujete. Pravidelnou v jídle je totiž stejně důležitá jako jídlo samotné. Výživový poradce rovněž zjišťuje, jak jste na tom po stránce fyzické kondice. Tělo potřebuje zdravou a vyváženou stravu stejně jako pohyb. Dále si přeměří Vaše proporce a zváží Vás na speciální váze, která udává přesné hodnoty tuků a vody v těle. Na základě těchto vyhodnocení Vám poradce sestaví výživový plán, kterým byste se měli řídit, pokud skutečně toužíte po změně k lepšímu. Začátky pro Vás možná budou těžké, ale ve výsledku zjistíte, že vypadáte lépe, cítíte se lépe a máte také více elánu a chuti do života. Strava má totiž velký vliv i na lidskou psychiku, ne jen na tělo samotné. Postupem času, který věnujete plněním Vašeho výživového plánu, zjistíte, že se najednou na vše díváte více pozitivně a budete chtít ve svém životě dělat změny k lepšímu.

 

Příběh výživového kouče, paní Marie Duspivové

"Je mi 47 let a s programy jsem se seznámila před dvěma lety, kdy jsem hledala práci z domu. Byla jsem na tom po zdravotní stránce dost špatně, takže jediné co pro mě v té době bylo, že budu pracovat z domu. V té chvíli jsem se seznámila s produkty na zdravou výživu. Po ročním marodění se zády jsem také přibrala krásných 8 kg, které jsem potřebovala shodit dolů. Stále jsem něco zkoušela, ale nefungovalo to, jak bych si představovala. Začala jsem užívat produkty a začali se dít věci. Po prvním týdnu jsem začala cítit velký příliv energie a cítit se o mnoho lépe než před tím. Už po prvním měsíci jsem shodila 2 kg a 8 cm po obvodech. V té chvíli se ke mně přidal můj manžel, který měl s nadváhou problémy delší dobu. Po třech měsících jsme si váhu upravili já o 8 kg dole a manžel o 16 kg dole. Já to nejvíce ocenila tím, že jsem se po ročním odříkání sportu, mohla vrátit k mé oblíbené jízdě na kole. Než jsem začala užívat produkty, nemohla jsem na kolo ani pomyslet, ale po 2 měsících jsem ujela na dovolené 400 km. Dnes se cítím stále skvěle, mám spoustu energie a chci pomáhat lidem, kteří mají problém s nadváhou. Nebojte se ničeho, protože ono to opravdu funguje. Přeji hodně štěstí při Vaší volbě.**

**

**

**Pokud se rozhodne jít do tohoto programu, neváhejte, nebudete zklamaní.***"*

Jak vypadá výživový plán?

Výživový plán stanovuje doporučenou kalorickou a energetickou hodnotu v jednotlivých denních stravovacích fázích. Obsahuje konkrétní doporučené potraviny a to, jaké množství těchto potravin byste měli sníst. Jak už bylo v úvodu řečeno, hlavní zásadou v jídle je pravidelnost. V jídelním plánu tedy budete mít zahrnutou snídani, svačinu, oběd, další svačinu a večeři. V první chvíli se Vám může zdát, že jídla je mnoho, a budete se obávat ztloustnutí místo požadovaného úbytku kilogramů. Uvidíte však, že vyvážená hodnota jídel a pravidelnost ve stravování bude mít viditelné pozitivní výsledky. Výživový poradce Vám pomůže napravit to, co jste svému tělu nevědomky prováděli, tj. zahrnovali ho jídly, které sloužily výhradně k potlačení hladu, navštěvovali fast foody, jedli v pozdních večerních hodinách, kdy si tělo ukládá nejvíce tuku a špatně tráví. Jestliže jste k tomu přidávali ještě nedostatek pohybu, muselo Vaše tělo uvnitř volat o pomoc. Správné stravování není dobré brát na lehkou váhu. I když jsou lidé, kteří na sobě špatnou stravu nepociťují přibýváním na váze, může se tato situace postupně projevit na jejich zdraví v podobě vysokého cholesterolu atd. Kromě samotného jídla se ve vašem výživovém plánu objeví také doporučený pitný režim. Při správném pitném režimu se určitě vyhněte přeslazeným limonádám v podobě coca coly a dalších.

Kdo mi doporučí vhodnou pohybovou aktivitu?

S vhodnými pohybovými aktivitami Vám poradí rovněž výživový poradce. Vše souvisí se vším, to znamená, že chcete-li nejen zhubnout, ale také svou postavu zpevnit, je nutné se začít hýbat. Co člověk, to vhodnost jiné pohybové aktivity. Máte-li problémy se zády nebo s koleny, může vám být doporučeno například plavání. Mezi oblíbené pohybové aktivity patří jóga, pilates, břišní tance, power plate, fittness, jízda na kole, běhání a další. Můžete jich vyzkoušet i více a postupem času zjistíte, která Vám sedí, která Vás baví a té se budete věnovat pravidelně.

Nabídka služeb výživového poradce

Zatím jsme se věnovali pouze návštěvě výživového poradce za účelem zhubnutí. Výživový poradce je zde pro Vás ale také v případě, kdy chcete naopak přibrat, nabrat svalovou hmotu, nebo se zajímáte o výživu seniorů či výživu budoucích maminek a kojících žen. Výživový poradce Vám pomůže s problémy jako je zácpa, či s problémy s váhou po porodu atd. Ženám, které mají problémy s otěhotněním může změna jídelníčku a dodržování výživového plánu pomoci k početí. Na otěhotnění má vliv mnoho faktorů, o nichž ženy ani nemusí vědět. Ne vždy se při dlouhodobé snaze o početí musí hned jednat o genetický problém ženy nebo muže. Na vině často bývají stres nebo nepravidelná a nevyvážená strava.

Masáže u výživového poradce

Výživový neboli nutriční poradce se nemusí soustředit pouze na sestavování jídelníčku. V jeho nabídce často naleznete také masáže, a to relaxační, lymfatické, klasické, Dornovu metodu, rekondiční masáže a další. Lymfatické masáže slouží k rozproudění lymfy v těle a tím k jeho detoxikaci, to znamená odplavení škodlivých látek. Pokud to chcete vzít, jak se říká, od podlahy, soustřeďte se také na pročištění těla, ke kterému Vám pomohou právě lymfatické masáže. Při pročišťování je důležité dodržovat pravidelný pitný režim. Nejlépe je pít čistou vodu.

Výživový poradce kurz

Zajímáte se o správné stravování a zdravou výživu? Chtěli byste se o této oblasti dozvědět co nejvíce a popř. se jí věnovat o profesionálně? Pak se přihlaste do kurzu výživového poradenství a dietologie, kde dozvíte vše o potravinářství, základech výživy, dietologii, doplňcích stravy, sportovní výživě, redukční výživě a dalším.

Zdravé a viditelné hubnutí

Hubnutí s pomocí výživového poradce je při jeho správném dodržování viditelné už po pár týdnech. Výživový poradce se více než na úbytek kil soustředí na úbytek centimetrů. Váhu totiž ovlivňují nejen tuky, ale také voda v těle a svalová hmota. Nebuďte tedy skleslí, když uvidíte, že ručička na váze se nepohla o žádný obří kus směrem dolů, i když výživový plán dodržujete na 100%. Budete naopak příjemně překvapeni, až navštívíte výživového poradce a po přeměření pasu, boků, rukou a stehen zjistíte, že máte v všech partiích o několik centimetrů méně. Hubnutí na centimetry je vždy důležitější než hubnutí na kila. Ještě lépe to ale poznáte na svém oblečení, u kterého najednou zapnete všechny knoflíky a budete se v něm cítit opět příjemně. Vaše okolí uvidí změnu nejen na Vaší postavě, ale také na Vás samotných, když se budete usmívat na všechny strany.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6666 (magazinrecenze.cz#89)


Diskuze a zkušenosti

Marie | 15.12.2014 14:58
Re: Výživový poradce - jak zhubnout zkouška


Přidat komentář