Systém asistovaného hubnutí

Trápí Vás nadváha? Rádi byste zformovali svou postavu, abyste se vešli do svého původně o několik velikostí menšího oblečení? Nebo Vás trápí nabraná kila v těhotenství, která jste již bohužel po porodu neshodila? Spolehněte se na pomoc výživového poradce!

Systém asistovaného hubnutí je pro všechny, kteří se rozhodli zatočit s kily navíc. Je určen jak mužům, tak i ženám, které nejsou spokojeny se svou postavou, které se stydí za to, jak vypadají, nebo kterým dokonce jejich nadváha poškozuje zdraví a omezuje je v každodenních běžných činnostech. Chtěli byste také sportovat, ale Vaše kila navíc Vám takové aktivity neumožňují? Nebo se nadměrně v důsledku nadváhy potíte, či Vás Váš problém způsobuje další nepříjemnosti, kterých se chcete konečně zbavit? Jestliže jste již vyzkoušeli různé diety, tablety a další rady, ale ani jedna z nich nezabrala, pokud chcete zlepšit svůj zdravotní stav nebo jen hledáte rady, jak se správně a zdravě stravovat, tak právě pro Vás jsou k dispozici služby zvané „systém asistovaného hubnutí“.

Co přesně znamená systém asistovaného hubnutí?

Systém asistovaného hubnutí není rozhodně na zkoušku, zda zabere či nikoliv, jak jste zvyklí u mnoha doporučovaných diet, pohybových aktivit, apod. Zde je jistota, že zabere, pokud se jím budete striktně řídit a dodržovat jej. Jedná se o pracující metodu, která Vás dokáže zbavit tuků a to v rozmezí 100 až 300 gramů denně. Je to komplexní metoda, která Vám konečně zaručí snížení nadváhy, zlepší Váš zdravotní stav, a nastaví zdravé stravování. Přitom se nejedná o dietu. K plnohodnotnému systému asistovaného hubnutí bude použito pouze základních potravin.

Kam se obrátit?

Jestliže jste se rozhodli udělat něco pro sebe, co výrazně může ovlivnit Váš budoucí život, pak je na čase vyhledat odborníka na asistované hubnutí. Ten Vám dá praktické pokyny, rozepíše vše podstatné, jak se máte stravovat a co máte dělat proto, aby došlo ke snížení váhy, ke zhubnutí v bocích, v jiných partiích, atd. Je jen na Vás, co si přejete. Své touhy v oblasti svého těla však musíte sdělit poradci, který na základě toho sestaví plán. Program systému asistovaného hubnutí vedou odborníci, a to registrovaní diplomovaní nutriční terapeuti. Proto budete v těch nejlepších rukou.

S čím Vám nutriční poradce pomůže?

Nutriční poradce Vám pomůže především snížit nadváhu, která Vás trápí a se kterou se Vám pořád nedají účinně bojovat a zatočit s ní. Nutriční poradce Vám pomůže vrátit vychýlené hodnoty krevního obrazu do normálního stavu a tím zlepšit Váš zdravotní stav. Nutriční poradce je velmi vhodný pro toho, kdo se chystá na operaci a je potřeba upravit jeho hmotnost.

Jak systém asistovaného hubnutí funguje?

K nutričnímu poradci se objednáte buď osobně, telefonicky nebo emailem. Záleží na Vás, která cesta je pro Vás nejpohodlnější. První edukace trvá hodinu a déle. Zde Vám bude přesně vysvětleno, jak funguje trávení, jak má vypadat správný a zdravý jídelníček, apod. Pak už bude záležet zcela na Vás, jak tuto první konzultaci pojmete. Zda jako rady do budoucna, kdy si svou redukci povede sami a po určité předem stanovené době přijdete k poradci na kontrolu, kde budete přeměřeni, zvážení, budou zjištěny výsledky, zodpovězeny Vaše dotazy, atd. Nebo pokud si nevěříte, bude pro Vás lepší zařadit se do systému asistovaného hubnutí, což je mimořádně individuální spolupráce mezi terapeutem a Vámi. V takovém případě bude denně Váš jídelníček kontrolován, neustále bude probíhat poradenství, konzultace, sledován postup redukce.

Netrapte se nadváhou, když s ní můžete jednou provždy zatočit. Nechejte si odborně pomoct a zlepšete svůj život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6664 (magazinrecenze.cz#44)


Přidat komentář