Hubnutí pomocí akupunktury

Vyzkoušeli jste již mnoho způsobů, jak zhubnout a s výsledkem nejste příliš spokojeni? Vyzkoušejte to pomocí staré čínské metody, která se jmenuje akupunktura. Budete mile překvapeni jejím účinkem.

Většinu z nás trápí nějaké to kilo navíc. Pokud je ale vaše tělesná hmotnost o 20 % vyšší, než by měla být vaše ideální váha, pak se jedná o obezitu. Konzumujete prostě více jídla, než vaše tělo potřebuje. Obezitě lze předejít správnou výživou s vhodným příjmem kalorií. Abyste dokázali takovou dietu zvládnout bez vedlejších příznaků, jako je podrážděnost, bolesti hlavy a špatná nálada, je zde pro vás metoda hubnutí pomocí akupunktury.

Co to je akupunktura

Akupunktura je stará léčitelská technika užívaná v Číně po tisíce let. Akupunktura slouží k obnovení ztracené rovnováhy. Léčba se aplikuje na místa, která se nazývají akupunkturní body. Tyto body leží nad průběhem podkožních linií nazývaných meridiány, kterými probíhá energie. Současná moderní medicína vysvětluje** účinnost akupunktury** více vědecky. Pod kůží se nachází rozsáhlá síť nervových vláken. Některé z nich probíhají vedle meridiánů, na nichž se nachází většina akupunkturních bodů. Těch je v těle asi tisíc. Nervová vlákna vedou informace ze všech tělesných orgánů.

Jak akupunktura funguje

Podle moderní medicíny je úspěšnost akupunktury v tom, že při zavádění jehel do akupunkturních bodů se vytváří hormony endorfiny. Tyto hormony vznikají v lidském mozku a jejich účelem je tišení bolesti. Účinek endorfinů se může přirovnat k účinku morfia. Toto vysvětluje analgetické účinky akupunktury a její schopnost navodit relaxaci a pocit pohody.

Využití akupunktury

Akupunkturu lze použít nejen k úlevě od bolesti, ale i u jiných problémů jako jsou například nespavost, vysoký krevní tlak, zažívací potíže úzkost a v neposlední řade pomáhá se snižováním nadváhy. Akupunktura přináší pocit uvolnění, klidu a pohody, což při dietě každý člověk potřebuje. Akupunkturu smí provádět jen odborně vyškolený lékař.

Jak probíhá léčba nadváhy pomocí akupunktury

Lékař se vás nejprve zeptá, jaké máte obtíže. Na základě vyšetření pak aplikuje jehly na určité tělesné body. Volba vhodného akupunkturního bodu závisí na stavu a typu pacienta. Může se měnit od jednoho člověka k druhému. Stejně tak se bývá různý počet aplikovaných jehel. Na jednom sezení jich může být i kolem dvaceti. Jehly se nechávají v těle asi půl hodiny a pak můžete odejít domů. Lékař vám předepíše vhodný dietní jídelníček, který musíte dodržovat. Bude to pro vás hračka, neboť akupunktura zamezí hladu, který bývá při dietách docela velký. Jídlo vám prostě nebude chybět a ani vás nebudou trápit různé chutě. Nejdůležitější je ovšem pitný režim. Vypít musíte kolem tří litrů tekutin denně. Nejvhodnější je minerální voda neslazená a bez bublinek. Na sezení však musíte docházet v pravidelných intervalech a uvidíte, že výsledek bude pro vás a vaše okolí překvapující.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6663 (magazinrecenze.cz#3)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 06.03.2013 12:44
Re: Hubnutí pomocí akupunktury kde je tato ordinace ?? na hgubnutí akupunkturou kde ordunují ???

Anonym | 06.03.2013 12:56
Re: Hubnutí pomocí akupunktury codila jsem na akupunkturu k panu doktorovi STACHOVI . MOC MI TO POMÁHALO . výsledek mě opravdu překvapil . pan doktor už neordinuje . prosím nevíte kde v OSTRAVĚ a okolí je tato ordinace. ?? napiště do diskuze . děkuji

Anonym | 05.04.2013 17:47
Re: Hubnutí pomocí akupunktury Kde je tato klinika prosím a kolik by stálo píchnutí akupunkturní jehly? a mohu k vám jít pokud mi jěště nebylo 15? děkuji

Jarmila Glacova | 18.06.2013 22:32
Re: Hubnutí pomocí akupunktury Ráda bych navštívila ordinaci v Ostravě kde jí mohu najít děkuji

Anonym | 18.06.2013 22:34
Re: Hubnutí pomocí akupunktury ráda bych navštívila ordinaci v OSTRAVĚ.. KDE JI NAJDU DĚKUJI

šarka | 26.08.2013 21:49
Re: Hubnutí pomocí akupunktury Prosim kde se nachazi ordinace v Ostravě?

Radana | 09.01.2014 07:31
Re: Hubnutí pomocí akupunktury prosím o kontakt na ordinaci,kde dělají akupunkturu- hubnutí.

Anonym | 11.02.2014 12:07
Re: Hubnutí pomocí akupunktury dorý den ,chodila jsem k dokt. Stachovi do Opavy,ale už je po smrti,takže y mě zajímalo kde se v OP,nebo OV tato metoda nabízí jsem diaetik na lécích a u dokt,Stacha jsem měl dobré výsledky.Prosím zdělte mě na tento meil podrobnosti a cenu za akupunkturu.děkuji.Křičková.

Anonym | 13.03.2015 15:15
Re: Hubnutí pomocí akupunktury Taková to ordinace je i v Havlíčkovém Brodě jedno ucho stojí 200 dohromady to vyšlo na 600 opravdu to pomáhá za 3 měsíce jsem zhubla 28 kg


Přidat komentář