Acai berry recenze

Acai berry patří mezi čistě přírodní produkty, které mají významné léčivé, podpůrné a pomocné účinky pro lidský organizmus. Snad právě proto je Acai berry nazýváno ovocem 21. století.

Acai berry

Jde o bobule pocházející z palmy Acai, která roste na jediném místě na světě, a to poblíž velkých řek v oblasti Amazonie. Léčivé účinky palmy Acai objevili nejdříve tamní domorodci.** Bobule** využívali zejména pro posílení organizmu, v době nemoci a také pro dodání energie. Časem začali zjišťovat další účinky těchto bobulí. Postupně na ně narazili vědci a ti začali** Acai** sklízet a dodávat do celého světa.

Bobule Acai

Jsou kulaté, mají velké semeno a chutí připomínají naše lesní ovoce. Po dozrání mají tmavě fialovou barvu. Na palmě rostou bobule v trsech a dozrávají po celý rok. Doba jejich sklizně nastává v období sucha, což je od července do prosince. Z každé palmy se sklidí kolem 24 kilogramů bobulí.

Sklizeň Acai

Zajímavostí je, že sklizeň je velmi náročná na čas. Tedy vše musí probíhat velmi rychle, poněvadž** Acai** podléhá po sklizni zkáze již po 12 hodinách. Právě proto není možné zakoupit čerstvé bobule Acai. Po utržení se do 12 hodin změní jejich chuť, pak se začnou bobule kontaminovat. Aby se zachovaly léčivé a všechny ostatní vlastnosti bobulí Acai, probíhá sklizeň a zpracování téměř současně. Přitom se dodržují ty nejpřísnější hygienické podmínky.

Co v Acai najdete?

Bobule Acai obsahují celou řadu vitamínů - A, B1, B2, B3, C, E, D, minerálních látek jako je železo, draslík, vápník, fosfor a patří k nejsilnějším přírodním antioxidantům vůbec. Mimo jiné obsahují bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny Omega 3, 6 a 9, lipidy, vlákninu, 19 druhů aminokyselin, pět sterolů, včetně vysokého obsahu sitosterolu, a fytosterol.

Acai v testech

Acai bylo testováno ORAC, což je testování za účelem měření antioxidačních účinků různých jídel. Ukázalo se, že 100g čistého extraktu obsahuje až 53 600 ORAC. To absolutně nejvíce ze všech dosud testovaných plodin. Zásluhou toho je nyní Acai hodnocen jako nejsilnější přírodní antioxidant na světě.

Účinky Acai

Acai má širokospektré účinky na lidský organizmus. Právě proto ho najdete v lidovém léčitelství, i v lékařské praxi. Acai se používá při čištění a detoxikaci těla, při hubnutí, u diabetu, a dokonce i u léčby rakoviny. Používá se také u běžných nemocí, kde je zapotřebí posílit odolnost organizmu. Tedy v období chřipek, u infekčních nemocí, u bakteriálních a virových onemocnění. Acai si poradí i s degenerativními nemocemi, s předčasným stárnutím i nemocemi, které stárnutí provází. Umí stabilizovat tlak, cholesterol, zklidnit, odstranit únavu, zlepšit zrak. A dokonce, i pokud nemocní nejste, je dobré čas od času Acai užívat. Pročistí totiž váš organizmus, odplaví toxiny, zvýší imunitu a celkově se budete cítit lépe a plni energie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6665 (magazinrecenze.cz#61)


Přidat komentář