Oblečky pro psy na míru

Také vás v zimním období trápí pohled na vašeho malého pejska, který se klepe zimou? Tak tedy neváhejte a pořiďte mu kvalitní psí obleček na míru. V takovémto oblečku už vás nepříznivé počasí nepřekvapí.

Především v zimě se často může stát procházka pro vašeho psa spíše utrpením než potěšením. Vašeho psa rozhodně nepotěší déšť nebo sníh přilepený na nohách. Naštěstí můžete vybírat z velkého množství** oblečků pro různé počasí** a také pro** různé psí rasy**. Oblečky jsou vždy velmi praktické a ušité tak, aby se v nich váš pejsek cítil dobře.

Oblečky pro psy na míru

Lidé stále více investují do pohodlí svých mazlíčků. Páníčci, kteří si zakládají především na zdraví svých psů, nakupují kromě kvalitního krmiva také oblečky na zimní období. Oblečky jsou vhodné především pro menší psy, které ochrání před zimou a deštivým počasím. Takovýto obleček může vašemu pejskovi také velmi slušet.

Jak vypadá obleček pro psy

Skutečně kvalitní obleček pro vašeho pejska musí mít perfektně zpracovaný střih. Pejskovi takovýto obleček nesmí překážet v pohybu. Psí obleček by měl zakrývat pejskovi celé bříško a chránit nohy psa dlouhými nohavicemi. Dlouhé nohavice zabrání ušpinění blátem a také zamezí lepení se sněhu na chlupy. Psí oblečky mohou být vyráběny z voděodolné šusťákoviny, podšívka je většinou z flanelu. Nohavice bývají zakončeny gumičkou, v pase se také někdy nachází šňůra pro stažení. Na některých psích oblečcích také najdete gumičku, která se dá na ocásek a zabrání se tak posouvání oblečku směrem dopředu.

Jaké jsou druhy psích oblečků

Na podzim během deštivých dní jistě oceníte pláštěnky pro psy. Díky tomuto oblečku nebude Váš pejsek celý promočený a vy nebudete mít starosti s jeho sušením. Pláštěnky pro pejsky se vyrábí z voděodolné šusťákoviny. Pláštěnka je podšita podšívkou z polyesteru. Na jaře a na podzim tak může pláštěnka vašeho pejska ochránit před blátem a zimou.

Psí oblečky jsou také velice důležité v zimním období. Obleček na zimu doporučují i veterináři. Pozor na to, aby obleček skutečně pejska před zimou chránil. Některé oblečky jsou spíše módní výstřelky a psům žádnou ochranu před mrazem nenabízí. Proto před samotnou koupí obleček pořádně prohlédněte. Psí oblečky je možné zakoupit v různých velikostech, pro různé psí rasy. Nejčastěji se oblečky kupují pro čivavy, pudly, jorkšírské teriéry, maltézské psíky, bišony nebo naháče. Ale mnohé firmy vám také mohou ušít obleček na zakázku pro většího pejska.

Kromě pláštěnek a zimních oblečků můžete vašemu pejskovi koupit také **trika, mikiny, kombinézy, vesty, šaty, kalhoty, pláštěnky, župany nebo čepičky.*** ***

V zimním období se snažte věnovat svému pejskovi větší pozornost. Během mrazů je důležité zaměřit se na kvalitnější a vydatnější stravu. Strava v zimě by měla obsahovat více bílkovin, tuků a sacharidů. Kvalitní strava společně s teplým oblečkem zajistí vašemu pejskovi zdraví i v zimním období.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6660 (magazinrecenze.cz#1)


Přidat komentář