Kočárky pro kočky recenze

Kočárky pro kočky jsou velmi účinnou pomocí pro každého, kdo s kočkou nebo i více kočkami musí cestovat. Kočárky jsou pevné, variabilní, pohodlné a lehké. Lehce je zvládne i starší člověk nebo větší dítě.

Cestování s kočkou

Jen před pár lety bylo možné cestovat s kočkou jen pomocí přepravek. To však mnohdy nebylo jednoduché. Přepravka s dospělou kočkou je dosti těžká. A pokud s ní cestujete na výstavu, na návštěvu nebo na dovolenou, pak i s ostatními zavazadly představuje problém, jak vše pobrat. I pokud jedete s kočkou jen k veterináři, a nemáte vlastní auto, tak je přeprava náročnou záležitostí. Ještě horší je to při cestě vlakem nebo autobusem. Tento problém je dnes vyřešen pomocí kočárků pro kočky.

Kočárky pro kočky

Moderní kočárky pro kočky usnadnily cestování s kočkou každému, kdo nevlastní automobil, ale i těm, kteří ho vlastní. Využití kočárku je totiž široké a všestranné. Designeři si dali opravdu záležet. Kočárek má i úložné místo, a tak sem můžete dát vše, co potřebujete pro kočku i pro sebe. Velmi hezký je i vzhled těchto kočárků. Jsou barevné, bezpečné, zajímavě řešené a především opravdu funkční.

Kam s kočárkem pro kočku?

Můžete s ním prakticky všude. Na výlet, k veterináři, na nákup, na dovolenou, do restaurace, do městské hromadné dopravy, na výstavy, prostě kamkoli, kam zrovna potřebujete s kočkou jít.

Varianty kočárků pro kočky

Kromě již zmíněných výhod je dobré zmínit i něco přímo o kočárcích. Kočárky pro kočky jsou většinou variabilní. Tedy může to být kočárek i přepravka. Dokonce jsou i multifunkční varianty, které zahrnují kočárek, přepravku na kolečkách, přepravku přes rameno, přepravku na záda a přepravku do auta. Tento variabilní kočárek je vrcholem pro cestování s jakoukoli kočkou. Všeobecně mají kočárky pro kočky velmi nízkou hmotnost a zároveň i** velkou nosnost.** Kočárky váží kolem pěti kilogramů. Velmi výhodné je, že mohou být složeny stejně jako například golfové kočárky pro děti. Tak nikde nezabírají místo. Kromě klasických kočárků pro kočky existují i varianty vozíků pro kočky, které lze pomocí tažného zařízení připevnit za kolo.

Materiál kočárků pro kočky

Kočárky mají masivní odlehčenou konstrukci, nožní brzdu, jsou z nepromokavého materiálu, mají buď boudičku, nebo pláštěnku, síťovaná okénka jsou pevná, a zaručují odvětrávání kabinky, pro kočku sledování okolí a ochranu před hmyzem, ale i cizími lidmi. Kolečka jsou z materiálu, který absorbuje otřesy, což umožňuje využití i na nezpevněných cestách. Součástí každého kočárku pro kočky je řada připínacích tašek, většinou deka a připínací vodítko.

Výhody kočárků pro kočky

Kočárky je možné používat kdekoli a kamkoli, aniž by přítomnost kočky nějak rušila. Jejich variabilnost umožňuje bezproblémové cestování i pouhé převážení kočky. Kočárky umožňují převážet kočky od těch nejmenších až po velké vážící i 30 kilogramů. Navíc se výborně udržují a mají velký úložný prostor.

Nevýhody kočárků pro kočky

Nevýhody samotného kočárku by se daly najít těžko. Kočárky pro kočky jsou opravdu kvalitní. Problémem však může být samotná kočka. Nejlépe je učit kočku na kočárek již od malého koťátka. Tak si zvykne a v budoucnu bude již vše bez problémů.

Kde kočárek pro kočku koupit?

Nejlépe na internetu v e-shopu, který se specializuje na zvířata, nebo přímo na kočky. Velký výběr nabízí například internetové stránky Spokojená kočka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6662 (magazinrecenze.cz#32)


Přidat komentář