Panenky Monster High

Pomalu nám začíná předvánoční období, kdy je nutné přemýšlet nad vánočními dárky pro své blízké. Mnohé malé slečny možná zaujal seriál Monster High. Své oblíbené hrdinky mohou také dostat pod stromeček v podobě krásných panenek.

Stejně jako jiné zboží musí i hračky držet krok s módou. Průmysl hraček musí nutně sledovat módní trendy a snažit se pak poskytnout dětem právě to, co je zrovna in. V současné době vedou panenky Monster High. Firma Mattel nezaváhala a nabídla svým malým zákazníkům panenky z animovaného seriálu Monster High. Všichni fanoušci seriálu Monster High si nyní mohou pořídit krásné panenky Monster High od Mattel. Ptáte se, čím jsou tyto panenky zvláštní? Panenky Monster High nejsou jen tak normální panenky. Na rozdíl od jiných panenek tyto přes den odpočívají a v noci chodí do školy. A jako jiné teenagery i je škola nebaví. Panenky Monster High jsou dospívajícími dětmi slavných hororových rodičů. Tyto panenky zažívají hororové okamžiky spíše ve škole, než kdekoliv jinde. Každá z těchto panenek se vyznačuje svou typickou povahou, která se také odráží v jejím outfitu a doplňky, které najdete v balení.

Levné panenky Monster High zde. http://www.panenky-monsterhigh.cz/

Panenky Monster High

Malé slečny si mohou vybrat panenku podle své nejoblíbenější postavičky z filmu. V nabídce je např. panenka Monster High - Frankie Stein barbie, Ghoulia Yelps barbie, Clawdeen Wolf barbie, Draculaura barbie, Lagoona Blue barbie nebo Spectra Vondergeist barbie. Každá malá slečna si může vybrat panenku, která je nejblíže jejímu srdci.

Panenka Monster High - Frankie Stein barbie

Tato originální panenka z nové kolekce Monster High Dolls má výšku přibližně 27 cm. Frankie Stein barbie je ohebná ve všech kloubech a to včetně zápěstí. Panenka je plně pohybově funkční. Celé tělo panenky je sešité a můžeme na ni pozorovat viditelné stehy. Na krku má dva šrouby.

Když se rozhodnete pro** zakoupení této panenky**, dostanete v balení oblečenou panenku společně s deníčkem, doplňky a domácím mazlíčkem. Součástí balení je roztomilý pejsek. Slečny na škole Monster High samozřejmě sledují módní trendy, takže panenka je oblečena v supermoderním outfitu a má také kartáč na vlasy.

Když bychom se chtěli zaměřit na původ této panenky, tak zjistíme, že Frankie Stein barbie je dcerou Frankesteina a jeho ženy. Frankie Stein barbie o sobě tvrdí, že miluje filmy a ráda experimentuje. Pojďme se podívat na další podrobnosti o Frankie Stein. Kamarádky o ní říkají, že má dokonalou postavu do světa módy. Ona za svůj osobní nedostatek pokládá to, že se jí někdy uvolní stehy a poté vznikají nepříjemné a trapné situace jako tenkrát, kdy jí na tréninku roztleskávaček ulétla ruka. Nejoblíbenější barvou Frankie Stein je černá s bílými pruhy. A jaký je nejoblíbenější předmět Franki Stein? Je to dějepis, protože ji pomáhá pochopit, odkud jsou její kamarádky. Naopak nesnáší plavání.

Levné panenky Monster High zde. http://www.panenky-monsterhigh.cz/

Panenky Monster High

Panenka Monster high - Ghoulia Yelps barbie

Další originální panenka Monster High - Ghoulia Yelps barbie je také určena dívkám, které si oblíbily seriál Monster High. Tyto panenky jsou určeny dívkám od 6 let, které zbožňují monster filmy a příběhy plné strašidelných okamžiků.

Také** panenka Monster High - Ghoulia Yelps barbie** má styl. I tato krásná panenka je oblečena v moderním oblečku a její součástí je deníček a domácí mazlíček – sova.

Zajímá vás, co je typické pro tuto panenku, jaké jsou její záliby a co naopak nesnáší? Chcete vědět více o Ghoulii Yelps? Ghoulia Yelps je dcera Zombies. Jejímu stylu dominují šprtí brýle s rohy, které se hodí absolutně ke všemu. Jako svůj nedostatek bere to, že kvůli své zombie povaze chodí spíše pomalu a mluví a tváří se prostě jako zombie. Ghoulia Yelps nesnáší změny v rozvrhu, její oblíbená barva je červená. Nejvíce samozřejmě zbožňuje svého domácího mazlíčka, a tím je sova jménem Sir Hoots a Lot.

Panenka Monster High - Clawdeen Wolf

Pojďme si nyní představit další panenku, a to panenku Clawdeen Wolf. Asi nemusíte dlouho uvažovat, čí je to dcera. Otec Clawdeen Wolf není nikdo jiný než známý vlkodlak a také přátelé této panenky jsou nejlepší vlkodlaci na škole Monster High. Také styl oblékání vypovídá něco o povaze této panenky. Clawdeen Wolf je divoká a drzá. Panenku Clawdeen Wolf nepotkáte jinak než v černo – fialových šatech, které ji mimochodem neuvěřitelně sluší. I ona má u sebe svého oblíbeného mazlíčka. Také panenka Clawdeen Wolf má výšku okolo 27 cm a je ohebná ve všech kloubech včetně zápěstí.

Levné panenky Monster High zde. http://www.panenky-monsterhigh.cz/

Panenky Monster High

Panenka Monster High – Draculaura

Možná je vaší oblíbenkyní právě** panenka Draculaura** v krásných černo růžových šatech. I tato panenka vás zaujme krásným líčením, provedením a vlasy. Panenky Monster High mají vždy styl, a to poznáte i na této panence. Samozřejmostí jsou speciální doplňky. Balení obsahuje deníček a stojánek na panenku.

Panenka** Monster High Draculaura** už není nejmladší, její věk je 1599 let. Otcem této krásné panenky je samozřejmě Hrabě Drákula. Draculaura zbožňuje své černé oblečení s růžovými doplňky. Draculaura považuje za svou nevýhodu to, že nemůže zkontrolovat svůj dokonalý vzhled v zrcadle. Domácím mazlíčkem Draculaury je Count Fabulous, což je velmi hrdý a také spořádaný netopýr. Tato panenka se velmi ráda směje a také povzbuzuje své kamarády. Jejím nejoblíbenějším předmětem je kreativní psaní, ale co doopravdy nesnáší je zeměpis (na každém místě totiž byla minimálně dvakrát). Zajímá vás, kdo je nejlepší přítel této panenky? Draculaura tráví nejvíce času s Frankie Stein a Clawdeen Wolf.

Panenka Monster High core - Lagoona Blue

Kdo je to ta panenka Monster High – Lagoona Blue? Lagoona Blue je přece dcerou příšery známé z hororového snímku Netvor z černé laguny. Lagoona Blue si zakládá na svých krásných dlouhých blonďatých vlasech. Tahle panenka však není žádná princezna. Miluje surfování, aby také ne, vždyť pochází z Austrálie. Také součástí balení této panenky je domácí mazlíček. V tomto případě se jedná o piraňu Neptun. Panenku v supermoderním oblečku dostanete společně s dalšími doplňky, jako je kartáč na vlasy, stojánek na panenku, zvířátko a deníček.

Panenka Monster High - Spectra Vondergeist barbie

Panenka Spectra Vondergeist barbie vás zaujme krásnými poloprůsvitnými šaty s puntíky. I tato panenka ví, jak moc je důležitý mít svůj styl. Spectra Vondergeist barbie má také krásné doplňky a vyniká dokonalým stylem.

Levné panenky Monster High zde. http://www.panenky-monsterhigh.cz/

Panenky Monster High

Panenka Monster High – Halloween Frankie barbie

Možná se vám zalíbí spíše panenka Halloween Frankie barbie. Frankie barbie si zakládá na svém černobílém modelu, který přesně vystihuje její povahu. Pro tuto panenku je dále typický vyčesaný účes a vysoké černé boty.

Panenky Monster High

Jak se vám zalíbily panenky Monster High od firmy Mattel? Tyto panenky jsou jedinečné svou originalitou, provedením a humorem, který v sobě skrývají. Každá panenka je jiná a jejich rozdílnost můžeme také pozorovat na doplňcích a stylu. Co je však pro všechny panenky stejné, je dokonalé provedení a krásné oblečky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6657 (magazinrecenze.cz#27)


Diskuze a zkušenosti

elikoh | 31.03.2013 15:57
Re: Panenky Monster High kde je Catrin?


Přidat komentář