Lyžařská škola pro děti

Dospěly Vaše drahé děti do věku, kdy by bylo možné je začít učit lyžovat? Dětská lyžařská škola je tu právě pro ně. Je připravena naučit je správně a bezpečně lyžovat, navíc pod dohledem profesionálních lyžařských instruktorů.

Lyžařská škola pro děti

Rozhodli jste se, že by bylo dobré** naučit Vaše děti lyžovat? Vy sami lyžujete rádi, a proto by se Vám líbilo trávit každou zimu společně s dětmi na horách při lyžování? Myslíte si, že by je lyžování bavilo, že mají sportovního ducha, nebo jej alespoň mohli po Vás zdědit? Pokud chcete naučit Vaše děti **bezpečně a správně lyžovat, máte zájem na tom, aby se naučili správnou techniku, a jste ochotni do jejich lyžování investovat nějaké peníze, neváhejte a přihlaste je do** lyžařské školy.** Jen tak se můžou naučit správným základům a technikám lyžování, které budou využívat již do konce své lyžařské kariéry, i když třeba jen rekreační.** Lyžařská škola** bude děti bavit, bude je inspirovat, motivovat a děti budou v kolektivu dalších dětí. Pobyt na horách si tak užijí a budou plni nových zážitků.

Jak probíhá výuka dětí v lyžařské škole?

Lyžařská škola zahajuje výuku dětí již od 3 – 4 let, někdy pro děti starší. Je potřeba vyhledat tu lyžařskou školu, která odpovídá Vaším požadavkům. Výuka nejmenších dětí, zpravidla 3 letých, probíhá za doprovodu rodičů formou her na sněhu. U dětí mezi šesti až např. 17 lety se doporučuje absolvovat základní sedmidenní kurz, během kterého mají velkou šanci naučit se lyžovat. Lyžařské školy nabízejí i výuku snowboardingu. Vždy bude záležet zcela na Vás, jak intenzivně a jak dlouho bude Vaše dítě navštěvovat lyžařskou školu. V případě, že by jej lyžování nezaujalo, a nechtělo se mu zrovna v době kurzu lyžovat a učit se, není problém jej vzít, dát mu odpočinek a zahájit výuku, až bude mít dítě chuť a náladu. Klidně zas další den. Na dítě se musí pomalu, což si moc dobře instruktoři uvědomují. Rozhodně nebudou Vaše dítě proti jeho vůli do něčeho nutit. Vybrat můžete** kurz individuální,** kdy se bude instruktor věnovat čistě jenom Vašemu dítěti, nebo kurz skupinový, který je zpravidla pro děti více zajímavý a zábavný. Lyžařské školy pro děti nabízejí i zajímavé slevy, např. při výuce určitého počtu dětí, při výuce několikadenního kurzu, apod.

Jednodenní lyžařský kurz

Své dítě můžete přihlásit na jednodenní lyžařský kurz, do** víkendové školy**, do týdenní lyžařské školy nebo na pravidelnou výuku v průběhu celé lyžařské sezony. Během jednodenního kurzu se sice Vaše dítě nenaučí lyžovat, ale lyžařskou výbavu si tzv. osahá, seznámí se s lyžemi, se sněhem, s lyžařským vlekem, a zjistí, o čem lyžování vlastně je. Možná již při této první lekci poznáte, zda by lyžování mohlo Vaše dítě bavit, nebo zda bude lepší ještě nějaký čas počkat, než se samo rozhodne, zda se lyžování bude věnovat či dá přednost jinému sportu.

Víkendová lyžařská škola

Tato** lyžařská škola** umožní Vaším dětem strávit příjemný víkend na horách a naučit se lyžovat pod dohledem profesionálních instruktorů. Můžete přijet s Vašimi dětmi na víkend na hory, nebo můžete do lyžařské školy své děti pouze zavést a po výuce si pro ně přijet. O Vaše děti bude postaráno po celý den, včetně stravy.

Pro výuku jsou využívána** lyžařská střediska**, která za každých podmínek splňují ty nejpřísnější kritéria na bezpečnost pro děti. Lyžařská výuka vždy probíhá na vhodném terénu bez ohledu na úroveň lyžařských dovedností. Pro lyžařskou výuku jsou využívány nejen veřejné sjezdové tratě, ale také soukromá zázemí lyžařských školek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6659 (magazinrecenze.cz#56)


Přidat komentář