Hlídání dětí - Chrudim

Pokud máte časově náročné zaměstnání a zároveň potřebujete mít jistotu, že je vaše dítě v bezpečí a je o ně dobře postaráno, pak neváhejte a pořiďte si paní na hlídání. Existuje spousta agentur, které vám mohou chůvu doporučit.

Hlídání dětí – profesionální chůvy

Jestliže máte doma malé dítě, které potřebuje celodenní péči, pak nastává okamžik rozhodnutí, jestli jej umístíte do nějakého předškolního zařízení, nebo si pořídíte paní na hlídání. Může to být** péče celodenní** nebo jen na** některé dny v týdnu**. To záleží na tom, jak jste pracovně vytížení. Agentury, které zprostředkovávají práci profesionálním chůvám, vám předloží širokou nabídku služeb, přesně podle vašeho přání.

Hlídání dětí Chrudim

Mít ve své rodině** Chůvu, která Vám pohlídá děti*** ** *** by si přál jistě každý z nás, neboť nám to ušetří nejen spoustu času ale i starostí. Ti z nás, kteří takové štěstí nemají a bydlí kupříkladu v Chrudimi či v okolí, se mohou s důvěrou obrátit na paní** Lenku Markovou** . ** Paní** Marková pracuje profesionálně a hlavně spolehlivě. A s čím Vám může pomoci? Obrátit se na ní můžete se vším, co se týká hlídání dětí jak v dopoledních tak odpoledních hodinách. Chcete-li jí oslovit, můžete tak učinit buď telefonicky na čísle **+420773700176*** ***, nebo na e-mailu **lenka092@seznam.cz*** ***.

Hlídání dětí Chrudim

Nabídka služeb agentur

Všechny služby, které tyto agentury nabízejí, hlavně dbají o to, aby se dítě cítilo bezpečně a byly zabezpečeny všechny jeho potřeby. Tyto služby jsou přizpůsobeny věku dítěte. Hlídání si můžete objednat buď jednorázově, když máte v plánu návštěvu nějaké společenské akce nebo pravidelně, podle toho jak jste vytíženi v zaměstnání. Agentury nabízí také doprovod dětí do školky, školy, nebo do kroužků. Děti jsou většinou hlídány v domácím prostředí, nebo je možné využít i jiných prostor k tomu určených. To záleží jen na tom, co vám bude vyhovovat.

Práce profesionální chůvy

Práce profesionální chůvy vychází vždy z vašich požadavků. Pokud se jedná o velmi malé dítě, chůva se postará o jeho potřeby, jako je přebalování, krmení nebo vycházka na čerstvém vzduchu. Děti předškolního věku zase vyžadují hry nebo cvičení. Vyškolená chůva dbá na to, aby i hra přispěla k rozvoji psychomotorického vývoje dítěte. Profesionální chůvy jsou většinou studentky, které studují pedagogiku, a proto mohou pomáhat dětem školního věku při studiu. Jestliže bylo vaše dítě nemocné a má problémy s probíranou látkou ze školy, pak si můžete domluvit doučování. Agentury totiž nenabízí jen studentky, ale i profesionální učitelky, které jsou již třeba v důchodu. Některé chůvy nenabízí jen hlídání dětí, ale drobnou pomoc v domácnosti. Může se jednat o jednoduchou přípravu jídla, žehlení nebo menší úklid. Starost o dítě je však na prvním místě.

  • Lenka Marková
  • tel: +420773700176
  • email: lenka092@seznam.cz

Vzdělání profesionální chůvy

Hlídání dětí Chrudim

Všechny profesionální chůvy jsou odborně proškoleny, musí mít středoškolské vzdělání v oborech pedagogiky, zdravotnictví nebo psychologie. Také by měla vlastnit certifikát o absolvování kurzu pro chůvy. Velký důraz je kladen tato, aby byly nekuřačky. Čistý trestní rejstřík je při této práci samozřejmostí. Pokud již chůva v minulosti s dětmi pracovala, tak agentura pečlivě prověří reference od bývalých klientů. Chůva pak musí projít výběrovým řízení a musí absolvovat psychologické testy, protože agentura bude za její práci ručit.

Výběr vhodné chůvy

Jakmile se rozhodnete pro hlídání dětí, zkontaktujte profesionální agenturu, která vám vybere vhodnou chůvu, sjedná vám s ní schůzku a řekne vám o ní všechny důležité informace. Po rozhovoru s chůvou se rozhodnete sami, jestli vám budou její služby vyhovovat. S agenturou pak sepíšete smlouvu a chůva může začít pracovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6655 (magazinrecenze.cz#10)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat