Osobní přeprava Výhody

Výhody osobní přepravy jsou jednoznačné. Komfortní služby na vysoké úrovni a za příznivé ceny jsou to, co je žádané. Osobní přeprava dopraví na určené místo nejen vás, ale i vaše zavazadla nebo cokoli jiného.

Osobní přeprava není v žádném případě taxi služba. Jde o profesionální přepravní firmu, která zaměstnává pouze prověřené profesionální řidiče, disponuje rozmanitým vozovým parkem na patřičné úrovni, nabízí vysokou kvalitu služeb, příjemné ceny a velmi často poskytuje i nonstop bezplatné telefonní číslo pro objednání služeb. Často má pevný ceník, který se nenavyšuje o další poplatky, jako přistavení vozu, nebo parkovné.

Osobní přeprava Ostrava

Specializuje se na všechny druhy osobní přepravy, ať již přepravy osob nebo kurýrní služby. Osobní přeprava Ostrava disponuje** servisovanými vozy**, což zaručuje jejich bezporuchový provoz. Vozy jsou standardně vybaveny klimatizací, a jsou v provedení střední a vyšší třídy. Pro speciální účely jsou v nabídce vícemístné vozy, které přepravují 7 a 9 osob. Všechny vozy jsou nekuřácké a vždy upravené a čisté. Úpravu je možné na přání přizpůsobit klientovi. Vozy řídí prověření profesionální řidiči, kteří již mají s dopravou osob zkušenosti. Řidiči dopraví klienta i zásilku na dané místo bezpečně, rychle a bez otálení.

Osobní přeprava klientů

Osobní přepravu v Ostravě je možné objednat na krátké i dálkové jízdy, zrychlené převozy, dopravu rodinného typu i zaměstnanců, dopravu pro slavnostní příležitosti i zapůjčení vozu s řidičem. Pro přepravu dětí jsou k dispozici klasické i integrované autosedačky a sedáky. Cesta je tak pro ně bezpečná. Přeprava mazlíčků probíhá buď v přepravce klienta, nebo v zapůjčené přepravce.

Drink servis

Jde o výjimečnou službu, která nabízí efektivní řešení každému, kdo se trochu pozapomněl. Tedy kdo si na banketu nebo jinde dal skleničku alkoholu, i přestože přijel vlastním automobilem. Službu drink servis můžete kdykoli objednat telefonicky. Přijede pro vás řidič, který vás odveze domů a pak ten, kdo odveze váš vůz. Samozřejmě domů za vámi. Vyhnete se tak problémům se silniční kontrolou a následnému postihu za pití alkoholu. Stejně tak se vyhnete i způsobení dopravní nehody pod vlivem alkoholu. Přestože jde o komfortní službu, tak je cenově přístupná pro každého.

Kurýrní služba

Potřebujete doručit zásilku? Profesionální osobní doprava doveze vaše zásilky na určené místo a včas. Osobní přeprava dopraví zavazadla, sportovní potřeby, klasické balíky i dárky pro blízké, známé a kamarády. Osobní přepravou můžete poslat také dárkový koš, maličký dárek v podobě krabičky na prstýnek, velké dary, ale i jen kytici růží.

Objednávka a cena osobní přepravy

Pro objednání je možné využít stálou adresu provozovny, telefonní číslo i e-mailovou adresu.A to po celých 24 hodin, 7 dní v týdnu, ve svátky, i v různá jiná období. Cena je stanovena z části paušálně, z části je nutné nechat si spočítat předběžnou částku.

Výhody osobní přepravy

Jde o maximálně diskrétní a komfortní přepravu moderními vozy, která je bezpečná, rychlá a příjemná. Využít jejích služeb se vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6651 (magazinrecenze.cz#70)


Přidat komentář